Dodaj do ulubionych

SMUTEK I NOSTALGIA

29.01.03, 07:42
Ech... jakoś tak mi dziś nostalgicznie, tak smutno jakoś...
Tęsknię za siostrą, z którą spędziłem caluśkie dzieciństwo i która wyjechała
daleko i najprawdopodobniej na bardzo długo.

Umarł mi w nocy kotek Fotek. Bardzo krzyczał i płakał - interakcja lekarstw
zaaplikowanych przez weterynarza... W życiu nie słyszałem takiego płączuu i
nie widziałem takiego cierpienia.
W życiu nie byłem tak bezradny.

Pogoda za oknem paskudna...

(o.. akurat w tym momencie zauważyłem, że słonko wyszło)

Praca nie daje mi satysfakcji, wyniszcza mnie psychicznie i w ten sposób
wpływa na moje życie prywatne. Osiem lat brnę pod górę, której przecież wcale
nie chce zdobyć...

Nie mam czasu dla siebie, nie mam czasu dla przyjaciół.
Jestem osłabiony, przygaszony, ciąży na mnie wizja pójścia do szpitala -
telefon mam mieć "na dniach"...

"Smutek i nostalgia", jak powiedział Poeta w "Rejsie"

Wiem,że minie, ale teraz i tutaj jest mi po prostu smutno.

Smutek i cierpienie to nieodłączny atrybut życia... dzielę się nimi z Wami.

Ot tak... po prostu.
Obserwuj wątek
    • pepperoni78 Re: SMUTEK I NOSTALGIA 29.01.03, 08:26
      Ziedrzec, nie załamuj się. Życie czasem daje nam nieźle popalić, ale caly czas
      trzeba iść przez nie z podniesioną głową, nie zrażac się niepowodzeniami. Jeśli
      w moim otoczeiu dzieje się coś złego, pocieszam się myśląc o tym, że inni mają
      gorzej i kiedyś napewno będzie lepiej.
      Trzymaj się.
    • kali77 Re: SMUTEK I NOSTALGIA 29.01.03, 08:48
      Nie porzucaj nadzieje, Jakoć się kolwiek dzieje: Bo nie już słońce
      ostatnie zachodzi, A po złej chwili piękny dzień przychodzi.
      P.S na płockim forum też dzisiaj mało optymizmu.
      Mimo wszystko uśmiechnij się. :)
    • Gość: hm` Re: SMUTEK I NOSTALGIA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.03, 08:54
      "Czy jesteś tak mało spostrzegawczy, że nie odkryłeś, iż zdrowie psychiczne i
      szczęście są niemożliwą kombinacją? Żaden zdrowy na umyśle człowiek nie może
      być szczęśliwy, gdyż dla niego życie jest realne, przeto widzi, jak jest ono
      straszne. Tylko szaleńcy mogą być szczęśliwi, przynajmniej niektórzy z nich."
      pozdr. hm`
      • lucy_z Re: SMUTEK I NOSTALGIA 29.01.03, 09:01
        Tak mi przykro.....
        To wszystko sie ułoży, pomalutku, krok po kroku...

        Myślę ciepło o Tobie i mnóstwo tu osób, jestem pewna, ze też...jeżeli to może
        być pociechą dla Ciebie:)

        Cholera!!!!! Ale Ci się zwaliło, nie ma co!!!:(((
    • Gość: ryża małpa Re: SMUTEK I NOSTALGIA IP: 4.2.* / *.lublin.mm.pl 29.01.03, 09:25
      Ziedrzcze, nie martw się. Siosstra przyjedzie w odwiedziny, z Fotkim spotkasz
      sie w niebie a wszpitalu bedziesz napewno któtko i to "obsługiwany" przez
      perwersyjne pielęgniarki:-)
      Prace może kiedyś zmienisz, na razie sie ciesz , że pracujesz tylko do 15 .
      Trzymaj się.
    • usmiechnietakaska Re: SMUTEK I NOSTALGIA 29.01.03, 09:27
      Ziedrzec... nawet nie za bardzo wiem, jak Cię pocieszyć... tak mi przykro...
      ale jutro też będzie dzień..... piekniejszy niż dzisiejszy, naprawdę!
      • Gość: Ciupazka Re: SMUTEK I NOSTALGIA IP: *.ar.lublin.pl 29.01.03, 12:25
        "Ni ma tak źle, coby jesce gorzyj ni mogło być", tak sie pociesajom górole. A
        co majom godać ci, co potraciyli dzieci w Tatrach, ftore więkse niescęscie
        he ? Dziecka kotem nie zastąpisz, jeszcze raz mówię , myśl teraz o sobie,
        pomóz sobie najpierw sam, my Ci możemy tylko pomóc wirtualnie narazie, ale
        jak będziesz potrzebował pomocy fizycznej daj znać! Tryzmaj się , nie daj sie
        zjeść biedzie, ona wielmożna pani i każdego z nas od czasu do czasu dotyka,
        nie ma mocnych, i trzeba sobie z nią radzić. Pozdr. Jak by co , aboco, to my
        som! Hej!
    • rena_gd Re: SMUTEK I NOSTALGIA 29.01.03, 12:41
      Jak to niestety mówią, że nieszczęścia chodzą parami... hmmm albo nawet
      większymi grupami czasem... wiadomo, że jedyne pocieszenie to takie, że po nocy
      przychodzi, a po burzy spokój... ciesz się, że jest tyle wokół życzliwych ci
      ludzi i wiesz przecież, że ten smutek i nostalgia to taki przejściowy stan i
      dopada nawet największych optymistów... cholerka mnie też:(( ech...
      Dobrze, że jesteście za tym monitorkiem i trochę daleko... bo już by miał ktoś
      mokry rękaw od łez...

      pozdrawiam i jutro będzie lepszy dzień:))

      rena
      • lodbrok Re: SMUTEK I NOSTALGIA 29.01.03, 15:20
        Ziedrzcze chłopie, jesteśmy z Tobą!! Spróbuj znaleźć sobie coś co odwróci Twoje
        myśli od tego co złe i beznadziejne. Wiem, że pewnie teraz Ci się nie chce, ale
        pamiętaj masz aparat... Może jak się oddasz swojej pasji to łatwiej przetrwasz
        trudne chwile. Mi to pomaga. A jak coś potrzeba, to pisz maila może będzie
        można jakoś pomoc.Pozdrawiam Cię serdecznie i wierzę że sobie dasz radę.
        Przecież twardy z Ciebie gość...
        • ziedrzec fęk ju :-* 29.01.03, 15:58
          Kotki drogie, dziękuję za słowa otuchy.

          Lepiej nie jest - jestem otępiały i potwornie zmęczony, ale wiem ,że będzie
          lepiej.
          "Co mnie nie zabije, wzmocni mnie".

          W taoizmie, któego idea jest mi bliska, chodiz o TAO.
          Harmonię, wyważenie, wyśrodkowanie.

          Jestem na samym dole sinusoidy Losu, ale przede mną przecież jej maksimum!
          A potem - oby linia prosta.
          Albo możliwie mało skacząca sinusoida...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka