Dodaj do ulubionych

Halo Centralo

24.04.03, 16:11
Ten tytul to jeszcze NIC.
Ja mam naprawde duze mozliwosci, naprawde.
Czasem mysle nawet, ze mam jeszcze wieksze.
Albo wczoraj naprzyklad - Absolut zobaczylam. To bylo
chyba lepsze niz zimne frytki i kino dla zmotoryzowanych.
Czuje, ze sie rozwijam, a moja moc tworzenia przechodzi
sama siebie...
Obserwuj wątek
    • dociek Re: Halo Centralo 24.04.03, 21:02
      silverstone napisała:

      > Ten tytul to jeszcze NIC.
      > Ja mam naprawde duze mozliwosci, naprawde.
      > Czasem mysle nawet, ze mam jeszcze wieksze.
      > Albo wczoraj naprzyklad - Absolut zobaczylam. To bylo
      > chyba lepsze niz zimne frytki i kino dla zmotoryzowanych.
      > Czuje, ze sie rozwijam, a moja moc tworzenia przechodzi
      > sama siebie...

      Ja tam Absolut spotykam tyle razy, ilekroć jestem w sklepie monopolowym...
      Żadnego to na mnie już nie robi wrażenia. Kiedyś, to i owszem, wtedy gdy wóda
      była na kartki.
      • Gość: ryża małpa Re: Halo Centralo IP: *.lublin.mm.pl 24.04.03, 22:40
        Ja tam spotkalam ostatnio Absolwenta ( zakupiłam " małpkę" bo mi ziedrzec kazał
        zrobić miksturę na przeziębienie). Kiedys spotykalam jeszcze Rachelę, Dawida i
        Esterę ale ostatnio jakoś znikli...:-(
        • velvet0 Re: Halo Centralo 25.04.03, 08:16
          ja wczoraj, UWAGA, spotkałam samą siebie...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka