Gość: marx
IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl
15.01.03, 10:33
wyborka przyznaje tytul "artysty roku" w bydzi, ale tutaj na forum o kulturze
o monty pythonie i milosnikach lat 80-tych. co za zenada. czy wy w ogole
czytacie gazete, na ktorej forumie sie upubliczniacie?