Gość: gwizdek
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
11.04.08, 22:22
Łęczna nie wygra bo będzie się juz teraz bała kolejnego "wapiennego"
gola. No ile można? Przeciez juz raz za kupowanie dostali po
du...pie i znowu zaczęli. Głupi ci górnicy z kopalni że patrzą jak
za ich pieniądze działacze górnika "czarują" karne. Czy wy ludkowie
wiecie ile zarabia chrobak - trener górnika ??? Nie ? To zapytajcie.
Ile zarabiają zawodnicy??? głowy was rozbolą górnicy z łęcznej. a ty
górniku piwo pij i niech cały wiruje świat. hahaha