Dodaj do ulubionych

Piaski mają obwodnicę

IP: *.lublin.pl / *.lublin.pl 05.10.04, 23:00
REWELACJA !!! Jeżdżę do roboty z Lublina do Chełma codziennie i pierwszy raz
we wtorek po południu wracałem już jak panisko! - przez nową obwodnicę.
Świetnie, bezpiecznie i szybko - i oto chodziło. Zastanawiające jest tylko
to, że na ten (chyba 4 km ?) kawałek drogi czekało się ponad 20 lat!!!!!!!!
bo nie było na to funduszy! Ile jeszcze na obwodnice czekać będzie Lublin? A
w ogóle to k...! gdzie te pieniądze z podatków drogowych, za które autostrady
można było wybudować w całym kraju już 20 lat temu a nie tylko obwodnicę ...
i to jeszcze za środki z Banku Światowego?
Obserwuj wątek
    • Gość: cebularz to piaski sa miastem???? IP: 70.18.12.* 06.10.04, 01:43
      • Gość: rogalik Re: tak IP: *.it-net.pl 06.10.04, 07:31
      • Gość: rogalik Re: tak IP: *.it-net.pl 06.10.04, 07:31
    • Gość: lublin 20 lat temu to byl PRL IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.04, 07:37
      a teraz sa jeszcze jego skutki.
      jaki narod takie drogi.
      jak sobie sciela tak sobie spia.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka