vanilja 11.03.03, 15:57 Otwórz nowy dokument, wpisz = rand (200,99) i naciśnij Enter. Czy to jest to, o czym myśli mój komputer, kiedy mnie nie ma?......... Czy ktoś może mi to wyjasnić? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ziedrzec Re: Aaaaale sie zdziwiłam 11.03.03, 16:06 Dziwne, on odgadł także moje skryte marzenie... Ojeeej... Odpowiedz Link Zgłoś
vanilja Re: Aaaaale sie zdziwiłam 11.03.03, 16:23 Takie to troszq surdada, prawda?........ A może to jakaś zbłąkana dusza pokutuje w trzecim wcieleniu jako Windows...........i w obłąkaniu swym powtarza w kółko strzępek myśli...........i tak będzie powtarzać aż do końca świata lub do końca epoki Microsoftu....? Odpowiedz Link Zgłoś
laser_ Re: Aaaaale sie zdziwiłam 11.03.03, 17:46 "Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig." ...czy to Wam się wyświetliło ? Jak na to wpadłaś żeby napisać to co napisałaś. Może są inne jakieś hasła tajemnicze... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ryża małpa Re: Aaaaale sie zdziwiłam IP: *.lublin.mm.pl 11.03.03, 20:00 Ja sie pytam co to jest , co ta za łódki i jeże i skąd one są w moim komputrze?????? Odpowiedz Link Zgłoś
pepperoni78 Re: Aaaaale sie zdziwiłam 11.03.03, 20:32 A u mnie nic nie ma. Może mnie ktoś wtajemniczyć??? :-/ Odpowiedz Link Zgłoś
lodbrok Re: Aaaaale sie zdziwiłam 11.03.03, 21:53 Peppe otwórz dokument w wordzie. Jest jak jak bum cyk. Ponad trzysta stron jeży i fig. Jakieś warzywne zoofilstwo czy cuś....:-)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Grendel Re: Aaaaale sie zdziwiłam IP: *.swit.futuro.pl 11.03.03, 23:24 Ciekawe zjawisko. Ja proponuję wpisać najpierw =rand (1,1) potem =rand (1,2), potem =rand (2,1). To przynajmniej wyjaśnia dlaczego było tego aż ok 300 stron. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: he_he Re: Aaaaale sie zdziwiłam IP: 62.233.134.* 11.03.03, 23:34 - no to kto pisze z tego pracę doktorską ??? Odpowiedz Link Zgłoś
vanilja Re: Aaaaale sie zdziwiłam 12.03.03, 09:51 Gość portalu: he_he napisał(a): > - no to kto pisze z tego pracę doktorską ??? Ja nie moge, bo na II spotkaniu forumowym padło kilka propozycji jeszce bardziej fascynujących tematów prac doktorskich....;o) Ale może....Ryża?....... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ryża Re: Aaaaale sie zdziwiłam IP: *.lublin.mm.pl 12.03.03, 09:55 Juz już...ja nie wiem co to jest ale w zdaniu o jeżu i figach ( niedorobionym zresztą) sa chyba wszystkie "polskie" litery ( nie wiem czy wszystkie , nie liczyłam) a więć: ą,ć, ę , ó, ź, ż, ś,ń,........? Odpowiedz Link Zgłoś
ziedrzec Re: Aaaaale sie zdziwiłam 12.03.03, 11:39 to tak jak z tym angielskim zdaniem, w którym znajdują się wszystkie litery alfabetu (w wolnym tłumaczeniu: szybki brązowy lis przeskoczył nad leniwym psem" Odpowiedz Link Zgłoś