Gość: paveua
IP: *.acn.waw.pl
03.10.01, 00:25
Hej!
Czy ktoś wie, co się teraz stanie ze zwolnionymi pracownikami, jaka jest
struktura wykształcenia wśród zwolnionych i na jak długo zablokują oni
miejscowy rynek pracy?
Czy uważacie, że skoro fabryka zbankrutowała, to była rentowna, czy też była
sztucznie podtrzymywana przy życiu przez dopływ gotówki z Korei, który nagle
się skończył. Bo ja sam nie wiem, ale wydaje mi się, że tam chyba było jednak
troszkę za dużo zatrudnionych, tak że już teraz było za poźno nawet na
częściowe redukcje...
To tylko moje prywatne zdanie. Jeśli ktoś wie coś na te tematy, będę wdzięczny
za odp.
Pozdrawiam