Dodaj do ulubionych

Żywa lekcja historii.

05.06.06, 09:40
Wspaniała impreza. Gorąco polecam. Byłem widzialem i sporo nauczyłem swoich
uczniów. Sam też sie sporo dowiedziałem. PS Do nauczycieli: Powiedzcie swym
uczniom, aby pytali, pytali i jezscze raz pytali o wszystko opiekunów stoisk.
Wtedy dopiero wykorzystają tę mprezę w pełni.
Obserwuj wątek
    • Gość: KASIORA Zaproszenie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.06, 21:39
      Zapraszamy w Góry Świętokrzyskie
      www.swietokrzyskie-milenium.pl/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka