Dodaj do ulubionych

Jadę na Białoruś

IP: *.pronet.lublin.pl 18.05.05, 08:24
Wybieram się niedługo ze znajomymi na Białoruś na kilka dni,zaprasza nas
koleżanka-studentka ktora studiuje na mojej uczelni.Wypytalem ją conieco jak
tam jest ale może ktoś jeszcze był niedawno i zechce się podzielić cennymi
informacjami? Na co uważać? Czego nie należy robić? Przyznam że mam pewne
obawy przed tym wyjazdem. Proszę obawy. Zaznaczam że jedziemy pociągiem wiec
przynajmniej nie bedzie stanie w kolejce na granic. Prosze o uwagi i z góry
dzięki.
Obserwuj wątek
    • Gość: ewelt@op.pl Re: Jadę na Białoruś IP: 62.141.240.* 18.05.05, 15:40
      hej,wiem co nieco o Białorusi bo jestem studentką fil.biał. a więc uważajcie na
      przejściach,Białorusini nie zwracają uwagi na przechodniów nawet na
      pasach,bawcie się fajnie i dużo zwiedzajcie bo jest co.
    • blood_free Re: Jadę na Białoruś 18.05.05, 16:54
      Jestem tam praktycznie co 2 miesiace, napisz na maila, co konkretnie chcesz sie
      dowiedziec. blood_free@gazeta.pl Niezaleznie od tego polecam tez ci to forum:
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=623 tam posiadziesz mase potrzebnych
      informacji.

      Pzdr.
      blood_free
      • Gość: Jaco Re: Jadę na Białoruś IP: *.pronet.lublin.pl 18.05.05, 20:35
        dzieki za info, pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka