Gość: nicdobrego dobre sobie IP: *.chello.pl 17.04.08, 23:48 a na gazecie ostatnio nawet flash video nie chodzilo na niczym innym niz M$IE... ale to raczej blad programisty bo chyba od wczoraj dziala. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Abdulla Niech Autor się powiesi... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.08, 00:37 Nawet dyletant informatyczny wie, że Microsoft zmonopolizował światową informatykę ale to wiadomo od lat i nie jest to nasz tylko polski problem! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: danuta von newhuta trochę przesadzasz, emilku IP: *.chello.pl 18.04.08, 01:50 jak kto chce, to sie rozejrzy i odnajdzie janosika ktory dziala pod linuchem i nie gorzej od platnika, poza tym windowsa mozna emulowac na kazdym kompie, wiedza nie boli. podobnie z windowymi formatami - sa plejery ktore je kasaja -ciekawi mnie, czemu w pracy uzywasz windowsa? nie napisales ani paragrafu o tym, jak ato beznadziejna i zla jest ta agora, gazeta, jaki ten michnik zlosliwy ze kaze ci korzystac z tego windowsa wstretnego ktory zmuszony jestes ogladac na ekranach kompow na poczcie i wafli w policyjnych samochodach... a przeciez w zastosowaniach sieciowych nie ma ograniczen - cmsa odpalisz w kazdym fajerfoksie bez wgledu na os pod ktorym chodzi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marek a co by było gdyby .... IP: *.tktelekom.pl 18.04.08, 14:57 a co by było, gdyby zamiast jednego rozmiaru euro palety każdy produkował swoje? To były burdel na kółkach a nie logistyka. To samo by było z dziesiątkami rożnych systemów operacyjnych. Odpowiedz Link Zgłoś
gobi03 standardy, protokoły... 19.04.08, 08:00 Wymiary europalety to standard - dzięki temu każdy producent może zaistnieć na rynku. Firma MS tworzy i zmienia własne standardy nie konsultując się z konkurencją - to postępowanie monopolisty. Cała walka z MS sprowadza się do żądania udostępnienia ich "standardów", czego boją się jak ognia pamiętając jakim sposobem wygryźli z rynku WordPerfect i kilka innych bardzo dobrych programów. My jako użytkownicy możemy tylko skorzystać na stosowaniu otwartych standardów wymiany danych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xpert17 do FIO tylko w Wordzie IP: *.org.pl 22.04.08, 09:00 jaobywatel.pl/forum/viewtopic.php?t=165 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasia Rzeczpospolita windowsowa IP: *.ssp.dialog.net.pl 18.06.08, 13:47 Tak samo jak z religia... Odpowiedz Link Zgłoś
lunaglass Ein Bill, Ein Redmond, Ein System! 15.07.08, 21:56 Niestety w Polsce jest wyznawana ta zasada. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ./ Rzeczpospolita windowsowa IP: 83.1.199.* 03.04.10, 17:19 Do ostatniego fragmentu artykułu: Polska jest krajem swobodnym wyznaniowo? Od kiedy? Ostatnia sytuacja z budową meczetu tego nie potwierdza... Odpowiedz Link Zgłoś
tbarbasz RP Windowsowa? Nie całkiem! 14.06.11, 23:52 Polecam wizytę na ww.org500.org i statystykę udziału systemów operacyjnych na najszybszych komputerach Świata: Linux 459 91.80 % Windows 5 1.00 % Unix 19 3.80 % BSD 1 0.20 % Mixed 16 3.20 % Zarówno Allegro, jak i NaszaKlasa korzystają z Linuksa. O Google nawet nie warto wspominać! Windows to system jednego środowiska - domowego komputera PC. Nadaje się do niektórych zadań biznesowych, ale dobry serwer bazy danych czy WWW to lepiej nie na Windows. Odpowiedz Link Zgłoś
tbarbasz Re: RP Windowsowa? Nie całkiem! 14.06.11, 23:53 tbarbasz napisał: pomylka, przepraszam - www.top500.org !!! > Polecam wizytę na ww.org500.org... Odpowiedz Link Zgłoś