Dodaj do ulubionych

Tatarczuk dyrektorem BWA

15.02.10, 21:19
i bardzo fajnie! gratuluję Prezesie!;-))) powodzenia!
Obserwuj wątek
    • Gość: mmb Re: Tatarczuk dyrektorem BWA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.02.10, 18:38
      Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu! godny kontynuator Mroczka!
      gratuluje!!!
      • Gość: Jarząbek Do felka i mmb IP: 212.106.18.* 16.02.10, 18:43
        Łubu - dubu, łubu - dubu,
        niech żyje nam
        prezes naszego klubu
        niech żyje nam! :)

        www.youtube.com/watch?v=DhecpGGOP40
        • Gość: mieszkaniec LU Re: Do felka i mmb IP: *.chello.pl 16.02.10, 20:22
          A na poważnie, myślałem o bardziej radykalnej zmianie. Trzydziestolatek na tym
          stanowisku byłby dużo lepszy. Powoływanie się na kontynuację czegoś co się
          znudziło już kilkanaście lat temu jest trochę dziwne. Będzie tak jak poprzednio:
          1 wieczór wernisaż, 29 dni "wolna sobota".
          • Gość: pola Re: Do felka i mmb IP: *.hsd1.fl.comcast.net 16.02.10, 23:16
            z tym konceptualizmem,to dajcie sobie spokoj ,chuj nie sztuka??nikt
            tago nie kupuje a robia ja nieuki,co rysowac nie potrafia!! stad
            promowanie kuzynow i pociotkow aby tylko cos powiedzieli,a potem
            wymysli sie performens!!!sztuka ma byc sztuka a nie laniem wody na
            lby odbiorcow?!!!!
            • Gość: l. Re: Do poli IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 17.02.10, 01:31
              Gdy się czegoś nie rozumie najłatwiej jest to skrytykować. wiadomo , że
              najłatwiej rysować i malować ładnie i poprawnie, bo po co się rozwijać. ważne
              by na ścianie się prezentowało i żeby kupili. tylko takich artystów
              niemyślących ładnie rysujących napęczki...myślących niewiele
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka