Dodaj do ulubionych

Niniejszym oświadczam,

10.03.11, 13:42
że życzenia z okazji dnia mężczyzny przyjmuję tylko do północy 10/11 marca.
Obserwuj wątek
    • pogarda Re: Niniejszym oświadczam, 10.03.11, 13:44
      Wszystkiego Najlepszego!
      pzdr
      • tajnos.agentos Re: Niniejszym oświadczam, 10.03.11, 13:45
        No wreszcie ktoś zatrybił... Nawzajem, nawzajem!:)
        • wampir-wampir Re: Niniejszym oświadczam, 10.03.11, 13:49
          No jeśli kobiety o nas zapomniały, to nic innego nam nie pozostaje. Najlepszego!
          • empi Re: Niniejszym oświadczam, 10.03.11, 14:00
            abyśmy zdrowi i szczęśliwi byli. Szkoda, że tak sami ze sobą :)
            pzdr.
            • zubelz Re: Dzisiaj odpoczywacie? 10.03.11, 14:10
              Nie odkurzacie i nie myjecie garów?. Cholera zaczynam się nudzić bo tak mam od dosyć dawna, to chyba od czasu któregoś dnia Kobiet po (myciu ) kilku garnków żaroodpornych i talerzy. Skutkuje do dzisiaj.
    • Gość: bosman znów święto???!!! IP: *.centertel.pl 10.03.11, 14:13
      Qrka vodna, już nie mam siły zasysać :-(((
      • Gość: cardillon Re: znów święto???!!! IP: *.dynamic.chello.pl 10.03.11, 16:50
        Lepiej złóżcie życzenia urodzinowe Chuckowi Norrisowi:))) Ma 71 lat i niepoliczalna ilośc dowcipow o sobie.
        • Gość: jbarska Re: znów święto???!!! IP: *.lublin.mm.pl 10.03.11, 20:31
          I moje życzenia... Ciekawam,jak wypadnie konfrontacja dwoch manifestacji w stolicy...
          • swiergotek_drzewny Re: znów święto???!!! 10.03.11, 20:37
            Jak ta naganiana przez GW swołocz w końcu kogoś zabije, to wam się, Barsko, przypomną czasy młodości :)
            • Gość: jbarska Ten sam IP: *.lublin.mm.pl 10.03.11, 22:43
              Moze zmieniac nick kilkakrotnie, ale i tak rozpoznamy głupka po słownictwie. Zmienic nick i jednoczesnie styl, ale...od kogo tego wymagac? Zasób słów ma słabiutki ten nasz "forumowicz"! Obraża identycznie.
              • Gość: malpa Re: podsłuchane w knajpie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.11, 22:52
                bierz vitasteron i " bądz gotowy na wekend"
            • tajnos.agentos Re: znów święto???!!! 11.03.11, 07:50
              swiergotek_drzewny napisał:

              > Jak ta naganiana przez GW swołocz w końcu kogoś zabije, to wam się, Barsko, prz
              > ypomną czasy młodości :)

              Przesadzasz pitoku. PiSdzielce to tylko banda żałosnych poyebów, żadna swołocz.
    • czarownica.z.tubtina Niniejszym oświadczam 10.03.11, 23:11
      Aaaaaaaaa... powiedzialam dzisiaj na widok dwoch sympatycznych panow...
      Jeden zapytal: O co chodzi?
      Drugi szybko uzupelnil: Bo dzisiaj jest dziesiaty!
      Powstrzymalam swoja odpowiedz, ze wlasnie przypominam sobie alfabet i malo bystro zapytalam: I co z tego, ze 10. Wyplata bedzie 28!
      Na co uslyszalam, ze dzisiaj jest Dzien Mezczyzn!
      Nie pozostalo mi nic wiecej do uczynienia, niz zlozenie im zyczen (jako czarownica jestem dobrze urodzona i niezle wychowana).
      Zyczylam im pan zgodnych i pogodnych, co wywolalo na ich licach usmiech pelen zadowolenia i poparcia.

      Wobec tego i Wam zycze pan zgodnych i pogodnych przez caly rok... Nierealne? Alez realne! Spelnienie tego zyczenia zalezy tylko od Was samych ;-))))))).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka