nenyy
12.12.07, 14:10
czy podajecie swoim maluchom witaminki ?? jeśli tak to jakie ?? pytam głównie
o wit D3 , K , cebion multi ?? lekarz wypisując mnie ze szpitala zalecił je
dla Małego , a lekarz w przychodni powiedział ,że nie ma potrzeby , mimo ,że
dzieciak mało przybiera na wadze , ma żółtawą skórkę i jak to określił należy
zwracać na niego baczniejszą uwagę niż gdyby było wszystko w porządku. Nie
wiem co robić ponieważ wszystkie moje znajome podawały witaminy swoim pociechom .