Gość: Renegat
IP: *.lublin.mm.pl
08.08.04, 14:21
Przegladaliscie ostatnio kanaly, szczesliwi podiadacze kablowki multimedii?
Na jednym z kanalow pojawil sie obraz z kamery zamonotowanej na biurowcu przy
zana. Ciekawa konmcepcja, czyzby poczatek nowej koncepcji telewizji?...Zrzuty
z kamer z calego miasta:)