Gość: Saul
IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl
26.08.04, 20:43
Wspaniałe wystąpienia posłów w debacie sejmowej nt. włączenia AMed. do UMK,
de facto, debaty dotyczącej obrony idei powołania uniwersytetu w Bydgoszczy,
na bazie Akademii Bydgoskiej i Akademii Medycznej.
Teresy Piotrowskiej (Platforma Obywatelska) - jeszcze parę tygodni temu
obawiałem się o postawę Pani poseł, ale dzisiaj wspaniałe wystąpienie.
Anny Bańkowskiej (Socjaldemokracja Polska) - niezłomna
Grzegorza Gruszki (Socjaldemokracja Polska) - jak wyżej, Gruszka robi
niesamowitą robotę.
Grażyny Ciemniak (Sojusz Lewicy Demokratycznej)
Tomasz Markowski (Prawi i Sprawiedliwość) - wspaniałe zapytania do ministra
Szulca.
Minister Szulc - TOTALNIE - niezorientowany w temacie, żałość i upadek.
Kłopotek (PSL) chyba zdryfił, bo nie miał odwago pokazać się na mównicy, ze
swoimi "odkrywczymi" szkodliwymi dla Bydgoszczy poglądami. KŁOPOTEK MOŻE
SOBIE SZUKAĆ NOWEGO OKRĘGU WYBORCZEGO. W BYDGOSZCZY NIE MA CZEGO SZUKAĆ. W
imieniu PSL przemawiał niezwykle "błyskotliwy" poseł z Lubelszczyzny z
niejakiego Wrzelowa. Człowiek wykształcony, ale w tej sprawie niekompetentny.