Dodaj do ulubionych

Ale mi się chce spać!!

IP: 2.4.STABLE* / 10.203.52.* 22.04.02, 16:43
Niby wiosna, niby słonko świeci, a ja zaraz padnę, zaryję nosem w klawiaturę,
spłynę pod biurko, podłożę myszę pod głowę i się skończy. Ja chce do domuuuu!
Obserwuj wątek
    • laser_ Re: Ale mi się chce spać!! 22.04.02, 16:57
      Gość portalu: krea napisał(a):

      > Niby wiosna, niby słonko świeci, a ja zaraz padnę, zaryję nosem w klawiaturę,
      > spłynę pod biurko, podłożę myszę pod głowę i się skończy. Ja chce do domuuuu!

      Hej !!! to coś zupełnie jak u mnie. Chyba coś w powietrzu jest, bo walczę żeby
      oczu nie zamknąć i się nie wyłączyć (:o)
      • Gość: krea Re: Ale mi się chce spać!! IP: 2.4.STABLE* / 10.203.52.* 22.04.02, 17:27
        No, trochę już mi przeszło, bo się napiłam bardzo dobrej kawki ... A może
        dlatego, że zaraz sobie wyjdę z pracy ? Wtedy humor mi wróci na pewno :))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka