hisrotykbelf
05.06.06, 09:40
Wspaniała impreza. Gorąco polecam. Byłem widzialem i sporo nauczyłem swoich
uczniów. Sam też sie sporo dowiedziałem. PS Do nauczycieli: Powiedzcie swym
uczniom, aby pytali, pytali i jezscze raz pytali o wszystko opiekunów stoisk.
Wtedy dopiero wykorzystają tę mprezę w pełni.