Forum   owrzodzenie podudzi

owrzodzenie podudzi

(3 wyniki)
  • Proszę podajcie kontakty do miejsce, gdzie dobrze i cierpliwie leczą rany na nogach. Wiele lat wizyt u lekarzy, a nogi babci wygladaja coraz gorzej. Interesuje mnie dobre miejsce, neiważne w której części świata. Proszę.
  • Czy ktoś ma może jakiś wypróbowany sposób na wygojenie otwartych owrzodzen na stopach będących rezultatem reumatoidalnego zapalenia stawow i wieloletniego stosowania leków przeciwzapalnych i przeciwbólowych takich jak Voltaren (Diclofenac) cz Ketoprofen, zaawansowanej cukrzycy lub zakrzepowego zapalenia żył. Czy daje dobre rezultaty moczenie nóg z owrzodzeniami w roztworach np nadmanganianu potasu, jodyny, wody utlenionej, kwasu octowego, soli Kinga, czy moze rumianku, a może są j...
  • Może ktoś wie jak wyleczyć trudno gojącą się ranę owrzodzenia podudzi.Od kilku lat mam otwartą ranę na podudziu,często ropieje i boli nie do wytrzymania.Dotychczasowe leczenie nie przyniosło efektów.Rana ciągle się powiększa.Może znajdzie się ktoś kto wie jak skutecznie wyleczyć trudno gojącą się ranę.
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się