Dodaj do ulubionych

artysta roku

IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 15.01.03, 10:33
wyborka przyznaje tytul "artysty roku" w bydzi, ale tutaj na forum o kulturze
o monty pythonie i milosnikach lat 80-tych. co za zenada. czy wy w ogole
czytacie gazete, na ktorej forumie sie upubliczniacie?
Obserwuj wątek
    • da.killa Re: artysta roku 15.01.03, 12:55
      Nie znam się na kulturze, ale ja to nie potrafię odróżnić
      masła Wizzo od zdechłego kraba. Może jaskółka odpowie ci
      na to pytanie? Zapytać afrykańską czy europejską?
    • Gość: ARTHUR Re: artysta roku IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 15.01.03, 19:11
      POMYSL ZNAKOMITY
      TYLKO Z NOMINACJAMI COS KIEPSKO
      TEATR-
      PODOBA MI SIE NOMINACJA DLA PAWLA L. GILEWSKIEGO, AKTOR Z WADA WYMOWY TO JEST
      TO!
      MUZYKA-
      NA MUZYCE TO W TEJ REDAKCJI NIKT SIE CHYBA NIE ZNA LUB CHCE BEZPIECZNIE
      POWIELIC PRZYZNANEGO JUZ FRYDERYKA DLA COLLEGIUM VOCALE
      LITERATURA-
      "Jolanta Baziak
      Bydgoska poetka, eseistka i krytyk literacki" SŁOWEM TANCZY, SPIEWA RECYTUJE ...

      SZANOWNE PISMAKI Z GW
      WYRWY NA DRODZE OPISZCIE, BO TO JEDYNIE UMIECIE




      • da.killa Re: artysta roku 15.01.03, 21:55
        Mógłbyś tak nie wrzeszczeć?
      • Gość: slawek Re: artysta roku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.01.03, 09:01
        A zatem kolego czekamy na twoje typy.
        Bo jesli krytykujesz wszytsko, to przeciez potrafisz zaproponowac cos w zamian,
        prawda?
    • Gość: wiechu Re: artysta roku IP: 213.77.40.* 20.01.03, 21:30
      zgadza się na forum cicho ale jak zauważylem nie ma dobrego forum w bydgoszczy
      a o zdarzeniach art i kulturalnych jest tu mało - szkoda ale kto ma tu pisac
      jak otworzyli nowy klub nad EMPIKIEM to dyskusja dotyczyla nie tego co tam
      prezentują tylko to jak wygladaja ci co przychodza w to miejsce - kiepsko
      kiepsko - ale tak: programow kulturalnych w TVB - brak, w GW w dodatku Co jest
      grane - nic kompletne zero odgrzewanie tematów o BWA i TEATRZE (nic do nich nie
      mam) ale jak przeglądałem w warsaw aktivista to tez tylko o jednym klubie a
      reszta to galerie teatr opera filcharmonia - moze u nas nikt tak naprawde
      imprezami i kultura ta pop czy ambitna sie nie interesuje - tragedia


      PROPONUJE ZALOZYC FORUM LUDZI KTORZY POdyskutowaliby o wydarzeniach o klubach o
      wystawach o filmie - a moze ktos takie zna to chetnie sie przylącze.

      to samo napisze na forum ogolnym aby wiecej znalezc chetnych

      • Gość: wO Re: artysta roku IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 05.02.03, 12:42
        podzielam twoje uwagi na temat zainteresowania kulturą w mieście
        bydgoszcz.krótko:TRAGEDIA
    • Gość: meloman artysta roku IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 01.02.03, 21:34
      Czy ktoś mógłby-(może redakcja?) napisać coś więcej kto i gdzie zorganizował
      konkurs który wygrał p. J. Wewióra, ilu było uczestników i skąd? Bo np w
      internecie nie sposób w żadnym języku odnaleźć Europejskiej Akademii Kultury,
      a wśród konkursów to podobny w Rzymie jest ale chóralny.....
    • Gość: #kasia Re: artysta roku IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 02.02.03, 13:44
      w wyniku ciaglego przesiadywania przed komputerem zanikla moja zdolnosc
      trzymania gazety.. w zwiazku z tym papierowej nie czytam, jedynie to wszystko
      co w necie jest dostepne.. www1.gazeta.pl/bydgoszcz/1,35588,1265222.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka