Gość: Waler_Yan
IP: *.lublin.pl / *.lublin.pl
05.10.04, 23:00
REWELACJA !!! Jeżdżę do roboty z Lublina do Chełma codziennie i pierwszy raz
we wtorek po południu wracałem już jak panisko! - przez nową obwodnicę.
Świetnie, bezpiecznie i szybko - i oto chodziło. Zastanawiające jest tylko
to, że na ten (chyba 4 km ?) kawałek drogi czekało się ponad 20 lat!!!!!!!!
bo nie było na to funduszy! Ile jeszcze na obwodnice czekać będzie Lublin? A
w ogóle to k...! gdzie te pieniądze z podatków drogowych, za które autostrady
można było wybudować w całym kraju już 20 lat temu a nie tylko obwodnicę ...
i to jeszcze za środki z Banku Światowego?