mallamysz 16.02.04, 14:32 Czy ktoś wie czy został lub kiedy zostanie zarejestrowany? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
biedronka22 Re: kiedy Protopic w Polsce? 16.02.04, 15:00 Protopic jeszcze nie ma rejestracji, prawdopodobnie dopiero w czerwcu br. wejdzie do aptek. Czasami udaje się go sprowadzić na import docelowy. Odpowiedz Link Zgłoś
martyka Re: kiedy Protopic w Polsce? 16.02.04, 16:24 Z czystej ciekawości: Co to jest Protopic ? Odpowiedz Link Zgłoś
beaw27 Re: Jak załatwić import docelowy? 16.02.04, 23:27 Czy to prawda,że trzeba mieć masę papierów i orzeczeń lekarskich o stanie zaawansowania alergii u dziecka aby dostać zgodę lekarza na import docelowy?? Czy może inaczej to załatwiacie??? Proszę poradźcie mi!!!!!!!!!! beaw27 Odpowiedz Link Zgłoś
biedronka22 Re: Jak załatwić import docelowy? 17.02.04, 18:48 Sama jeszcze nie załatwiałam importu, ale kiedyś słyszałam, że trzeba na specjalnym formularzu (z apteki)mieć najpierw zgodę dermatologa, później trzeba wędrować do dermatologa wojewódzkiego i na koniec znów do apteki. Nie powinno być tak źle, ale pewnie wszystko zależy od lekarzy. Ja będę próbować. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
beaw27 Do biedronki22 21.02.04, 23:11 A duże masz dziecko? Czy od dawna macie problem z alergią i azs? Czy jesteście pod opieką alergologa czy dermatologa? Z jakiego jesteś miasta? Jeśli możesz to napisz na priv beaw27@gazeta.pl lub podaj mi swoj nr gg. pozdrawiam beaw27 Odpowiedz Link Zgłoś
aska_f Re: Do biedronki22 22.02.04, 10:04 hej! dziewczyny - co to takiego ten protopic? Odpowiedz Link Zgłoś
biedronka22 Re: Do biedronki22 22.02.04, 16:24 Cześć!!! (do aska_f) Protopic to kolejna (po Elidelu) maść niesterydowa stosowana na silne atopie. Ale można ją stosować u dzieci od 2 roku życia. Na nasze dziecko Elidel niestety już nie działa i dlatego chcemy spróbować Protopicu. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
biedronka22 Re: Do biedronki22 22.02.04, 16:30 Cześć Beaw27!!! Moje dziecko niedawno skończyło 2 latka, a z alergią i azs męczymy się od 3 tygodnia życia.Jesteśmy pod opieką dermatologa i alergologa. Więcej napiszę Ci jutro, na Twojego priva. Pozdrawiam!!! Odpowiedz Link Zgłoś