Gość: a. IP: *.alfanet.lublin.pl 28.08.02, 14:09 wandale pojawiają się w parku między 2 a 4 rano, wtedy okolicznych mieszkańców budzą dzikie wrzaski, dawno skończyły się nocne patrole policji i straży miejskiej Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
vanilja Re: Mordercy gołębi 28.08.02, 16:13 Takich zwyrodnialców powinno sie od razu uśpić. Jakbym dorwała jednego z drugim, zrobiłabym to własnoręcznie. Dostaję szału czytając/słysząc takie rzeczy. Odpowiedz Link Zgłoś
lucy_z Re: Mordercy gołębi 28.08.02, 16:58 vanilja napisała: > Takich zwyrodnialców powinno sie od razu uśpić. > Jakbym dorwała jednego z drugim, zrobiłabym to własnoręcznie. > Dostaję szału czytając/słysząc takie rzeczy. Vaniljo:) Wyręczyłaś mnie w tym wpisie! Jestem oburzona! A może by tak straż miejska trochę w nocy popatrolowała??? Odpowiedz Link Zgłoś