Forum   elektryczną

elektryczną

(4 wyniki)
  • Mam dziwne pytanie, czy kodeks pracy mówi o temperaturze jaka powinna panować w miejscu pracy? Mój szef (właściciel firmy) zawsze wyłącza elektryczne grzejniki na noc - rano w pracy jest istna lodówka i do połowy dnia siedzimy w kurtkach - po weekendzie jest jeszcze gorzej:/ Wszystko rozumiem - ogrzewanie elektryczne kosztuje ale... są chyba jakieś granice! Tu pytanie czy kodeks pracy przewiduje jaka powinna być temperatura w miejscu pracy? - jestem księgową i pracuję w biurze.
  • chciałabym się dowiedzieć gdzie mogę zdobyć uprawnienia projektanta instalacji i urządzeń elektrycznych? Proszę o adresy, maile.
  • Z powodu bezrobocia ( 5 miesiecy) zastanawiam sie nad takim kursem, jednak z uwagi na jego cene, na razie sie tylko zastanawiam. Czy sa oferty dla spawaczy?
  • Chce wyjechać na sałe za granicę najlepiej GB,USA lub Irlandia. mam wykształcenie wyższe elektryczne, znam j. angielski dobrze i długoletnią praktykę. Czy znajdzie się ktoś na forum i zproponuje mi coś??? przez jaką firmę wyjechać.
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?