Dodaj do ulubionych

Chcą się pokazać

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.04, 08:12
ten artukuł to jedna wielka bzdura mistzrem Polski jest Orlik i tak bedzie
na Wieki Wieków Amen :D:D:D:D
Obserwuj wątek
    • Gość: fela taaaaaaaaaaaaa jaaaaasne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.04, 08:18
      a poza tym ta runda jeszcze sie nie skończyła dzisiaj gimnazjum 2 gra z uts
      Orlik i tak dostaną w........... że sie nie pozabierają :D:D:D:D
      • Gość: =11= Re: taaaaaaaaaaaaa jaaaaasne IP: 62.233.135.* 29.01.04, 11:33
        nikt nie pokona Orlika bo mamy za sobą wąsy
        Tadzika..........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        2 dostanie w d.pe bbbbbbbbuuuuuuuuuaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaa
        niech nawet nie przyjezdzaja do nas do szkoly bo nie wyjdą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: downik Re: Chcą się pokazać IP: *.lublin.mm.pl 29.01.04, 11:20
      buhahaha fela ma racje:] 2 dzisiaj dostenie w dupe na meczu!!! MISTRZEM POLSKI
      JEST ORLIK LUBLIN!!!!!!!!!
      • Gość: =11= Re: Chcą się pokazać IP: 62.233.135.* 29.01.04, 11:30
        no nie sadze bo 2 zawsze od nas dostawała w ...... i tak bedzie dzisiaj
        nie wstanął z boiska
    • Gość: =11= Re: Chcą się pokazać IP: 62.233.135.* 29.01.04, 11:26
      zadna dwójka niegdy nie wygrała z Orlikiem i nigdy nie wygra bo UTS jest the
      best

    • Gość: =11= Re: Chcą się pokazać IP: 62.233.135.* 29.01.04, 11:28
      Zadna 2 nigdy nie wygrała z Orlikiem i nigdy nie wygra bo UTS jest the best

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka