Gość: krea IP: 2.4.STABLE* / 10.203.52.* 22.04.02, 16:43 Niby wiosna, niby słonko świeci, a ja zaraz padnę, zaryję nosem w klawiaturę, spłynę pod biurko, podłożę myszę pod głowę i się skończy. Ja chce do domuuuu! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
laser_ Re: Ale mi się chce spać!! 22.04.02, 16:57 Gość portalu: krea napisał(a): > Niby wiosna, niby słonko świeci, a ja zaraz padnę, zaryję nosem w klawiaturę, > spłynę pod biurko, podłożę myszę pod głowę i się skończy. Ja chce do domuuuu! Hej !!! to coś zupełnie jak u mnie. Chyba coś w powietrzu jest, bo walczę żeby oczu nie zamknąć i się nie wyłączyć (:o) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krea Re: Ale mi się chce spać!! IP: 2.4.STABLE* / 10.203.52.* 22.04.02, 17:27 No, trochę już mi przeszło, bo się napiłam bardzo dobrej kawki ... A może dlatego, że zaraz sobie wyjdę z pracy ? Wtedy humor mi wróci na pewno :)) Odpowiedz Link Zgłoś