12.12.07, 14:10
czy podajecie swoim maluchom witaminki ?? jeśli tak to jakie ?? pytam głównie
o wit D3 , K , cebion multi ?? lekarz wypisując mnie ze szpitala zalecił je
dla Małego , a lekarz w przychodni powiedział ,że nie ma potrzeby , mimo ,że
dzieciak mało przybiera na wadze , ma żółtawą skórkę i jak to określił należy
zwracać na niego baczniejszą uwagę niż gdyby było wszystko w porządku. Nie
wiem co robić ponieważ wszystkie moje znajome podawały witaminy swoim pociechom .
Obserwuj wątek
    • mona19832 Re: witaminki 12.12.07, 14:32
      Ja podaję mojej córeczce witaminki D3 i właśnie Cebion multi, ale te
      kropelki przepisała mi lekarka w przychodni. Skoro ten lekarz w
      przychodni powiedział że nie ma potrzeby to radzę zmienić lekarza!!!
      Przecież D3 trzeba podawać żeby się ciemiączko dobrze zrastało a
      multiwitamina napewno nie zaszkodzi tym bardziej przy takich
      pogodach. Ja na Twoim miejscu poszłabym do innego pediatry.
      --
      fotoforum.gazeta.pl/5,2,mona19832.html
      • nenyy Re: witaminki 12.12.07, 18:57
        właśnie tak sobie myślę czy go nie zmienić , niby nie powinnam dyskutować z
        lekarzem bo on pewnie wie lepiej , ale tu chodzi o zdrowie mojego synka. Na
        pewno skonsultuję to z jeszcze jednym lekarzem .

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka