tajnos.agentos 10.03.11, 13:42 że życzenia z okazji dnia mężczyzny przyjmuję tylko do północy 10/11 marca. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pogarda Re: Niniejszym oświadczam, 10.03.11, 13:44 Wszystkiego Najlepszego! pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
tajnos.agentos Re: Niniejszym oświadczam, 10.03.11, 13:45 No wreszcie ktoś zatrybił... Nawzajem, nawzajem!:) Odpowiedz Link Zgłoś
wampir-wampir Re: Niniejszym oświadczam, 10.03.11, 13:49 No jeśli kobiety o nas zapomniały, to nic innego nam nie pozostaje. Najlepszego! Odpowiedz Link Zgłoś
empi Re: Niniejszym oświadczam, 10.03.11, 14:00 abyśmy zdrowi i szczęśliwi byli. Szkoda, że tak sami ze sobą :) pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś
zubelz Re: Dzisiaj odpoczywacie? 10.03.11, 14:10 Nie odkurzacie i nie myjecie garów?. Cholera zaczynam się nudzić bo tak mam od dosyć dawna, to chyba od czasu któregoś dnia Kobiet po (myciu ) kilku garnków żaroodpornych i talerzy. Skutkuje do dzisiaj. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bosman znów święto???!!! IP: *.centertel.pl 10.03.11, 14:13 Qrka vodna, już nie mam siły zasysać :-((( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cardillon Re: znów święto???!!! IP: *.dynamic.chello.pl 10.03.11, 16:50 Lepiej złóżcie życzenia urodzinowe Chuckowi Norrisowi:))) Ma 71 lat i niepoliczalna ilośc dowcipow o sobie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jbarska Re: znów święto???!!! IP: *.lublin.mm.pl 10.03.11, 20:31 I moje życzenia... Ciekawam,jak wypadnie konfrontacja dwoch manifestacji w stolicy... Odpowiedz Link Zgłoś
swiergotek_drzewny Re: znów święto???!!! 10.03.11, 20:37 Jak ta naganiana przez GW swołocz w końcu kogoś zabije, to wam się, Barsko, przypomną czasy młodości :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jbarska Ten sam IP: *.lublin.mm.pl 10.03.11, 22:43 Moze zmieniac nick kilkakrotnie, ale i tak rozpoznamy głupka po słownictwie. Zmienic nick i jednoczesnie styl, ale...od kogo tego wymagac? Zasób słów ma słabiutki ten nasz "forumowicz"! Obraża identycznie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: malpa Re: podsłuchane w knajpie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.11, 22:52 bierz vitasteron i " bądz gotowy na wekend" Odpowiedz Link Zgłoś
tajnos.agentos Re: znów święto???!!! 11.03.11, 07:50 swiergotek_drzewny napisał: > Jak ta naganiana przez GW swołocz w końcu kogoś zabije, to wam się, Barsko, prz > ypomną czasy młodości :) Przesadzasz pitoku. PiSdzielce to tylko banda żałosnych poyebów, żadna swołocz. Odpowiedz Link Zgłoś
czarownica.z.tubtina Niniejszym oświadczam 10.03.11, 23:11 Aaaaaaaaa... powiedzialam dzisiaj na widok dwoch sympatycznych panow... Jeden zapytal: O co chodzi? Drugi szybko uzupelnil: Bo dzisiaj jest dziesiaty! Powstrzymalam swoja odpowiedz, ze wlasnie przypominam sobie alfabet i malo bystro zapytalam: I co z tego, ze 10. Wyplata bedzie 28! Na co uslyszalam, ze dzisiaj jest Dzien Mezczyzn! Nie pozostalo mi nic wiecej do uczynienia, niz zlozenie im zyczen (jako czarownica jestem dobrze urodzona i niezle wychowana). Zyczylam im pan zgodnych i pogodnych, co wywolalo na ich licach usmiech pelen zadowolenia i poparcia. Wobec tego i Wam zycze pan zgodnych i pogodnych przez caly rok... Nierealne? Alez realne! Spelnienie tego zyczenia zalezy tylko od Was samych ;-))))))). Odpowiedz Link Zgłoś