wampir72 12.01.08, 22:07 Myślę, że na tym forum najfajniejszy jest Empi ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
empi Re: Wątek lizusowski 12.01.08, 22:10 Z sympatii do Ciebie nie wytnę go :). Jak lizusostwo to lizusostwo. pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś
wampir72 Re: Wątek lizusowski 12.01.08, 22:18 Chwila minęłą, więc zdrzadzę prawdziwe powody mojego wazeliniarstwa. Otóż sceptycznie podchodzę do odtrąbionego dziś w tv nadejścia wiosny i w związku z tym pragnę ogłosić, że nabędę drogą kupna lub zamiany parę obuwia zimowego marki Relax ;-))) Na Po godzinach to żadna frajda... Nie wytniesz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaa Re: Wątek lizusowski IP: *.chello.pl 12.01.08, 22:30 czy jeśli nieświadoma informacji o nadejściu zakupiałam dziś pannie Lali wiosenną kieckę, to nadejdzie epoka lodowcowa?...że niby tak złosliwie??? wampir, one mają być do €żytku czy do sentymentu? Mam gdzieś na strychu moje Relaxy z okresu późna podstawówka, czarne ze srebrnym czyli pieruńsko w tym sezonie modne kolorki. Nr 38 średnio zużyte. Do wzdychania za PRL absolutnie dobre:) czy teraz mam oblizać empiego? Odpowiedz Link Zgłoś
empi Re: Wątek lizusowski 12.01.08, 22:35 Pmiętam jak za komuny do miary dawali jednego lewego buta. W modzie były sofixy. Kolega nie chciał dać swojemu synowi na te buty.Więc młody postanowił sam sobie dać radę z tym problemem. W jednym sklepie dostał lewego buta do miary, ścisk, tłok zamieszanie, ekspedientki rajcują sobie. Po co pilnować, komu tylko lewy but potrzebny. Wszyscy potencjalni klienci mają po dwie nogi. Chłopak w tym zamieszaniu umknął z jednym butem. Do innego sklepu poszedł już z nogą lewą w gipsie i poprosił do miary prawego. Ekspedientka szczerze doradziła by decydował się na buty o numer większe bo po takim skręceniu nogi opuchlizna będzie napewno całą zimę. Tak więc chłopak stał się posiadaczem butów firmy sofix. Problem rozmiaru nie był w tamtych czasach problemem. Ojciec synowi dał w skórę bo przecież to było złodziejstwo, poszedł do tych sklepów wykupił pozostałe dwa buty. Tym sposobem młody był szpanerem na całą szkołę z dwoma parami butów marki sofix. pzdr. pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś
wampir72 Re: Wątek lizusowski 12.01.08, 22:46 O! Miał aż dwie pary... szczerze zazdroszczę wzdychając do czasów słusznie minionych ;-))) _aaa_ dzięki za propozycję, kolory faktycznie najmodniejsze onegdaj, niestety rozmiaru 43 potrzebuję:-((( no i nie wiem co Empi na to oblizywanie... Posiadam plakat zespołu KajaGooGoo z Zielonego Sztandaru, dwie rolki filmów Orwo oraz pastę Kolynos - jeśli ktoś reflektuje na zamianę to proszę się wpisać ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
sothink Re: Wątek lizusowski 12.01.08, 22:51 oooo widzę, poprzez ten wątek, empiego przyzwolenie na pisanie o wszystkim, więc jutro napiszę o wytartych bieżnikach co poniektórych busów. Odpowiedz Link Zgłoś
wampir72 Re: Wątek lizusowski 12.01.08, 22:53 To jutro wpadnie Aron? Skąd o tym wiesz? ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
empi Re: Wątek lizusowski 12.01.08, 22:54 no nie wiem czy przystniesz na warunki publikacji w tym wątku. pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś
wampir72 Re: Wątek lizusowski 12.01.08, 22:58 Przystanie, przystanie... pokocha admina swego jak siebie samego ;-)) Odpowiedz Link Zgłoś
empi Re: Wątek lizusowski 12.01.08, 23:05 No tak, watek ładnie się zapowiadał. Niestety aron i sothink w jednym wątu oznaczać może jego katastrofę.Trudno, będziemy cięli :), świecowali itp. Dla dobra forum ogólu i treści sympatycznej, miłej bo o niczym ważnym pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś
sothink Re: Wątek lizusowski 12.01.08, 23:11 taka już nasza tu rola:) jutro przygotować się proszę na aktywną moderację! Hmmm a może by tak zautomatyzować postowanie, co Ty empi na to? Skasowany post by się np. automatycznie repostował. Odpowiedz Link Zgłoś
wampir72 Re: Wątek lizusowski 12.01.08, 23:20 A tak się nie dzieje? Mnie się zdaje, że one się repostują... na Oślej ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
empi Re: Wątek lizusowski 12.01.08, 23:23 Forum od czasu do czasu przeżywa falę maniaków pragnących je zdemolować. Swego czasu posłużono się nawet, właśnie programem do automatycznego generowania postów działającego na zasadzie bomby mailowej. Forumowicze widzieli tylko szczątkowy efekt tej bomby w niewielkiej ilości. Tak więc sothink jesteśmy już zaprawieni, po treningach wszelakich. Pamiętaj, w tym wątku należy tylko lizać, podlizywać się, przylizywać się, wylizywać wszystkim wobec wszystkich, także Wam wobec siebie. Jeżeli z aronem podołacie to ok. Inaczej to... pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś
sothink Re: Wątek lizusowski 12.01.08, 23:35 empi jakiej bomby??? tobie się myli floodowanie z repostowaniem. Jest ustawiony pewien interwał czasowy po którym można postować z danego konta - 3 minuty. Mi nie chodzi o zalewanie spamem forum, bo to wysoko nieetyczne i chamskie po prostu. Ja mówię tylko sprawdzaniu istnienia posta raz np. na 10m i w razie jego braku, automatyczny repost. Skoro można pisać o kaloszach to można i o bieżnikach, także wydaje mi się że wszystko ok. Poza tym empi jeżeli jesteś przeciwko ciemnogrodztwu, zacofaniu religijnemu oraz utrzymywaniu tabunów rolników to nie będziesz mieć niż przeciwko:) Pozdro. Odpowiedz Link Zgłoś
empi Re: Wątek lizusowski 12.01.08, 23:50 nic mi się nie myli, zabezpieczenia przed floodowaniem są rzeczą normalną. Zabezpieczenie działa w stosunku do jednego nadawcy chroniąc forum przed nadmiarem. Bomba to nadesłanie z netu, postów, z różnych wirtualnych adresów w ilościach powodujących nawet jego unieruchomienie. My tu piszemy o kaloszach bo nikogo tak naprawdę ten temat nie denerwuje, bedziemy pisać tu nic nie znaczące bzdury by tak sobie odpocząć minn. od Ciebie i arona. Ty tu chcesz pisać o bieżnikach w określonym celu, prowokowania arona. Nie możesz znaleźć sobie godniejszego przeciwnika? Tylko na tyle Was stać? Jesteście już do siebie nawet podobni w odzywkach, argumentach i tematach. Podejrzewam, że gdyby aron zakończył swoją aktywność forumową to i Ty straciłbyś swój sens istnienia jako sothink.Nic bez niego nie znaczysz. Nie psuj wspaniałej idei tego wątku :). Działaj z aronem w innych a tam ja będę wiedział co robić :). pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś
sothink Re: Wątek lizusowski 13.01.08, 01:39 dokładnie, ten nick powstał na arona i tylko do tego celu jest używany, do innych dyskusji mam swojego starego nicka. Odpowiedz Link Zgłoś
sothink Re: Wątek lizusowski 12.01.08, 23:38 zresztą empi trzeba uświadamiać ludzi na temat busiarstwa, dzięki temu uratujesz parę ludzkich żyć i zapobiegniesz dramatom całych rodzin, wykaż trochę altruizmu Odpowiedz Link Zgłoś
wampir72 Re: Wątek lizusowski 12.01.08, 23:56 Sothink, to nie jest wątek o busach, krusach i takich tam. Chcesz się okładać z Aronem - załóż własny. Bardzo proszę :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
sothink Re: Wątek lizusowski 13.01.08, 01:36 Założę. Nie będę także śmiecić w tym wątku i zgodnie z zasadą wzajemności empi nie będzie kasować moich wątków. Odpowiedz Link Zgłoś
wampir72 Re: Wątek lizusowski 13.01.08, 03:37 Może nie będzie, jeśli się do proponowanych reguł czyli podlizywania dostosujesz i wysmażysz coś na wazelinie ;-))) A tu zawsze możesz wrzucić coś o napitkach preferowanych przez niegdysiejszych bywalców Wzgórza Partyzantów... będzie nam miło :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
wampir72 Re: Wątek lizusowski 13.01.08, 15:44 Co jest z Wami, nie lubicie Empiego??? ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
ejno Re: Wątek lizusowski 13.01.08, 15:51 To ja się też podliżę a co:P Empi jest the best:) Pozdrówka Empi:) Odpowiedz Link Zgłoś