Forum   debiut

debiut

(3 wyniki)
  • Rano dowiedziałam się że jest miejsce w przedszkolu. Adaś od jutra będzie chodził . Wszystko naszykowane więc jutro rano trzeba wstać. Synek raz się cieszy i chce iść a za chwilę już nie. Osobiście mam nadzieję że będzie tak jak ze starszym poszedł na sale i nawet się nie obejrzał.Pozdrowienia dla dzieciaczków i dla Was kochane mamuśki Grażka Napiszcie choć zdanko. Ps.Jeszcze nie szczepiłam na pneumokoki najwcześniej za tydzień.
  • wydrukowali mi wiersz:) jest do przeczytania w najnowszym numerze magazynu Perspektywy. Można powiedzieć że wychodzę z cienia i debiutuję:)
  • Do tej pory śledziłam forum dla starających się ( o dziecko oczywście )ale moje miejsce jest też tutaj wśród was.Zaczęło sie od poronienia ponad rok temu a potem kłopoty z zajściem w ciążę. W międzyczasie ciąża biochemiczna czyli bez oznak życia zarodka( ale dodatni test ciążowy ) , która eliminuje się w terminie miesiączki. Teraz powoli po kilku waszych wątkach wszystko zaczyna mi się wyjasniać. Na własną rękę zrobiłam badania tarczycy , ale mówiono ,że są w normie ( TSH było 4,...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się