Forum   milionów złotych

milionów złotych

(25 wyników)
 • Prawnicy to najwieksze skur*wysyny jakich mozna sobie wyobrazic, szczegolnie w Wolsce. A bata na nich nie ma, bo to jedna mafia, ktora przeciez nie wyda na siebie wyroku. Do tego korporacja prawnicze, ktore bronia dostepu do mafii, oczywiscie rzekomo w trosce o wysokie standardy etyczne i moralne buahahahaha je*bane cwaniaki i zlodzieje w togach.
 • Royal Oak czy Audemars Piguet ???? Przeciez Royak Oak to jest jeden z modeli Piguet. Skat wy bierzecie tych "expertow" ???
 • To już nie komunizm, to komunizm wojenny. Jakiś urzędas nakłada na przecież niby komercyjne spółki karę, bo mają.... bałagan! Co go to k.. obchodzi??? Tylko bilety znowu podrożeją...
 • Kasa poszła. Kto miał zarobić, ten zarobił.
 • A co się dzieje u nas z kursami walut?!?! Po kwietniu, NBP wyraźnie sobie z tym nie radzi. Moje raty kredytu hipotecznego w CHF drastycznie wzrosły w MultiBanku. Kto za to odpowiada?
 • pownni im dolozyc 100 razy wiecej za te wszystkie lata co oszukiwali ludzi na tych ubezpieczeniach
 • Drogi Autorze, jesteś w błędzie. TP została ukarana nie za to, że stosuje niejednolite opłaty hurtowe, ale za to, że inne spółki stosują niejednolite opłaty detaliczne. Pomyślisz pewnie, że nie ma to sensu, jednak taka jest prawda - potwierdź tą informację w UKE.
 • Nie straty klientów i banków, a klientów. Tylko i wyłącznie.
 • Ten idiota Rostowski w normalnym kraju jutro otrzymałby wypowiedzenie z pracy ze skutkiem natychmiastowym. Księgowy każdej gó...anej firmy albo jej właściciel ma zapłacić zusy pity, vaty i nikogo nie obchodzi czy zarobił czy mu zapłacono. A pan gó...ny minister mówi, że to nie jego sprawa. Taki bezczelny i chamski to nawet Jarek K. nie bywał. Poznajemy się na tumanach peowskich, których notabene nieopatrznie popierałem.
 • Co zrobiłby z milionem? Kupiłby własne akcje! Kto dostałby milion? Jego spółka. Co zrobiłby z tym milionem? Kupiłby kolejne akcje... Kto dostałby milion? Spółka. Co kupiłby w dalszej kolejności? Własne akcje... Z tego obrotu akcjami wynika, że ANI ZŁOTÓWKA nie wypływa poza jego i jego własne spółki. No ew. zatrudni doradców podatkowych żeby mu podatki zrównoważyli kosztami. Ten facet nigdy nie przestaje sprzedawać, sobie samemu, kupując od siebie samego i SPRZEDAJĄC FRAJEROM ofe...
 • Przykład zadziwiającego dziennikarstwa i zarządzania: wystarczy policzyć, ile kosztuje zatrudnienie tych ludzi we Wrocławiu (albo może wynajęcie mieszkania). Więcej niż 100 tys. miesięcznie czy mniej? Poza rachunkiem ekonomicznym tu nie ma o czym pisać...
 • Taniej zawsze można, pytanie tu idzie o jakość, żywotność, niezawodność i bezpieczeństwo realizowanych rozwiązań. Potem się okazuje, że np. strop jakiejś hali pęka po roku, bo wzięto tańszy o kiepskich parametrach beton.
 • szokujący brak kultury - jak można posłać miliony ludzi do placówek PKO tylko po to by na miejscu dowiedzieli się że oferta jest inna niż pokazano im wcześnniej w reklamie w telewizji i prasie?
 • To nic takiego - weźmie się z budżetu...
 • Zamierzam dojść do jednego miliona zaczynając od zera w ciągu 15 lat. Inwestycje skromne acz systematyczne. Na początek fundusze akcji. Myślicie, że dam radę i wytrwam? :) Dla zainteresowanych: pierwszymilion.blogspot.com/
 • Nie tylko telefonicznie. Moich rodzicow tak nabila w butelke przedstawicielka Tele2, ktora pojawila sie w ich domu. Dokladnie na to samo - na preselekcje, przez co rodzice ze zdziwieniem po 2 miesiacach (cwaniaki tak wydluzyli czas wystawiania faktur) zobaczyli, ze z dymem poszly minuty wliczone w abonament tepsowy....z dwoch miesiecy... Zrobilem maly dym w Tele2, byli zadziwiajaco "wyrozumiali" i spolegliwi - teraz juz wiem dlaczego hehehehe. Odkrecilem preselekcje w tepsie i rodz...
 • Mam dużo pieniędzy i chciałbym częścią z nich podzielić się z najbardziej potrzebującymi. Niewiem jednak komu te pieniądze przekazać. Wolałbym rozdać je osobiście, a nie przez nieznane fundacje. Może macie jakiś pomysł?
 • Mieszkania wybudowane w systemie TBS nie są tańsze - inne są tylko zasady zamieszkania w takim mieszkaniu. Wpłaca się 30% wartości oraz kaucję i jest się wynajmującym płacącym czynsz.To mieszkanie nie jest naszą własnością. Może więc ktoś wyjaśni dokładnie na czym polega afera z TBS-ami bo dzienniakrz jak zwykle nie ma czasu na analizę-on zna się na tylu sprawach, że pisze skrótowo - dla niego wszystko jest oczywiste.
 • Ciągniki URSUS to marka odporna na nowoczesność.Więcej straciła popularność jako sprzęt zawodny i wysoko awaryjny.Jeśli dodam że ergonomia pracy jest żadna to lepiej sobie głowy nie zawracać.Jeśli producent zastanowi sie ile zostało sprowadzonych zachodnich ciągników do polski to sam znajdzie odpowiedzi.Ale oni są odporni na naukę w warszawie . Fabryce opartej na dofinansowaniu z skarbu państwa zawsze się wydawało że to oni mają patent na nowoczesność.Tymczasem panowie zaprasz...
 • Nic sie nie zmienia...kombinatorstwo i kumoterstwo.bleah!!
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?