Dodaj do ulubionych

Kamera nad Lublinem w Multimedia

IP: *.lublin.mm.pl 08.08.04, 14:21
Przegladaliscie ostatnio kanaly, szczesliwi podiadacze kablowki multimedii?
Na jednym z kanalow pojawil sie obraz z kamery zamonotowanej na biurowcu przy
zana. Ciekawa konmcepcja, czyzby poczatek nowej koncepcji telewizji?...Zrzuty
z kamer z calego miasta:)
Obserwuj wątek
    • Gość: anuszka Re: Kamera nad Lublinem w Multimedia IP: *.lublin.mm.pl 08.08.04, 22:37
      ..widziałam , widziałam....nawet fajne...tylko ciut ograniczone pole
      widzenia...też proponuję więcej kamer...
      • Gość: kinio Re: Kamera nad Lublinem w Multimedia IP: *.no / *.internetdsl.tpnet.pl 14.12.04, 20:51
        A mozna gdzies ja obczaic w internecie? Bo nie mam tej kablowki.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka