Forum   bratkowski

bratkowski

(5 wyników)
  • Ten Bratkowsk to chyb z Samoobrony nie ( przynajmniej tak by powiedzieli 8 lat temu). Pro raz pierwszy mamy sytuacje kiedy w naprawde kryzysowej sytuacji pro rzadowa czesc RPP jako priorytet uznaje latanie dziury w budzecie zamiast zabezpiecznaia zlotego ( co jest ich ustawowa powinnoscia) A rzad nadal zamiast wprowadzac REALNE ( czyli tam gdzie pieniedzy marnowanych jest najwiecej) zsprzedaje marketingowa sieczke kupowana przez wiekszosc mediow i duza czesc polykaczy papki.
  • I tak ci wszyscy ekonomiscie to wróżą z fusów. A nawet jak dobrze wywróżą, to jakis fundusz albo bank zrobi spekulacje na walucie i dupa z planów...
  • Dobra odpowiedź, ale za mało liczb. Te są jasne. Efektywność OFE (REALNIE!!!!!!) wynosi średniorocznie od 5,2%, do 6,2%, a przyrost PKB ok.3,8%. Przeniesienie środków z OFE do ZUS JEST NIERACJONALNE EKONOMICZNIE!
  • To ta pani która oszukiwała urzad skarbowy i nie placiła podatku od wynajmowanego mieszkania, tłumaczyła się nieznajomością przepisów. Teraz też będzie kręcić ale na większą skalę.
  • wszystko to prawda, ale co z tego jak to głos wołającego na puszczy. Może nie odosobniony (Stefan Bratkowski) ale głos samodzielny. Mądrzy ludzie zamiast się jednoczyć, narzekają i się nie organizują. UW, bliska sercu p.redaktora nie ma w sejmie posłów, ale prawda jest taka, że jak miała, to szybko "nawracali" się na awuesizm, peeselyzm i seledyzm. A może tak zacząć od siebie.........
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się