Gość: jurand
IP: *.daewoo.lublin.pl
09.01.04, 07:43
A to, że zamykają oddział toxykologii, a na Biernackiego jest zapchany, to
nikt nie widzi ???? Od kiedy zlikwodowana "żłobki" wszystkich siniaków
prezywożą do szpitala, a NFZ, stwierdził, zę na funkcjonowanie Toxykologii w
IMW wsytarczy 100 tyś na rok, BUAHAHAHAHAHAHAHHA< śmiech, panie BOROWICZ !!!!!