Dodaj do ulubionych

Derby bez widzów

IP: *.resetnet.pl 23.04.06, 22:33
Oj znowu Avia ich zlała, takie duże miasto, take duże oczekiwania,takie
ambicie a taka Avia z 50-cio tysięcznegi miasta ich leje. Hej Avia gol.....
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka