Dodaj do ulubionych

Mordercy gołębi

IP: *.alfanet.lublin.pl 28.08.02, 14:09
wandale pojawiają się w parku między 2 a 4 rano, wtedy
okolicznych mieszkańców budzą dzikie wrzaski, dawno skończyły
się nocne patrole policji i straży miejskiej
Obserwuj wątek
    • vanilja Re: Mordercy gołębi 28.08.02, 16:13
      Takich zwyrodnialców powinno sie od razu uśpić.
      Jakbym dorwała jednego z drugim, zrobiłabym to własnoręcznie.
      Dostaję szału czytając/słysząc takie rzeczy.
      • lucy_z Re: Mordercy gołębi 28.08.02, 16:58
        vanilja napisała:

        > Takich zwyrodnialców powinno sie od razu uśpić.
        > Jakbym dorwała jednego z drugim, zrobiłabym to własnoręcznie.
        > Dostaję szału czytając/słysząc takie rzeczy.

        Vaniljo:) Wyręczyłaś mnie w tym wpisie! Jestem oburzona! A może by tak straż
        miejska trochę w nocy popatrolowała???

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka