Dodaj do ulubionych

Matka skazana za zabicie noworodka

26.02.08, 10:00
Szkoda dzieciaka

Przecież mogła urodzić je w szpitalu i tam zostawić. Na pewno ktoś
by go adoptował

Smutne jest, że z jednej strony wiele par nie może mieć dzieci, a z
drugiej tyle osób bezmyślnie pozbawia maluszki życia
Obserwuj wątek
    • Gość: Grant Katolicki "szariat" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.08, 13:45
      Skoro nie mogła legalnie usunąć niechcianej ciąży, to donosiła i
      udusiła. Przyroda nie respektuje próżni, jeśli czegoś nie da się
      zrobić na jeden sposób, to da się inaczej. A wystarczyłaby tzw.
      pigułka wczesnoporonna, ta jednak jest zakazana, bowiem w
      teoretycznie neutralnym światopoglądowo państwie Polskim panuje de
      facto katolicki terror światopoglądowy. Jego rezultatem jest w
      coraz większym stopniu państwo teokratyczne, narzucające już nie
      tylko zasady moralne, ale i prawo, przymuszające wszystkich
      obywateli do respektowania katolickiego "szariatu".
      • aron2004 drogi Grancie 26.02.08, 14:41
        drogi Grancie

        nikt nikogo nie przymusza do stosowania "katolickiego szariatu".
        Żaden ksiądz nikomu w tym kraju paszportu nie zabrał, jak komuś nie
        podoba się "katolicki szariat" to nikt na siłę nikogo w katolandzie
        nie trzyma, w każdej chwili można wyjechać do jakiegoś kraju,
        gdzie "katolicki szariat" nie obowiązuje. Takim krajem jest na
        przykład... tak tak zgadłeś - Białoruś. Aborcja tam jest dozwolona,
        a więc każdy komu doskwiera katolicki szariat powinien udać się
        najbliższym autobusem do Terespola ( o 16.45), przekroczyć tam
        granicę i złożyć podanie o przyznanie obywatelstwa Białorusi. A do
        kraju "katolickiego szariatu" przyjeżdżać tylko na wakacje.
        • Gość: Grant Re: drogi Grancie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.08, 16:19
          Niestety, aron, nie jesteś właścicielem tego kraju, żebyś mógł
          wypraszać z niego kogokolwiek. Nie jest nim też cała społeczność
          katolicka, bo w Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej jest
          napisane, że wszyscy obywatele są równi, a państwo jest neutralne
          światopoglądowo. I dopóki ta właśnie Konstytucja obowiązuje w MOIM
          KRAJU, mam prawo domagać się praw zgodnych z jej "duchem i literą",
          a nie podlegać dyktatowi światopoglądowemu jakiejkolwiek sekty. W
          tym przypadku sekty katolickiej, która odłączyła się od judaizmu.
          • Gość: y7 Re: drogi Grancie IP: 195.117.192.* 26.02.08, 16:30
            ..."A wystarczyłaby tzw. pigułka wczesnoporonna...

            Jakież to proste, prawda?
            Poszedłbym dalej
          • Gość: aron Re: drogi Grancie IP: *.lublin.enterpol.pl 26.02.08, 17:06
            ja nikogo nie wypraszam - przypominam tylko że twierdzenie jakoby w
            Polsce ktoś był przymuszany do życia w katolickim szariacie jest
            absurdem, ponieważ w katolickiej Polsce w odróżnieniu od świeckiego
            PRLu nikt nikomu nie zabiera paszportu i nie zabrania wyjechać stąd
            w siną dal.
            Są w Polsce ludzie którym nie podoba się katolicki szariat.
            Są na Białorusi ludzie, którym nie podoba się państwo laickie.

            Najlepiej by było żeby jedni i drudzy zamienili się miejscami
            zamieszkania, choć oczywiście nie pod przymusem.

            Ja życzę ateistom jak najlepiej i chciałbym żeby jak najkrócej
            męczyli się pod butem Rydzyka, dlatego przypominam, że można się w
            kilka godzin uwolnić spod władzy państwa wyznaniowego. Oczywiście
            nikogo nie wyganiam, ale nie myślę też zatrzymywać na siłę.
            • Gość: aron Re: drogi Grancie IP: *.lublin.enterpol.pl 26.02.08, 17:07
              przypominam teżm że Trybunał Konstytucyjny orzekł, że zakaz aborcji
              jaki obowiązuje w Polsce jest zgodny z Konstytucją.
              • Gość: Grant Re: drogi Grancie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.08, 20:36
                Trybunał Konstytucyjny rozpatrywał tylko aspekt formalno - prawny
                ustawy o warunkach dopuszczalności przerywania ciąży i słusznie nie
                dopatrzył się w nim błędów. Ustawa został uchwalona poprawnie i z
                tego punktu widzenia zanegować jej nie można. Jednoczesnie Trybunał
                uznał się niewłaściwym do rozpatrywania spektu moralno - ideowego
                tej ustawy i nie zajął stanowiska w tej kwestii.
                Najrzetelniejszym sposobem wyjścia z sytuacji byłoby, oczywiście,
                ogólnonarodowe referendum w tej sprawie, do którego jednak za żadne
                skarby nie chce dopuścić Kościół Katolicki oraz jego polityczni
                wasale i konformiści. Wynik takiego referendum nietrudno bowiem
                przewidzieć, byłby on zapewne zgodny z sondażami opinii publicznej,
                które nieodmiennie wykazują, że stanowisko społeczeństwa w tej
                sprawie jest podobne jak w większości cywilizowanych krajów
                europejskich.
                • aron2004 Re: drogi Grancie 26.02.08, 20:40
                  OK jak referendum w sprawie aborcji to ja też proponuję
                  1. referendum w sprawie kary śmierci
                  2. referendum w sprawie praw gejów
                  3. referendum w sprawie konstytucji europejskiej
                  • aron2004 Re: drogi Grancie 26.02.08, 20:42
                    poza tym jakby faktycznie aborcja była dla Polaków najważniejsza na
                    świecie to już dawno SLD miałoby większość w Sejmie. Natomiast
                    Polacy przecież wiedzą że i PO i PiS są przeciwko aborcji i
                    nieprzypadkowo na te partie głosowali.
                    Poza tym ile miejsc pracy przybędzie dzięki aborcji?
                    • Gość: Grant Re: drogi Grancie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.08, 20:59
                      Chrzanisz, aron, i powołujesz nieprawdziwe argumenty. PO nie jest
                      przeciwko aborcji, a tylko jest to ugrupowanie konformistyczne,
                      które nie chce narazić się hierarchii kościelnej. Nikt nie
                      przejmuje się specjalnie partyjnymi deklaracjami politycznymi, bo
                      wszyscy wiedzą, że to tylko propaganda obliczona na efekt wyborczy.
                      Stanowiska partii politycznych nie są w żadnej mierze
                      reprezentatywne dla ogółu społeczeństwa i dlatego połowa Polaków w
                      ogóle nie chodzi na wybory. Druga zaś połowa ma wybór ograniczony
                      do tych koterii politycznych, które ukradną albo w inny sposób
                      pozyskają dość brudnych pieniędzy żeby założyć partię i zafundować
                      sobie miliardowe kampanie wyborcze.
                  • Gość: Grant Re: drogi Grancie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.08, 20:50
                    Oczywiście, czemu nie. Ja, w odróżnieniu od Ciebie, przyjmę
                    każdy "wyrok" społeczeństwa, o ile zostanie on wydany w drodze
                    uczciwego, wolnego referendum.
                    Zechcą Polacy zabijać w majestacie prawa ludzi - proszę bardzo,
                    niech mordują aż kiedyś się opamiętają i może zawstydzą. Zechcą być
                    kołtunami, represjonującymi ludzi uwarunkowanych biologicznie na
                    homoseksualizm - niech represjonują, pokażą tylko publicznie swoje
                    zdziczenie i niedorowój umysłowy. Odrzucą Konstytucję Europejską i
                    ogłoszą się szowinistami - wolna droga, nie takie "popały" dawały
                    inne narody, ale jakoś się wyleczyły ze swoich dewiacji.
                    Ja jednak jestem dziwnie spokojny, że w chwili prawdziwego testu,
                    jawnego dla całej opnii międzynarodowej, nawet wielu zaprzańców
                    pohamowałoby swoje kołtuństwo i głosowało zgodnie z kanonem
                    intelektualnym współczesnej cywilizacji.
                    • aron2004 Re: drogi Grancie 26.02.08, 20:52
                      no widzisz - skoro Polacy wybrali taki Sejm, gdzie 80% posłów jest
                      przeciwko aborcji to rozumiem twoje frustracje
                      • Gość: Grant Re: drogi Grancie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.08, 21:09
                        Już Ci to tłumaczyłem, ale udajesz, że nie rozumiesz. Oni (ci
                        posłowie) wcale nie są przeciwko aborcji, a tylko są zakłamani
                        ponad wszelkie granice. Najlepszym dowodem jest to jak głosują, a
                        jak sami postępują. Moraliści z PO okazali się łapówkarzami
                        (aktualnie 2 posłów ma procesy), "świętoszki" z samej brony -
                        gwałcicielami, pijakami i złodziejami, pisowska kadra mająca strzec
                        prawa - zdrajcami stanu i nepotami.
                        Tylko referendum może w pełni odzwierciedlić faktyczną opinię i
                        dążenia Polaków. Jednak cała klasa polityczna wzdraga się przed
                        uzyciem tego instrumentu demokratycznego. Czy to nie mówi Ci nic o
                        etyce tych 80 procent posłów, na których się powołujesz?
            • ciociolina Re: drogi Grancie 26.02.08, 20:27
              Ty, aron, albo jesteś ignorantem całkowicie odpornym na wiedzę,
              albo (co bardziej prawdopodobne) cynicznym prowokatorem, z
              premedytacją zajmującym wciąż aroganckie stanowisko. Nie może Ci
              się bowiem zmieścić w głowie pomysł aby samemu (lub w towarzystwie
              swoich przyjaciół ideowych) opuścić ten kraj i realizować swoje
              ideologiczne aksjomaty w jakimś innym rejonie globu, a rozwiązanie
              takie proponujesz wyłącznie swoim przeciwnikom.
              Skoro więc masz takie infantylne pomysły aby pogrupować bliskie
              światopoglądowo środowiska w Polsce i na Białorusi, to może jednak
              WY pojedziecie chrystianizować Białoruś, a NAS zostawicie w spokoju
              i pozwolicie zaprosić tu Białorusinów - racjonalistów.
              • aron2004 Re: drogi Grancie 26.02.08, 20:33
                gdyby faktycznie polskie społeczeństwo pragnęło aborcji jak
                powietrza, to prezydentem byłby dziś Borowski, a premierem
                Senyszynowa. A że tak nie jest, to przyjmijcie do wiadomości że
                ludzie demokratycznie głosowali na partie antyaborcyjne.
                • aron2004 Re: drogi Grancie 26.02.08, 20:37
                  powiedzcie mi ateiści
                  co was trzyma w katolandzie? Co was trzyma pod butem Rydzyka? Tyle
                  krajów laickich na świecie a wy wciąż siedzicie w katotalibanie i to
                  z własnej woli. Dlaczego?
                  • ciociolina Re: drogi Grancie 26.02.08, 21:13
                    No, nie, ręce i nogi opadają! Czy Ty, człowieku, naprawdę nie
                    jesteś w stanie przyswioić sobie prostego tekstu. Czy mam Ci
                    napisać wprost, żebyś to Ty się wyniósł z Polski i nie robił z niej
                    kolonii Watykanu!
                    • aron2004 Re: drogi Grancie 26.02.08, 21:25
                      to ty nie jesteś w stanie myśleć logicznie - skoro ci źle w
                      katolandzie to po co siedzisz pod butem Rydzyka?

                      W Polsce jest wybór - są partie które opowiadają się za aborcją -
                      SLD, SdPl, APP Racja, jeszcze chyba ktośtam. Każdy Polak na te
                      partie mógł głosować. Ale skoro na partie tego typu głosowało tylko
                      15% wyborców to oznacza to ze dla 85% Polaków aborcja nie jest dziś
                      problemem.
                      • aron2004 Re: drogi Grancie 26.02.08, 21:26
                        dla zdecydowanej większości Polaków ważniejsza jest praca, problemy
                        bezrobocia , służby zdrowia niż absurdalna lewacka wojna z dziećmi
                        poczętymi.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka