Dodaj do ulubionych

Rzeczpospolita windowsowa

    • Gość: nicdobrego dobre sobie IP: *.chello.pl 17.04.08, 23:48
      a na gazecie ostatnio nawet flash video nie chodzilo na niczym innym niz M$IE...
      ale to raczej blad programisty bo chyba od wczoraj dziala.
    • Gość: Abdulla Niech Autor się powiesi... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.08, 00:37
      Nawet dyletant informatyczny wie, że Microsoft zmonopolizował
      światową informatykę ale to wiadomo od lat i nie jest to nasz tylko
      polski problem!
    • Gość: danuta von newhuta trochę przesadzasz, emilku IP: *.chello.pl 18.04.08, 01:50
      jak kto chce, to sie rozejrzy i odnajdzie janosika ktory dziala pod linuchem i
      nie gorzej od platnika, poza tym windowsa mozna emulowac na kazdym kompie,
      wiedza nie boli.
      podobnie z windowymi formatami - sa plejery ktore je kasaja
      -ciekawi mnie, czemu w pracy uzywasz windowsa? nie napisales ani paragrafu o
      tym, jak ato beznadziejna i zla jest ta agora, gazeta, jaki ten michnik zlosliwy
      ze kaze ci korzystac z tego windowsa wstretnego ktory zmuszony jestes ogladac na
      ekranach kompow na poczcie i wafli w policyjnych samochodach...
      a przeciez w zastosowaniach sieciowych nie ma ograniczen - cmsa odpalisz w
      kazdym fajerfoksie bez wgledu na os pod ktorym chodzi
    • Gość: marek a co by było gdyby .... IP: *.tktelekom.pl 18.04.08, 14:57
      a co by było, gdyby zamiast jednego rozmiaru euro palety każdy produkował swoje? To były burdel na kółkach a nie logistyka. To samo by było z dziesiątkami rożnych systemów operacyjnych.
      • gobi03 standardy, protokoły... 19.04.08, 08:00
        Wymiary europalety to standard - dzięki temu każdy
        producent może zaistnieć na rynku.
        Firma MS tworzy i zmienia własne standardy
        nie konsultując się z konkurencją - to postępowanie
        monopolisty.
        Cała walka z MS sprowadza się do żądania udostępnienia
        ich "standardów", czego boją się jak ognia pamiętając
        jakim sposobem wygryźli z rynku WordPerfect
        i kilka innych bardzo dobrych programów.

        My jako użytkownicy możemy tylko skorzystać na
        stosowaniu otwartych standardów wymiany danych.
    • Gość: xpert17 do FIO tylko w Wordzie IP: *.org.pl 22.04.08, 09:00
      jaobywatel.pl/forum/viewtopic.php?t=165
    • Gość: Kasia Rzeczpospolita windowsowa IP: *.ssp.dialog.net.pl 18.06.08, 13:47
      Tak samo jak z religia...
    • lunaglass Ein Bill, Ein Redmond, Ein System! 15.07.08, 21:56
      Niestety w Polsce jest wyznawana ta zasada.
    • Gość: ./ Rzeczpospolita windowsowa IP: 83.1.199.* 03.04.10, 17:19
      Do ostatniego fragmentu artykułu:

      Polska jest krajem swobodnym wyznaniowo? Od kiedy?

      Ostatnia sytuacja z budową meczetu tego nie potwierdza...
    • tbarbasz RP Windowsowa? Nie całkiem! 14.06.11, 23:52
      Polecam wizytę na ww.org500.org i statystykę udziału systemów operacyjnych na najszybszych komputerach Świata:
      Linux 459 91.80 %
      Windows 5 1.00 %
      Unix 19 3.80 %
      BSD 1 0.20 %
      Mixed 16 3.20 %
      Zarówno Allegro, jak i NaszaKlasa korzystają z Linuksa. O Google nawet nie warto wspominać!
      Windows to system jednego środowiska - domowego komputera PC. Nadaje się do niektórych zadań biznesowych, ale dobry serwer bazy danych czy WWW to lepiej nie na Windows.
      • tbarbasz Re: RP Windowsowa? Nie całkiem! 14.06.11, 23:53
        tbarbasz napisał:
        pomylka, przepraszam - www.top500.org !!!
        > Polecam wizytę na ww.org500.org...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka