Dodaj do ulubionych

Ostry gracz

IP: *.ri.ri.cox.net 16.10.03, 06:00
Kolejny s ... e l przyjął po...ego... a na
stanowisko. A
dobrze WAM TAK p o j e b a ń c y głosujący na hołotę! Powinien
wszystkich was wysmagać po mordach!
Obserwuj wątek
    • Gość: antykomuch@o2.pl Re: Ostry gracz IP: *.ri.ri.cox.net 16.10.03, 06:01
      a tak poza tym to Brzuszkiewicz to też jest niezła menda i
      kanalia!
    • Gość: Lublinianin komuchy z sld (pzpr) i SSAMOOBRONY-kupa nieudaczników IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.10.03, 08:51
      oni rzadzą naszym województwem. Skutki widoczne gołym okiem.
      Wypędźmy ich z Lublina do Chełma. Oni z Lublinem nie mają nic
      wspólnego.
      • Gość: szczur ratuszowy Re: komuchy z sld (pzpr) i SSAMOOBRONY-kupa nieud IP: *.lublin.mm.pl 16.10.03, 08:58
        Lepszy oszust Rękas niż "uczciwy" Bender czy też nawiedzony Warchulski.
        Co wcale nie oznacza,że popieram Rękasa i jego pociągnięcia.A są to chwyty
        poniżej pasa.
    • Gość: wanda Ostry gracz IP: *.lubelskie.pl / 192.168.0.* 16.10.03, 10:05
      to juz jest parodia !!!! pozamykac dziadow pozamykac i oczyscic
      ze zgnilizny nasz samorzad !!!
    • Gość: stacho Re: Ostry gracz IP: *.enterpol.pl / 10.14.4.* 16.10.03, 11:43
      Piotr Podgórski jeszcze przed kilku laty nosił nazwisko
      Smal.???? Wstydził się nazwiska swojego czy dla maskowania.
      .Taka to Polska taka to Ściana Wschodnia
      • Gość: Dariusz Re: Ostry gracz IP: *.it-net.pl 18.10.03, 17:09
        Tak trzymaj Konrad, bądż cały czas sobą - nie daj się omamić żydom - jesteś
        Polakiem w 101 %,Zostań marszałkiem i pokaż im wszystkim jak się rządzi w
        duchu patriotyzmu do Ojczyzny. Twój Wyborca,
    • Gość: JERZY Re: Ostry gracz IP: Jeden.yyyy:* 16.10.03, 15:01
      Z rozbójnika na doradcę? Jeżeli taki człowiek jak Podgórski
      chce doradzać Rękasowi, to ja wyjeżdżam z tego kraju.
      • Gość: folkatka Re: Ostry gracz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.10.03, 15:34

        To smutne.Powiedzenie ze ryba psuje sie od głowy byłoby chyba aż za nadto
        truizmem.
        Rękas na każdym kroku udowadnia kim jest naprawdę:(((
    • Gość: **** Re: Ostry gracz IP: *.lublin.mm.pl 16.10.03, 15:38
      jedyne sensowne rozwiazanie to rozwiazanie warstwowe, czyli

      troche samorzadowcow

      warstwa ziemi

      troszku radnych

      i znowu warstwa ziemi

      prezydent

      warstwa ziemi

      poslow

      i kolejna warstwa ziemi, tylko w polsce ten dol musi byc baaaaardzo gleboki ;)

      a na gorze jakis ladny kwietnik moznaby zrobic
      • Gość: Pitura Re: Ostry gracz IP: *.zamosc.mm.pl 16.10.03, 16:46
        Pierdu, pierdu, wiadomo koszerna odkryła następną aferę. Dajcie
        się wypowiedzieć zainteresowanym, a nastepnie ferujcie
        wyroki.Koszerna już niejednego oblała pomyjami i co? No i nic,a
        zresztą szkoda mówić. A może takie jest aktualne zamówienie?
    • Gość: Aron Blumstein Re: Ostry gracz IP: *.zamosc.mm.pl 16.10.03, 18:05
      O q-rna Panie Brzuszczykiewicz - czy jak Panowi tam - ale żeśmy
      dupy dali, O jerum, jerum.
    • Gość: dariusz Re: Ostry gracz IP: *.neo.net.pl / *.gazeta.pl 16.10.03, 21:13
      co ty Konradku jeszcze wymyślisz,
      pan Bóg i mamusia ci rozumku nie dała
    • 4gwiazdki Re: Ostry gracz-chyba bez zmian 17.10.03, 06:52
      Chyba jednak pozostanie tak jak dotychczas.Taki rękas pokazał kim jest.
      Otworzył oczy?
      kumoterstwo
      zatrudnię rodzinę



    • ryza_malpa1 Re: Ostry gracz 17.10.03, 13:02
      Ja sie dziwię , ze ten marny kutasina jeszcze ma jakiekolwiek stanowiisko. w
      normalnym kraju było by to nie do przyjęcia.
      POza tym miałam kiedys nadzieję , że młodzi są jednak nieco inni niz starzy-
      tu okazuje się , że różnica polega na tym, ze są jeszcze bardziej bezczelin.
      A tak swoja droga młodemu ktoś powinien dupe skroić, gdzie są jego rodzice? A
      moze zacznie szczyl udowadniac że juz jest dorosły????

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka