Dodaj do ulubionych

IOOSA - 50$ na start

17.09.23, 00:17
50$ na start od firmy wystarczy się zarejestrować i aktywować sobie bonus Oficjalny start projektu1 października 2023r więc warto zająć sobie teraz miejsce

IOOSA Technologies jest jedną z wiodących firm zajmujących się tworzeniem oprogramowania, specjalizującą się w tworzeniu gier, tworzeniu aplikacji, rozwiązaniach AR/VR i wielu innych. Specjalizują się w silnikach unity3d, unreal, cocos2dx, w tym w tworzeniu aplikacji hybrydowych. Świadczą usługi outsourcingu gier w USA, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Indiach i na całym świecie.

Platforma co 24h nalicza procenty od zainwestowanej kwoty jak dojdzie do 100% zysk przechodzi na konto główne.
Po zalogowaniu aktywujemy bonus 50$.klikamy przycisk uruchom. Od tego momentu zacznie generować zysk 0.6% każdego dnia. Jeśli wartość certyfikatu osiągnie 100% całe 50usdt zostanie przelane do portfela depozytowego. Wielkość dziennego zysku zależy od wybranego pakietu i wynosi od 06% do 1.03% dziennie.

Rejestracja

ioosa.tech/sign/e7eQHXAoMi
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Jak mogę skontaktować się z firmą i co zrobić, jeśli mam indywidualne pytania?

Kontakt z firmą odbywa się poprzez formularz na landing page, mailowo osobiście lub poprzez zakładkę support. Będzie to również możliwe za pośrednictwem Waszych liderów i wewnętrznego czatu w naszych biurach. Czas odpowiedzi nie powinien przekraczać 48H.

Czy oprócz wybijania tokenów posiadam jeszcze jakiś procent dzienny?

Tokeny wybijane są do 600 dni. Każdego dnia bite jest ok 0,17% dziennie. Prócz tego, każdego dnia naliczany jest % dziennego zysku w wysokości zależnej od wielkości pakietu.

Czy mogę zacząć zarabiać bez inwestycji?

Tak. Zarejestruj się z linka polecającego osoby, która cie zaprosiła. Po uzyskaniu nagród w wysokości 160iUSDT możesz kupić swój 1 pakiet i wypłacać kolejne nagrody.

Czy wartość tokena wzrośnie?

Tak, wartość tokena wzrasta co miesiąc o 0,005 USD lub więcej, w zależności od warunków rynkowych i sprzedaży. Spółka gwarantuje ten wzrost przez okres 20 miesięcy. Dokładamy wszelkich starań, aby wzmocnić wartość tokena i jego użyteczność.

Czy w gry oferowane przez ioosa.tech można grać za darmo?

Tak, większość gier będzie darmowa na podstawowym poziomie. To będzie wystarczający poziom do zabawy. Jeśli chcesz awansować i rywalizować z przeciwnikami z całego świata, będziesz potrzebować płatnego sprzętu.

Jak szybko mogę kupić i używać tokena OIC?

Rejestracja w firmie odbywa się poprzez link polecający podany przez osobę, która pokazała Ci to rozwiązanie. Po rejestracji i zalogowaniu możesz od razu zakupić odpowiedni dla siebie pakiet tokenów. Token MKOl jest wybijany codziennie przez 600 dni i każdego dnia możesz zdecydować o wymianie go na NFT lub sprzedaży.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka