Dodaj do ulubionych

Szpital bez kontraktu

IP: *.daewoo.lublin.pl 09.01.04, 07:43
A to, że zamykają oddział toxykologii, a na Biernackiego jest zapchany, to
nikt nie widzi ???? Od kiedy zlikwodowana "żłobki" wszystkich siniaków
prezywożą do szpitala, a NFZ, stwierdził, zę na funkcjonowanie Toxykologii w
IMW wsytarczy 100 tyś na rok, BUAHAHAHAHAHAHAHHA< śmiech, panie BOROWICZ !!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: cedet Re: Szpital bez kontraktu IP: *.lublin.pl 09.01.04, 08:08
      >Mamy podpisany przez obie strony protokół porozumienia z prowadzonych rokowań -
      tłumaczył w czwartek Tomasz Kwiatkowski z funduszu zdrowia w Lublinie<
      >Rokowania z funduszem zakończyliśmy tylko podpisaniem protokołu spotkania -
      stanowczo zaprzecza temu dyrektor Przyszlak<
      Mamy dwie różne wypowiedzi. Któryś z tych panów nie umie czytać lub nie wie co
      podpisywał. Jaki z tego wniosek? Odpowiem: któryś z nich nie powinien zajmować
      stołka na którym siedzi.
    • Gość: Obserwator Re: Szpital bez kontraktu IP: 212.143.21.* 09.01.04, 14:57
      Powiem tak nic nie zmieni tego stanu rzeczy nawet najwieksze pieniadze jakie
      sie domagają lekarze bo jak im damy więcej to tylko szybciej bedą budowac
      domy , kupowac samochody bo wszyscy wiedzą jak sie chcesz dostac do szpitala to
      musisz zapłacić za łozko czyz nie tak jest a co jak dostana wiecej nie
      zapłacicie ludzie tez bedziecie płacić nie mniej. Powinno sie wpłacac na swoje
      konto nasze składki tylko specjalne i my bysmy płacili za leczenie nie zaden
      fundusz , wprowadzic nalezy cennik kosztów za poszczególne zabiegi i płacic za
      standart jaki chcemy czy pokoj jedno osobowy czy inny czy ten ma cie operowac
      czy inny a nie płacenie im za darmową opiekę . Jest ktoś kto miał operacje
      powazna i nie zapłacił lekarzowi za nią ale szczerze . dziekuje
    • Gość: koko ZAMKNĄĆ SZPITALE MSW. IP: *.lublin.cvx.ppp.tpnet.pl 09.01.04, 17:43
      Natchmiast zamknąć szpitale MSW. Niech PANOWIE z tzw r-ki odczują na własnej
      skórze skutki swoich rządów. A może zrzucimy się na 14-tkę dla nich, oni tacy
      biedni.
    • Gość: kokos Re: Szpital bez kontraktu IP: *.lublin.cvx.ppp.tpnet.pl 09.01.04, 17:44
      Natchmiast zamknąć szpitale MSW. Niech PANOWIE z tzw r-ki odczują na własnej
      skórze skutki swoich rządów. A może zrzucimy się na 14-tkę dla nich, oni tacy
      biedni.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka