Dodaj do ulubionych

Aaaaale sie zdziwiłam

11.03.03, 15:57
Otwórz nowy dokument, wpisz
= rand (200,99)
i naciśnij Enter.

Czy to jest to, o czym myśli mój komputer, kiedy mnie nie ma?.........
Czy ktoś może mi to wyjasnić?
Obserwuj wątek
    • ziedrzec Re: Aaaaale sie zdziwiłam 11.03.03, 16:06
      Dziwne, on odgadł także moje skryte marzenie...

      Ojeeej...
      • vanilja Re: Aaaaale sie zdziwiłam 11.03.03, 16:23
        Takie to troszq surdada, prawda?........

        A może to jakaś zbłąkana dusza pokutuje w trzecim wcieleniu jako
        Windows...........i w obłąkaniu swym powtarza w kółko strzępek
        myśli...........i tak będzie powtarzać aż do końca świata lub do końca epoki
        Microsoftu....?
        • laser_ Re: Aaaaale sie zdziwiłam 11.03.03, 17:46
          "Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig."
          ...czy to Wam się wyświetliło ? Jak na to wpadłaś żeby napisać to co napisałaś.
          Może są inne jakieś hasła tajemnicze...
    • Gość: ryża małpa Re: Aaaaale sie zdziwiłam IP: *.lublin.mm.pl 11.03.03, 20:00
      Ja sie pytam co to jest , co ta za łódki i jeże i skąd one są w moim
      komputrze??????
      • pepperoni78 Re: Aaaaale sie zdziwiłam 11.03.03, 20:32
        A u mnie nic nie ma. Może mnie ktoś wtajemniczyć??? :-/
        • lodbrok Re: Aaaaale sie zdziwiłam 11.03.03, 21:53
          Peppe otwórz dokument w wordzie. Jest jak jak bum cyk. Ponad trzysta stron jeży
          i fig. Jakieś warzywne zoofilstwo czy cuś....:-))
          • Gość: Grendel Re: Aaaaale sie zdziwiłam IP: *.swit.futuro.pl 11.03.03, 23:24
            Ciekawe zjawisko. Ja proponuję wpisać najpierw =rand (1,1) potem =rand (1,2),
            potem =rand (2,1). To przynajmniej wyjaśnia dlaczego było tego aż ok 300 stron.
    • Gość: he_he Re: Aaaaale sie zdziwiłam IP: 62.233.134.* 11.03.03, 23:34
      - no to kto pisze z tego pracę doktorską ???
      • vanilja Re: Aaaaale sie zdziwiłam 12.03.03, 09:51
        Gość portalu: he_he napisał(a):

        > - no to kto pisze z tego pracę doktorską ???

        Ja nie moge, bo na II spotkaniu forumowym padło kilka propozycji jeszce
        bardziej fascynujących tematów prac doktorskich....;o)
        Ale może....Ryża?.......
        • Gość: ryża Re: Aaaaale sie zdziwiłam IP: *.lublin.mm.pl 12.03.03, 09:55
          Juz już...ja nie wiem co to jest ale w zdaniu o jeżu i figach ( niedorobionym
          zresztą) sa chyba wszystkie "polskie" litery ( nie wiem czy wszystkie , nie
          liczyłam) a więć: ą,ć, ę , ó, ź, ż, ś,ń,........?
          • ziedrzec Re: Aaaaale sie zdziwiłam 12.03.03, 11:39
            to tak jak z tym angielskim zdaniem, w którym znajdują się wszystkie litery
            alfabetu (w wolnym tłumaczeniu: szybki brązowy lis przeskoczył nad leniwym psem"
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka