Dodaj do ulubionych

Trener Chrobak pod presją

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.04.08, 22:22
Łęczna nie wygra bo będzie się juz teraz bała kolejnego "wapiennego"
gola. No ile można? Przeciez juz raz za kupowanie dostali po
du...pie i znowu zaczęli. Głupi ci górnicy z kopalni że patrzą jak
za ich pieniądze działacze górnika "czarują" karne. Czy wy ludkowie
wiecie ile zarabia chrobak - trener górnika ??? Nie ? To zapytajcie.
Ile zarabiają zawodnicy??? głowy was rozbolą górnicy z łęcznej. a ty
górniku piwo pij i niech cały wiruje świat. hahaha
Obserwuj wątek
    • Gość: Krzysiek:) Brawo TOmasz:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.04.08, 22:32
      piękna sprawa Tomku:) jestem z CIebie dumny hehe:D
    • Gość: gosc Trener Chrobak pod presją IP: *.icpnet.pl 12.04.08, 12:10
      internauto gwizdek jestes malym judaszem czy ty wiesz ile zarabiaja
      zawodnicy innych druzyn a piszesz bzdury .Trener i Zawodnicy
      zarabiaja tyle ile podpisali KONTRAKTY .Doceniam prace Gornikow ale
      pojedynczo sa malo znani -a pilkarze wnawet w 3 lidze ich nazwiska
      podaje PRASA RADIO MIASTO mowi o nich itd.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka