Gość: fela IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.04, 08:12 ten artukuł to jedna wielka bzdura mistzrem Polski jest Orlik i tak bedzie na Wieki Wieków Amen :D:D:D:D Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: fela taaaaaaaaaaaaa jaaaaasne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.04, 08:18 a poza tym ta runda jeszcze sie nie skończyła dzisiaj gimnazjum 2 gra z uts Orlik i tak dostaną w........... że sie nie pozabierają :D:D:D:D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: =11= Re: taaaaaaaaaaaaa jaaaaasne IP: 62.233.135.* 29.01.04, 11:33 nikt nie pokona Orlika bo mamy za sobą wąsy Tadzika..........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2 dostanie w d.pe bbbbbbbbuuuuuuuuuaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaa niech nawet nie przyjezdzaja do nas do szkoly bo nie wyjdą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: downik Re: Chcą się pokazać IP: *.lublin.mm.pl 29.01.04, 11:20 buhahaha fela ma racje:] 2 dzisiaj dostenie w dupe na meczu!!! MISTRZEM POLSKI JEST ORLIK LUBLIN!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: =11= Re: Chcą się pokazać IP: 62.233.135.* 29.01.04, 11:30 no nie sadze bo 2 zawsze od nas dostawała w ...... i tak bedzie dzisiaj nie wstanął z boiska Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: =11= Re: Chcą się pokazać IP: 62.233.135.* 29.01.04, 11:26 zadna dwójka niegdy nie wygrała z Orlikiem i nigdy nie wygra bo UTS jest the best Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: =11= Re: Chcą się pokazać IP: 62.233.135.* 29.01.04, 11:28 Zadna 2 nigdy nie wygrała z Orlikiem i nigdy nie wygra bo UTS jest the best Odpowiedz Link Zgłoś