silverstone
24.04.03, 16:11
Ten tytul to jeszcze NIC.
Ja mam naprawde duze mozliwosci, naprawde.
Czasem mysle nawet, ze mam jeszcze wieksze.
Albo wczoraj naprzyklad - Absolut zobaczylam. To bylo
chyba lepsze niz zimne frytki i kino dla zmotoryzowanych.
Czuje, ze sie rozwijam, a moja moc tworzenia przechodzi
sama siebie...