Gość: antykomuch@o2.pl IP: *.ri.ri.cox.net 16.10.03, 06:00 Kolejny s ... e l przyjął po...ego... a na stanowisko. A dobrze WAM TAK p o j e b a ń c y głosujący na hołotę! Powinien wszystkich was wysmagać po mordach! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: antykomuch@o2.pl Re: Ostry gracz IP: *.ri.ri.cox.net 16.10.03, 06:01 a tak poza tym to Brzuszkiewicz to też jest niezła menda i kanalia! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lublinianin komuchy z sld (pzpr) i SSAMOOBRONY-kupa nieudaczników IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.10.03, 08:51 oni rzadzą naszym województwem. Skutki widoczne gołym okiem. Wypędźmy ich z Lublina do Chełma. Oni z Lublinem nie mają nic wspólnego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szczur ratuszowy Re: komuchy z sld (pzpr) i SSAMOOBRONY-kupa nieud IP: *.lublin.mm.pl 16.10.03, 08:58 Lepszy oszust Rękas niż "uczciwy" Bender czy też nawiedzony Warchulski. Co wcale nie oznacza,że popieram Rękasa i jego pociągnięcia.A są to chwyty poniżej pasa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wanda Ostry gracz IP: *.lubelskie.pl / 192.168.0.* 16.10.03, 10:05 to juz jest parodia !!!! pozamykac dziadow pozamykac i oczyscic ze zgnilizny nasz samorzad !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stacho Re: Ostry gracz IP: *.enterpol.pl / 10.14.4.* 16.10.03, 11:43 Piotr Podgórski jeszcze przed kilku laty nosił nazwisko Smal.???? Wstydził się nazwiska swojego czy dla maskowania. .Taka to Polska taka to Ściana Wschodnia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dariusz Re: Ostry gracz IP: *.it-net.pl 18.10.03, 17:09 Tak trzymaj Konrad, bądż cały czas sobą - nie daj się omamić żydom - jesteś Polakiem w 101 %,Zostań marszałkiem i pokaż im wszystkim jak się rządzi w duchu patriotyzmu do Ojczyzny. Twój Wyborca, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JERZY Re: Ostry gracz IP: Jeden.yyyy:* 16.10.03, 15:01 Z rozbójnika na doradcę? Jeżeli taki człowiek jak Podgórski chce doradzać Rękasowi, to ja wyjeżdżam z tego kraju. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: folkatka Re: Ostry gracz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.10.03, 15:34 To smutne.Powiedzenie ze ryba psuje sie od głowy byłoby chyba aż za nadto truizmem. Rękas na każdym kroku udowadnia kim jest naprawdę:((( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: **** Re: Ostry gracz IP: *.lublin.mm.pl 16.10.03, 15:38 jedyne sensowne rozwiazanie to rozwiazanie warstwowe, czyli troche samorzadowcow warstwa ziemi troszku radnych i znowu warstwa ziemi prezydent warstwa ziemi poslow i kolejna warstwa ziemi, tylko w polsce ten dol musi byc baaaaardzo gleboki ;) a na gorze jakis ladny kwietnik moznaby zrobic Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pitura Re: Ostry gracz IP: *.zamosc.mm.pl 16.10.03, 16:46 Pierdu, pierdu, wiadomo koszerna odkryła następną aferę. Dajcie się wypowiedzieć zainteresowanym, a nastepnie ferujcie wyroki.Koszerna już niejednego oblała pomyjami i co? No i nic,a zresztą szkoda mówić. A może takie jest aktualne zamówienie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aron Blumstein Re: Ostry gracz IP: *.zamosc.mm.pl 16.10.03, 18:05 O q-rna Panie Brzuszczykiewicz - czy jak Panowi tam - ale żeśmy dupy dali, O jerum, jerum. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dariusz Re: Ostry gracz IP: *.neo.net.pl / *.gazeta.pl 16.10.03, 21:13 co ty Konradku jeszcze wymyślisz, pan Bóg i mamusia ci rozumku nie dała Odpowiedz Link Zgłoś
4gwiazdki Re: Ostry gracz-chyba bez zmian 17.10.03, 06:52 Chyba jednak pozostanie tak jak dotychczas.Taki rękas pokazał kim jest. Otworzył oczy? kumoterstwo zatrudnię rodzinę Odpowiedz Link Zgłoś
ryza_malpa1 Re: Ostry gracz 17.10.03, 13:02 Ja sie dziwię , ze ten marny kutasina jeszcze ma jakiekolwiek stanowiisko. w normalnym kraju było by to nie do przyjęcia. POza tym miałam kiedys nadzieję , że młodzi są jednak nieco inni niz starzy- tu okazuje się , że różnica polega na tym, ze są jeszcze bardziej bezczelin. A tak swoja droga młodemu ktoś powinien dupe skroić, gdzie są jego rodzice? A moze zacznie szczyl udowadniac że juz jest dorosły???? Odpowiedz Link Zgłoś