IP: *.resetnet.pl 17.01.05, 18:59
No i nasi malusińscy zaczęli ferie zimowe. Niestety śniegu w mieście nie ma,
na wyjazd do śnieżnych kurortów nie każdego stać.
Słyszałem, że Miasto miało w planie organizację "parady bałwanków"
(oczywiście przed Ratuszem), ale aura krzyżuje organizatorom szyki.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka