Dodaj do ulubionych

pytanie do rowerzystów

27.06.04, 16:44
Widziałem kiedyś rowerzystę ciągnącego za sobą dwukołową przyczepę - taki
wózek, w którym siedziało sobie dwoje dzieci (chyba jedno twarzą w kieruku
jazdy, a drugie odwrotnie).
Czy ktoś spotkał się z takim urządzeniem gdzieś w Polsce (albo lepiej - w
Wawie) i wie, gdzie możnaby coś takiego kupić?

Pozdrawiam,

bardziej
Obserwuj wątek
    • bardziej a tak to mniej więcej wygląda 27.06.04, 16:52
      www.baby-jogging-strollers.com/scstore/graphics/ks_koolite.jpg
      www.baby-jogging-strollers.com/scstore/graphics/ks_original.jpg
      www.baby-jogging-strollers.com/scstore/graphics/dd_exectrailer.jpg
      • aga10010 Re: a tak to mniej więcej wygląda 27.06.04, 22:26
        Witam
        Podam Ci adres sklepu internetowego www.przyczepki.com.pl
        Jeszcze wczoraj z ciekawości zaglądałam na allegro i było tam też kilka ofert
        takich przyczepek
        Pozdrawiam Agnieszka
        • bardziej Re: a tak to mniej więcej wygląda 28.06.04, 13:20
          Dziekuję i pozdrawiam,

          bardziej
    • emonika.25 Re: pytanie do rowerzystów 29.06.04, 14:49
      Widziałam dzisiaj taką podwójną przyczepkę w sklepie "Skiteam" na ul.17
      stycznia 36/38, tel.846 86 99, kosztowała ok 1600zł, szczegóły www.skiteam.pl
      pozdrawiam
      Monika mama Krzysia i Kuby(2001)
      • bardziej Re: pytanie do rowerzystów 29.06.04, 15:16
        Dziękuję.

        bardziej (tata bezimiennego i bezimiennej na razie)
        • juliette79 Re: pytanie do rowerzystów 01.07.04, 22:01
          W Krakowie taka przyczepka kosztuje ok .900zł smile)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka