elodia 09.08.04, 02:20 www.ewa.bicom.pl/chwile/s53.htm Gallu nie wiem kto by mi dogodził tak jak TY... w mojej łakomczuchowatej pasji:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Gall Re: Dla Galla IP: 217.97.147.* 10.08.04, 08:25 Pięknie dziękując kłaniam się nisko i pozdrawiam ciepło Gall Odpowiedz Link Zgłoś
elodia Re: Dla Galla 10.08.04, 09:28 Słonecznie z samego ranka:) A mnie książkę wykupili... Był "Mistrz i Małgorzata" z zaznaczonymi na czerwono fragmentami usuniętymi przez ruską cenzurę... Na początku jednego z rozdziałów dwa słowa na czerwono "Wolność! Wolność" Zakazane słowo... O rrany, ziewam jak... No nie wiem co ziewa najszerzej;) Pozdrawiam serdecznie:) Odpowiedz Link Zgłoś
fool_vypas Re: Dla Galla 10.08.04, 09:33 elodia napisała: > Słonecznie z samego ranka:) > A mnie książkę wykupili... Był "Mistrz i Małgorzata" z zaznaczonymi na czerwono > > fragmentami usuniętymi przez ruską cenzurę... > Na początku jednego z rozdziałów dwa słowa na czerwono "Wolność! Wolność" > Zakazane słowo... > O rrany, ziewam jak... No nie wiem co ziewa najszerzej;) >pacjent u dentysty Odpowiedz Link Zgłoś