sdfsfdsf 30.10.03, 18:20 czy ktos z was wybiera sie moze 28 listopada na testy do brukseli? jezeli jedzie samochodem to chetnie sie przylacze i zrzuce na benzyne, bo przejazd busem wydaje mi sie odrobine upierdliwy, pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj