09.08.04, 02:20
www.ewa.bicom.pl/chwile/s53.htm
Gallu nie wiem kto by mi dogodził tak jak TY... w mojej łakomczuchowatej
pasji:)
Obserwuj wątek
    • Gość: Gall Re: Dla Galla IP: 217.97.147.* 10.08.04, 08:25
      Pięknie dziękując kłaniam się nisko
      i pozdrawiam ciepło
      Gall
      • elodia Re: Dla Galla 10.08.04, 09:28
        Słonecznie z samego ranka:)
        A mnie książkę wykupili... Był "Mistrz i Małgorzata" z zaznaczonymi na czerwono
        fragmentami usuniętymi przez ruską cenzurę...
        Na początku jednego z rozdziałów dwa słowa na czerwono "Wolność! Wolność"
        Zakazane słowo...
        O rrany, ziewam jak... No nie wiem co ziewa najszerzej;)
        Pozdrawiam serdecznie:)
        • fool_vypas Re: Dla Galla 10.08.04, 09:33
          elodia napisała:

          > Słonecznie z samego ranka:)
          > A mnie książkę wykupili... Był "Mistrz i Małgorzata" z zaznaczonymi na
          czerwono
          >
          > fragmentami usuniętymi przez ruską cenzurę...
          > Na początku jednego z rozdziałów dwa słowa na czerwono "Wolność! Wolność"
          > Zakazane słowo...
          > O rrany, ziewam jak... No nie wiem co ziewa najszerzej;)
          >pacjent u dentysty

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka