felka2010 15.02.10, 21:19 i bardzo fajnie! gratuluję Prezesie!;-))) powodzenia! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mmb Re: Tatarczuk dyrektorem BWA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.02.10, 18:38 Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu! godny kontynuator Mroczka! gratuluje!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jarząbek Do felka i mmb IP: 212.106.18.* 16.02.10, 18:43 Łubu - dubu, łubu - dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu niech żyje nam! :) www.youtube.com/watch?v=DhecpGGOP40 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mieszkaniec LU Re: Do felka i mmb IP: *.chello.pl 16.02.10, 20:22 A na poważnie, myślałem o bardziej radykalnej zmianie. Trzydziestolatek na tym stanowisku byłby dużo lepszy. Powoływanie się na kontynuację czegoś co się znudziło już kilkanaście lat temu jest trochę dziwne. Będzie tak jak poprzednio: 1 wieczór wernisaż, 29 dni "wolna sobota". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pola Re: Do felka i mmb IP: *.hsd1.fl.comcast.net 16.02.10, 23:16 z tym konceptualizmem,to dajcie sobie spokoj ,chuj nie sztuka??nikt tago nie kupuje a robia ja nieuki,co rysowac nie potrafia!! stad promowanie kuzynow i pociotkow aby tylko cos powiedzieli,a potem wymysli sie performens!!!sztuka ma byc sztuka a nie laniem wody na lby odbiorcow?!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: l. Re: Do poli IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 17.02.10, 01:31 Gdy się czegoś nie rozumie najłatwiej jest to skrytykować. wiadomo , że najłatwiej rysować i malować ładnie i poprawnie, bo po co się rozwijać. ważne by na ścianie się prezentowało i żeby kupili. tylko takich artystów niemyślących ładnie rysujących napęczki...myślących niewiele Odpowiedz Link Zgłoś