peter_1000 05.05.14, 11:47 Jakby to był ktoś od Korwina, od razu by się to pojawiło w tytule. A tak jest tylko "kandydat na europosła" Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: maxxx Re: Narodowiec-eurokandydat złamał nos klientowi ! IP: 173.233.206.* 05.05.14, 17:48 A pod artykulem GW miesniaka "narodowca" (to taka typowo polska nazwa faszystow) wspieraja "folkatka", "sytadela" i kilkoro innych... A tak przerosnietego miesniaka wspiera niejaki pan "Filipowicz": "W sumie chyba powinien się cieszyć, że został oskarżony o spoliczkowanie, a nie molestowanie, bo po uniewinnieniu chociaż smród nie zostanie jak w przypadku innego lokalnego patrioty, który kandydując w innych wyborach został niesłusznie oskarżony o... molestowanie nieletniej... Marian, Marian - trzymaj się!" Cały tekst: lublin.gazeta.pl/lublin/1,35640,15900531,Narodowiec_zlamal_nos_i_zrzucil_ze_schodow_klienta.html#LokLubTxt#LokLubTxt#ixzz30rAE5ksl `````````````````````````````````````````````````````````````````` Jak widac - w Lublinie tego rodzaju typkow spod ciemnej gwiazdy przytula sie i wrecz wspiera! Odpowiedz Link Zgłoś
sizar-sizar Monitoring 05.05.14, 21:53 "Nagrało się wszystko, tylko nie moment pobicia". Jeśli nie było pobicia, to trudno żeby się nagrało. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maxxx Re: Monitoring IP: 173.233.196.* 05.05.14, 22:13 To - prawdopodobnie - oznacza, ze stwierdzono jakas przerwe, czy tez "luke czasowa" w nagraniu. To do malego mozdzka "sizar-sizar"... Odpowiedz Link Zgłoś