30.08.05, 12:38
Chcę nawiązać kontakt z osobami malującymi graffiti. Mam do zamalowania
ścianę zewnętrzną od garażu o wym. 3m x 5m (napisy i rysunek np. jakiejś
fajnej, sportowej bryki). Proszę o pomoc w skontaktowaniu się.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka