Dodaj do ulubionych

Oddajcie śledztwo Witkowskiemu

IP: *.lub73.int.pl / *.int.pl 16.10.04, 04:53
Solidarności już nie ma!!!Została zlikwidowana przez Jej przywódców!!Odpryski
już nic nie znaczą!!!Mogą sobie pokrzykiwać!!Cała para poszła w gwizdek!!
Przykre to!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Poronin_Man Re: Oddajcie śledztwo Witkowskiemu IP: 212.182.59.* 16.10.04, 12:42
      Może już dosyć wygadywania idiotyzmów przez przedstawicieli Solidarności? Oni
      chyba wyobrażają sobie, że są dobrem narodowym i za sam fakt istnienia
      powinniśmy być im głęboko i dozgonnie wdzięczni.
      Kanonem prawa jest to, że postępowania nie może prowadzić osoba w jakikolwiek
      sposób mająca związek osobisty ze sprawą, z oskarżonymi lub ze świadkami.
      Byłoby to naruszenie bezstronności, ale to akurat jest dla solidaruchów pojęcie
      zupełnie abstrakcyjne.
      • Gość: bosman Re: Oddajcie śledztwo Witkowskiemu IP: *.lublin.mm.pl 16.10.04, 14:10
        Jak zwykle ci, co rozpieprzyli gospodarke narodową, wykorzystuję okazję by
        pierdnąć - jak ktoś zesmrodzi się w salonie to wszyscy zauważają. Tylko te
        niedoroby nie pamietają o tym, że po pierdnięciu jest smród i wszyscy obecni
        odwracają sie i odchodzą od śmierdzącego. Jeszcze tych sukinsynów z "S" ktoś za
        jaja weźmie. Zwłaszcza tych którzy "ustawili" się i zapomnieli o tych którzy
        im zaufali.
        • Gość: BARSKA Re: Oddajcie śledztwo Witkowskiemu IP: *.lublin.mm.pl 16.10.04, 15:43
          Panie Bosman - czy nie za ostro (choc w sumie słusznie)? Dla mnie sprawa mordu
          ma dzisiaj jedynie kontekst polityczny. Zabojcy juz odsiedzieli kare,jesli ktos
          byl jeszcze winien,to i tak nie doczeka konca ewentualnego procesu(wiek). A
          pieniadze na to idą.Bo jakze inaczej? Jakze? Zamknac biurka i ewent oddac
          papiery historykom.
          • Gość: bosman Re: Oddajcie śledztwo Witkowskiemu IP: *.lublin.mm.pl 16.10.04, 16:28
            Szanowna Pani. Zawsze uważałem zabójstwo Popiełuszki za zbrodnię. Jestem zdania
            że nic dobrego nie uczyniła, nawet uwzględniając szczucie tego ksiedza - nie
            waham sie tego tak nazwać.Ale jak długo można obcinać kupony, zwłaszcza gdy
            uczyniło sie tak wiele złego wycierając sobie pysk(przepraszam) szczytnymi
            hasłami a jednocześnie kierując się wyłącznie prywatą.Pani, jako osoba dojrzała
            pamięta pewnie lubelskich bonzów "S".Ja też.I gdzie oni teraz są? A gdzie są Ci
            w których imieniu rzekomo wystepowali - na bruku? Pytania retoryczne, prawda?
            Niedawno miałem okazję jednego z tych byłych "przywódców" spotkać w jednej z
            lubelskich knajpek przy wódce (fajna gra słów:-)). I zadałem mu między innymi
            te pytania co powyżej.I wie Pani co zrobił? Nie podjął dyskusji, podwinął ogon
            jak kundel i uciekł.Myślę że komentarz zbyteczny.
            • Gość: BARSKA Re: Oddajcie śledztwo Witkowskiemu IP: *.lublin.mm.pl 19.10.04, 16:10
              Panie "bosman",część owczesnych działaczy lubelskiej "Solidarności"
              zmarła,część sie nieżle urzadziła,zgarniajac po prostu forse pod siebie,a część
              zeszła na psy i albo pije,albo marzy o kolejnym zdobywaniu szczytu.zazdroszczac
              tym,ktorzy na transformacji ustroju zyskali.A los tak zwanych szarych ludzi? A
              co ich to obchodzi? A owi "szarzy ludzie" powinni przemyslec głeboko,komu w
              1980-1981 r. tu,w Lublinie,zaufali.Nie żyjący dzis Cwikła (bodaj Bronisław)w
              drugiej polowie 1981 r.zorientował się,kto w "Solidarnosci" gra i na jakim
              instrumencie.Na szczerosci nie wyszedl najlepiej,ale śmierc to juz osobna
              sprawa.
    • Gość: jan Re: Oddajcie śledztwo Witkowskiemu IP: 212.182.117.* 17.10.04, 18:26
      Popieram Solidarność. To skandal, komuna ledwo dycha a jeszcze mieszam
      • Gość: Bastiatan Re: Oddajcie śledztwo Witkowskiemu IP: *.visp.energis.pl 17.10.04, 21:48
        No to już nie mieszaj. Może by tak wziąć się do roboty? Co dzisiaj kogokolwiek
        obchodzą rocznice i obchody jeżeli nie ma co do garnka włożyć?
    • Gość: Tomek Re: Oddajcie śledztwo Witkowskiemu IP: 212.182.117.* 17.10.04, 18:27
      Solidarność ma rację
      • Gość: bosman Do jana i tomka IP: *.lublin.mm.pl 17.10.04, 19:17
        Jaka solidarność? "kupka" (ale adekwatne określenie) urzędasów żyjących ze
        społacznych pieniędzy, wypierdująca co jakiś czas głupoty? Co wy wiecie
        o "Solidarności"?"Solidarność" to była w 1980r.Już w 1989 to była zgraja
        szumowin i karierowiczów.A w obecnej solidarności w Lublinie to jest dopiero
        komuna. Przejrzyj ich, tych farbowanych lisów, życiorysy jeden z drugim.
    • Gość: Visus Witkowski odkrywca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.04, 15:29
      Pan Witkowski to człowiek nawiedzony, pałający nienawiścią do poprzedniego
      ustroju, jest więc idealnym kandydatem na prowadzącego wszystkie śledztwa
      przeciwko funkcjonariuszom PRL. Solidarność (kto by to personalnie nie był)
      zatem słusznie domaga się powierzenia mu dalszego śledztwa w
      sprawie "zleceniodawców" zabójstwa Popiełuszki, których jeśli nawet nie było,
      to pan Witkowski i tak ich wykryje!
      • Gość: bosman Re: Witkowski odkrywca IP: *.lublin.mm.pl 19.10.04, 18:07
        Aaaaaa!!! chyba że tak!!
      • Gość: lubelak Re: Witkowski odkrywca IP: 80.51.249.* 20.10.04, 23:44
        nawiedzony... taaa i chyba z radia Maryja... a może to Rydzyk w przebraniu...
        Witkowski został usuniety tylko z jednego powodu.. był zbyt blisko prawdy. a
        procedura? hmm jakoś od kilku lat wiedzieli i nie reagowali. wnioski nawet dla
        laików wysuwają sie same.
        • Gość: Visus Re: Witkowski odkrywca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.04, 15:14
          Ja napisałem tylko kim i jakim jest pan Witkowski, natomiast wiesz z góry
          lepiej co miał "odkryć" pan Witkowski i to jest właśnie przejaw spiskowej
          teorii dziejów, którą nieudolnie mi przypisujesz i z której właśnie
          ironizowałem. Ale w ońcu każdy widzi sam czyj szpadelek jest ładniejszy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka