Dodaj do ulubionych

centrum handlowe

27.02.06, 13:11
Radni znowu nas wykolegowali! Jak długo mamy kupować w małych, nieszczęsnych
sklepikach, po cenach, które dla mnie na przykład są nie do przyjęcia. Dalej
muszę więc jeździć do Bydgoszczy po normalne zakupy. Jak to się dzieje, że
kilku tzw. lokalnych kupców decyduje o moim portfelu!
Obserwuj wątek
    • sloggi Re: centrum handlowe 07.03.06, 22:57
      Napiszę Ci ciekawostkę.
      Mieszkam na dużym warszawskim osiedlu, gdy budowano pierwsze centrum handlowe
      panikowano, ze pasnie wszelki drobny handel. Podczas budowy drugiego nawet były
      jakieś czarne marsze.
      Teraz mamy 6 marketów, nadal istnieją 3 bazary i prosperują chyba lepiej niż
      kiedyś. A wiesz czemu? A temu, że sprzedawcy z małych sklepów i bazarów obniżyli
      (czytaj: urealnili) ceny, domyli sklepy i ubrali się w uniformy. Zaczęli
      pracować w soboty do 19-tej i pakować towar w ładny papier i torby. Mówią głośno
      dzień dobry i potrafią sprowadzić specjalnie dla Ciebie wyszukany towar - i to
      jest wolny handel.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka