Dodaj do ulubionych

Dawno tu nie było p.prof. J.Senyszyn

09.07.13, 15:31
Historycznie najdłużej trwa w Polsce era obrońców wiary i ziemi, skąd nasz ród. Sprzyjało temu położenie geograficzne. Z jednej strony Niemiec, który dzieci nam germanił, z drugiej hordy niewiernych, pragnących zalać i zmuzułmanić Europę. I Rzeczpospolita dlugo dźwigała ciężar przedmurza chrześcijaństwa, ale nie udźwignęła.

II Rzeczpospolita na wschodzie koncentrowała się na obronie przed komunizmem, a na zachodzie – przed utratą guzików. Ostatecznie zostaliśmy i bez kresów, i bez guzików. Za to z obrońcami przed stonką ziemniaczaną, kułakami, coca-colą i cygarami.

W III RP nastąpił niesłychany wysyp nowych odmian obrońców. Na czele są krzyża, OFE, zygot, sześciolatków, uboju rytualnego, pamięci zamordowanego w stanie łaski prezydenta Lecha Kaczyńskiego, a także obrońcy przed Unią Europejską, związkami partnerskimi, edukacją seksualną i antykoncepcją.

Historia zatoczyła koło. Znów pojawili się aktywiści walki z ateizacją i wyprzedażą Ojczyzny (koniecznie przez duże O), co stanowi współczesny, choć mocno anachroniczny odpowiednik obrońców wiary i ziemi. Zmienił się natomiast kierunek ataku. Teraz Bóg, Honor i Ojczyzna prowadzą hordy polskich narodowców na prof. Baumana, który chwilowo zastępuje Lwów, Wilno, Kowno, a nawet Brukselę.
Obserwuj wątek
    • kainel.kemezrp egzorcyzmy niech odprawi D. Wildstein 09.07.13, 17:22
      Przez całą Polskę przetacza się brunatna fala. Tysiące ciężkich wojskowych butów stukają w cierpiący bruk polskich miast. Walki uliczne trwają. Miliony osób dotkniętych okrucieństwem totalitaryzmu uciekają ze swojej ojczyzny. Tak wygląda obraz Polski zdaniem mainstreamu medialnego, ostatnio strasznie w tej sprawie poruszonego. Faszyzm czai się wszędzie. Naziści (dla intelektualistów i dziennikarzy salonowych nie ma żadnej różnicy między określeniami „faszyzm” i „nazizm”) także czają się wszędzie. Raz wyskoczą Kuczyńskiemu spod deski klozetowej, raz Lisowi z lodówki, czasem Hołdys znajdzie takiego pod łóżkiem, a jakiś „uznany” profesor w swojej owsiance. Czasem zaatakują jakiegoś niewinnego stalinistę. A ja tak zastanawiam się głośno – kiedy w końcu jakiś reprezentant salonu będzie miał w sobie na tyle odwagi, by krzyknąć do swoich współbraci rzecz oczywistą – „Wy kanalie, wy psubraty, wy degeneraci intelektualni i moralni – jakim prawem śmiecie pluć na pamięć milionów wymordowanych ofiar totalitaryzmu, byle tylko chronić swoje interesy polityczne?”.
      • Gość: bleee... ...do wykasowania... IP: *.adsl.inetia.pl 09.07.13, 18:05
        ...ładny tekścik, Leniaku... miło było przeczytać... ;)))... potrafisz!... bleee...
        • kainel.kemezrp wklejać potrafię 11.07.13, 15:35
          tekst jest Wildstaina ;-)
          • tajnos.agentos Re: wklejać potrafię 11.07.13, 17:00
            kainel.kemezrp napisał:

            > tekst jest Wildstaina ;-)

            Tego Żyda??? :O
            • Gość: bosman Żyd - faszysta... IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 11.07.13, 17:09
              a na dodatek menda i kłamca - ciekawy konglomerat.
              • kainel.kemezrp mam jakąś słabość do żydów-faszystów 11.07.13, 20:54
                pewnie z powodu Lidii Kahan ;-)
                cóż
                Dawid W. jest ok
          • Gość: bleee... ...do wykasowania... IP: *.adsl.inetia.pl 11.07.13, 18:07
            ...cóż - nie wątpię, że też potrafisz... świadczy o tym twój blog - niegdysiejszy... jeśli chodzi o Wildsteina, ma prawo uważać, jak uważa... każdy ma czasem rację... ;)... bleee...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka