abu_abu 30.08.05, 12:38 Chcę nawiązać kontakt z osobami malującymi graffiti. Mam do zamalowania ścianę zewnętrzną od garażu o wym. 3m x 5m (napisy i rysunek np. jakiejś fajnej, sportowej bryki). Proszę o pomoc w skontaktowaniu się. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj