Dodaj do ulubionych

kiedy Protopic w Polsce?

16.02.04, 14:32
Czy ktoś wie czy został lub kiedy zostanie zarejestrowany?
Obserwuj wątek
    • biedronka22 Re: kiedy Protopic w Polsce? 16.02.04, 15:00
      Protopic jeszcze nie ma rejestracji, prawdopodobnie dopiero w czerwcu br.
      wejdzie do aptek. Czasami udaje się go sprowadzić na import docelowy.
      • martyka Re: kiedy Protopic w Polsce? 16.02.04, 16:24

        Z czystej ciekawości:
        Co to jest Protopic ?
        • beaw27 Jak załatwić import docelowy? 16.02.04, 23:25
          • beaw27 Re: Jak załatwić import docelowy? 16.02.04, 23:27
            Czy to prawda,że trzeba mieć masę papierów i orzeczeń lekarskich o stanie
            zaawansowania alergii u dziecka aby dostać zgodę lekarza na import docelowy??
            Czy może inaczej to załatwiacie???
            Proszę poradźcie mi!!!!!!!!!!
            beaw27
            • biedronka22 Re: Jak załatwić import docelowy? 17.02.04, 18:48
              Sama jeszcze nie załatwiałam importu, ale kiedyś słyszałam, że trzeba na
              specjalnym formularzu (z apteki)mieć najpierw zgodę dermatologa, później
              trzeba wędrować do dermatologa wojewódzkiego i na koniec znów do apteki. Nie
              powinno być tak źle, ale pewnie wszystko zależy od lekarzy. Ja będę próbować.
              Pozdrawiam
              • beaw27 Do biedronki22 21.02.04, 23:11
                A duże masz dziecko?
                Czy od dawna macie problem z alergią i azs? Czy jesteście pod opieką alergologa
                czy dermatologa?
                Z jakiego jesteś miasta?
                Jeśli możesz to napisz na priv beaw27@gazeta.pl lub podaj mi swoj nr gg.
                pozdrawiam
                beaw27
                • aska_f Re: Do biedronki22 22.02.04, 10:04
                  hej!

                  dziewczyny - co to takiego ten protopic?
                  • biedronka22 Re: Do biedronki22 22.02.04, 16:24
                    Cześć!!!

                    (do aska_f)
                    Protopic to kolejna (po Elidelu) maść niesterydowa stosowana na silne atopie.
                    Ale można ją stosować u dzieci od 2 roku życia. Na nasze dziecko Elidel
                    niestety już nie działa i dlatego chcemy spróbować Protopicu.
                    Pozdrawiam
                • biedronka22 Re: Do biedronki22 22.02.04, 16:30
                  Cześć Beaw27!!!

                  Moje dziecko niedawno skończyło 2 latka, a z alergią i azs męczymy się od 3
                  tygodnia życia.Jesteśmy pod opieką dermatologa i alergologa. Więcej napiszę Ci
                  jutro, na Twojego priva. Pozdrawiam!!!

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka