Dodaj do ulubionych

Skandal seksualny w policji: wykorzystywał mundur

25.03.09, 23:10
Hehe ale sciema, jak zwykle zaden kolega, kolezanka nic nie widzieli-
i pewnie zarecza za kolege, jak nomen omen kolezanka (klamliwa suka
bo inaczej jej nie idzie nazwac) z polnocnej, rzeczniku drogi,
klamco perfidny, wczesniej gwalt na studentce i innych kobietach tez
tak tuszowaliscie, smieci przyjmujecie bez zasad. Dodatkowo bez
honoru, i tchorzy, fizycznie i psychicznie ulomnych, slaba
rekrutacja i selekcja-efekty wychodza, i nie dziwota, ze sie z was
smieja, nalezy sie za takie chore akcje. Przynajmniej BSW jako tako
dziala, choc i tam sa szuje. Chcecie podwyzek i szacunku to sobie na
nie zasluzcie, aby takie historie sie nie powtarzaly.
Obserwuj wątek
    • woparachgazu Skandal seksualny w lubelskiej policji 26.03.09, 03:44
      To jest jakieś opiętanie sexem policjantów w lubelskiem, gwałcą
      zatrzymanych, zmuszaja napadniętych do innych czynności sexualnych,
      jakieś zboczone ludzie pracują tam w policji, a może wykorzystywanie
      sexualne obywateli/elek to jest norma w całej polskiej policji???
      • Gość: januszek77 Brawo lubelska "Policja"!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.09, 05:19
        Inną normą w polskiej pseudopolicji jest strzelanie z pistoletu maszynowego serią w plecy w obronie własnej do oddalającego się motocykla. O użyciu broni maszynowej w biały dzień, w terenie zabudowanym, gdzie na linii strzału są postronni ludzie już nawet nie wspomnę.

        Tak więc do grona wypaczonych seksualnie lubelskich policjantów proponowałbym dołączyć mordercę z Chodla i barana - jego przełożonego, który wysłał taką małpę z brzytwą na blokadę drogi.

        • Gość: gołda Re: Brawo lubelska "Policja"!!! IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 26.03.09, 05:59
          Przepraszam, czy masz na myśli policjanta ktory trafił uciekajacego
          przed policja bandyte na motorze?? On strzelał pojedynczymi
          strzałami nie seriami.
          • zigzaur Re: Brawo lubelska "Policja"!!! 26.03.09, 07:12
            A niby jak ma reagować policjant biorący udział w obawie na bandytów
            posługujących się motocyklem, gdy widzi pędzący motocykl z PODGIĘTĄ TABLICĄ
            REJESTRACYJNĄ i nie zatrzymujący się na wezwanie?
            • Gość: DeepShitDiver Re: Brawo lubelska "Policja"!!! IP: 217.153.203.* 26.03.09, 07:51
              W Polsce nie ma kary śmierci! Nawet jakby była, to policje nie jest od jej
              wykonywania.
              • zigzaur Re: Brawo lubelska "Policja"!!! 26.03.09, 07:57
                Kary śmierci nie ma ale jest prawo użycia broni palnej jako środka przymusu albo
                w celu obrony koniecznej.
                • Gość: Kolo321 Re: Brawo lubelska "Policja"!!! IP: *.warszawa.dialog.net.pl 26.03.09, 08:15
                  To w Lubelskim bronia palna policjantow jest najwyraznie penis :-)
                  Tylko czym ta kobieta-bandytka grozila policjantowi w czasie kontroli
                  • zigzaur Re: Brawo lubelska "Policja"!!! 26.03.09, 08:33
                    Tu jest mowa o innym wydarzeniu, nie o tym nieśmiałym kolesiu z drogówki.

                    Jakieś 2 lata temu jakiś gnojek bez prawa jazdy wybrał się na szaleńczą
                    przejażdżkę motocyklem. Aby nie zostać rozpoznanym, podgiął tablicę
                    rejestracyjną, aby była niewidoczna.
                    Akurat w tym czasie niedaleko miał miejsce napad rabunkowy z użyciem broni
                    palnej, bandyci poruszali się na motocyklach. Została zarządzona obława i chyba
                    nic dziwnego, że wszystkie motocykle były zatrzymywane do kontroli. Nie znam
                    dokładnie procedur policyjnych, ale przy okazji kontroli drogowej sprawdza się
                    prawo jazdy, dowód rejestracyjny i ewentualnie dowód ubezpieczenia OC. Gnojek
                    akurat nadział się na posterunek kontrolny, który nakazał zatrzymanie się do
                    kontroli. Gnojek nie tylko zignorował ale wręcz zaszarżował na policjanta. Nic
                    dziwnego, że policjant zareagował tak, jak zareagowałby każdy policjant o Alaski
                    po Kamczatkę. W sumie nic takiego się nie stało, bo motocyklowy furiat i tak
                    prędzej czy późnej by się zabił w innych okolicznościach.
                    Najciekawsze jest to, że szalony motocyklista bez prawa jazdy i z ciągotkami do
                    fałszowania dokumentów (bo czym innym jest maskowanie tablicy rejestracyjnej?)
                    napisał wcześniej podanie o zatrudnienie w policji.
                    Ciekawostką jest to,
                    • krt_czart Zigzaur 26.03.09, 16:16
                      Młócisz ponownie wymłócone zboże. Temat ten już wielkokrotnie był
                      obecny na forum, w "tasiemcowych" wątkach. Wystarczy się nieco
                      cofnąć w tekstach albo skorzystać z przeglądarki. Natomiast temat
                      niniejszego wątku jest jednak inny i trzymaj się tej linii.
                      • zigzaur Re: Zigzaur 27.03.09, 10:13
                        Ja sprostowałem wypowiedź innego forumowicza, który pomylił wątki.
                  • Gość: llll Re: Brawo lubelska "Policja"!!! IP: *.acn.waw.pl 26.03.09, 09:03
                    2 uzbrojonymi granatami pod brodą :P
            • Gość: das spiel ist aus a ma siem milczec IP: *.dynamic.mnet-online.de 26.03.09, 07:52
              szczegolnie przed kapelanami
              a czesto z lublina i miasta lodzi
            • Gość: 5cik Re: Brawo lubelska "Policja"!!! IP: *.220.107.78.dsl.dynamic.eranet.pl 26.03.09, 11:25
              zigzaur napisał:

              > A niby jak ma reagować policjant biorący udział w obawie na
              bandytów> posługujących się motocyklem, gdy widzi pędzący motocykl z
              PODGIĘTĄ TABLICĄ> REJESTRACYJNĄ i nie zatrzymujący się na wezwanie?

              W Lubelskiem?, powinien zrobić znak krzyża i powiedzieć "Bóg z
              Tobą".
              • zigzaur Re: Brawo lubelska "Policja"!!! 26.03.09, 12:24
                Wskutek takiego błogosławieństwa za chwilę motocyklista faktycznie zbliżyłby się
                do Boga. Na ziemi pozostałyby dwie nadające się do przeszczepu nerki.
                • Gość: 4cik Re: Brawo lubelska "Policja"!!! IP: *.220.107.78.dsl.dynamic.eranet.pl 26.03.09, 12:56
                  zigzaur napisał:

                  > Wskutek takiego błogosławieństwa za chwilę motocyklista faktycznie
                  zbliżyłby si> ę> do Boga. Na ziemi pozostałyby dwie nadające się do
                  przeszczepu nerki.

                  I o to chodzi, o to chodzi, przecież On też powinien po sobie
                  zostawić coś potrzebnego i dobrego a nie tylko mocz i g...o.
          • 3cik <--------------------=- 26.03.09, 08:58
            Skąd wiedział że to bandyta? i dlaczego strzelał w plecy ???
            • Gość: 4cik Re: <--------------------=- IP: *.220.107.78.dsl.dynamic.eranet.pl 26.03.09, 11:17
              3cik napisał:

              > Skąd wiedział że to bandyta? i dlaczego strzelał w plecy ???

              Niósł na plecach krzyż, uginł się pewnie pod ciężarem, chciał Mu
              ulżyć.
        • Gość: kierowca Re: Brawo lubelska "Policja"!!! IP: *.acn.waw.pl 26.03.09, 13:10
          W Warszawie jest to nagminne na codzien. Widoczne sa polwania
          mlodych patroli i uganiaja sie za blondynami.
        • Gość: aaaaa Re: Brawo lubelska "Policja"!!! IP: 85.14.84.* 26.03.09, 17:05
          Zastanów się człowieku co Ty bredzisz!!!
      • Gość: asystent Re: Skandal seksualny w lubelskiej policji IP: *.220.107.78.dsl.dynamic.eranet.pl 26.03.09, 11:12
        woparachgazu napisała:

        > To jest jakieś opiętanie sexem policjantów w lubelskiem, gwałcą
        > zatrzymanych, zmuszaja napadniętych do innych czynności
        sexualnych, > jakieś zboczone ludzie pracują tam w policji, a może
        wykorzystywanie > sexualne obywateli/elek to jest norma w całej
        polskiej policji???

        Może są po KUL-u ?.
      • maruda.r Tak, to jest norma 26.03.09, 17:07
        woparachgazu napisała:

        > To jest jakieś opiętanie sexem policjantów w lubelskiem, gwałcą
        > zatrzymanych, zmuszaja napadniętych do innych czynności sexualnych,
        > jakieś zboczone ludzie pracują tam w policji, a może wykorzystywanie
        > sexualne obywateli/elek to jest norma w całej polskiej policji???

        *****************************

        Taka właśnie jest norma w policji. Nie została ona ustalona, ale jest
        konsekwencją wymogu jedynie piętnastu lat pracy. Jeden etat obsługują trzy
        osoby, z których żadna nie ma większych szans, ani na awans, ani na godziwą
        płacę. Część więc odbębnia ten okres, a inni dają starają się dorobić łapówkami,
        nawiązać kontakty ze światem przestępczym lub ulżyć swoim chuciom - licząc na
        to, że po odejściu ze służby sprawa rozejdzie się po kościach.

    • wiwi2662 Skandal seksualny w policji: wykorzystywał mundur 26.03.09, 07:23
      A jak się chce zaświadczenie o punktach karnych to się je
      dostaje ...po tygodniu.Nic dziwnego że tak jest skoro maja inne
      fajniejsze zajęcia :)
      • Gość: lolo Re: Skandal seksualny w policji: wykorzystywał mu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.03.09, 07:30
        Jak jeździsz normalnie to zaświadczenia nie potrzebujesz. A każdy
        łysy de...l w BMW i tak powinien być zamknięty już nawet za sam styl
        bycia.
      • prawdziwy.jonek Re: Skandal seksualny w policji: wykorzystywał mu 26.03.09, 13:00
        wiwi2662 napisała:

        > A jak się chce zaświadczenie o punktach karnych to się je
        > dostaje ...po tygodniu.Nic dziwnego że tak jest skoro maja inne
        > fajniejsze zajęcia :)
        a do czegoz ci to zaswiadczenie o punktach karnych? bedziesz sie chwalil ile
        ich masz?
    • areabis Pan Palikot z fiutem w dłoni zwracał uwagę 26.03.09, 07:41
      na problemy lubelskiej policji . Ale był wyśmiany przez katolików , ciemnogród
      , moherów . I co dalej ?
      • Gość: das spiel ist aus dlugie palce biura wydzialu spraw wewnetrznych IP: *.dynamic.mnet-online.de 26.03.09, 07:56
        i wywiadu kryminalnego a do tego kobity

        nie wierz nigdy kobiecie
        dobra rade ci dam
    • zigzaur Parę refleksji: 26.03.09, 07:54
      Podrywając w Internecie nie chwalił się mundurem. Widocznie wiedział, że praca
      w policji prestiżu nie przynosi.

      Żadna z nagabywanych kobiet nie zażądała ścigania, zatem wszystkie go lekceważyły.
    • Gość: Pan Zdzisław ale zboczeniec! wykorzystywał mundur, dotykając go IP: *.xdsl.centertel.pl 26.03.09, 08:04
      swoją wielką pałą, po czym dostawał polucji, jak to w policji..
    • Gość: das spiel ist aus a oni postanowili wyslac ostatniego IP: *.dynamic.mnet-online.de 26.03.09, 08:18
      z nich
      i dostal numer trzynasty13

      niech pierwsi beda ostatnimi
      a ostatni pierwszymi

      szach mat
    • awe teraz POlikto napewno wsadzi sobie wibrator 26.03.09, 08:22
      na konferencji
    • herrkagan Oskarzyc go o molestowanie seksualne! 26.03.09, 08:39
      Nie pozwolcie mu uciec przed sprwiedliwoscia wykorzystujac kruczki
      prawne!
      • zigzaur Re: Oskarzyc go o molestowanie seksualne! 26.03.09, 08:42
        Takie postępowanie wszczyna się tylko na żądanie osoby pokrzywdzonej (lub jej
        opiekuna prawnego). W artykule pisze, że te kobiety nie zdecydowały się żądać
        ścigania, zatem prokuratura nie może wykonać ruchu.

        Kiedyś było takie przysłowie "Za mundurem panny sznurem" ale nie jest już aktualne.
    • 8y Skandal seksualny w policji: wykorzystywał mundur 26.03.09, 09:13
      ''mężczyzna "czarował" swoim urokiem osobistym nie tylko zatrzymywane kobiety,
      ale też te poznane dzięki popularnym portalom randkowym.''
      Gdzie tu przestepstwo?
      • Gość: KIki Re: Skandal seksualny w policji: wykorzystywał mu IP: *.acn.waw.pl 26.03.09, 09:54
        nie umiesz czytać ze zrouemieniem kmiocie?
      • Gość: czarodziej;) Re: Skandal seksualny w policji: wykorzystywał mu IP: *.um.wlocl.pl 26.03.09, 11:27
        > mężczyzna "czarował" ..
        Jak to gdzie tu przestępstwo.. nie miał licencji czarownika!
    • Gość: okia Skandal seksualny w policji: wykorzystywał mundur IP: *.chello.pl 26.03.09, 09:18
      JA CIE NIE P........ AAAAALE SKANDAL!!!! SZOK!!!! DRAMAT!!!! BRAK SŁÓW!!! CO ZA
      BESTIA W MUNDURZE!!! OOO MATKO!!!!
    • kinlej Skandal seksualny w policji: wykorzystywał mundur 26.03.09, 09:32
      Zły porucznik?

      www.youtube.com/watch?v=OSvdkjjlhwg
    • warzaw_bike_killerz Bardzo dobrze. Wylaczyc molestowanie seksualne! 26.03.09, 09:48
      Najpierw dostanie w zawiasach za naduzycie wladzy, to dopiero potem wnioskowac o
      przestepstwo molestowania. Po wyroku w zawiasach, trudno bedzie o kolejny w
      zawieszeniu.
    • 13ronin Patrole drogówki sa dwuosobowe? 26.03.09, 10:12
      Nie zawsze, czasami pojawiają się samotni łowcy!!!!
      Czy to oznacza, że jak jest jeden to taki patrol jest nie ważny i można go
      zignorować? Czy zbiera na sieroty po policjantach?
    • 13ronin Jeszcze jedno pytanie ws drogówki 26.03.09, 10:26
      Czy panowie policjanci z policji drogowej tak bardzo wstydzą się swojego munduru
      oraz swojej pracy, że ustawiają się zawsze w ukryciu.
      A to za krzakami, a to głęboko na poboczu lub za jakąś naturalną osłoną. Raz
      myślałem, że to jacyś partyzanci w lesie, którzy nie wiedzą, że się wojna
      skończyła i dalej po lasach się błąkają, ale zobaczyłem nowego VW i zrozumiałem,
      że to wstydliwi policjanci.
      • darkraj Re: Jeszcze jedno pytanie ws drogówki 26.03.09, 11:45
        13ronin napisał:

        > Czy panowie policjanci z policji drogowej tak bardzo wstydzą się
        swojego mundur
        > u
        > oraz swojej pracy, że ustawiają się zawsze w ukryciu.
        > A to za krzakami, a to głęboko na poboczu lub za jakąś naturalną
        osłoną. Raz
        > myślałem, że to jacyś partyzanci w lesie, którzy nie wiedzą, że
        się wojna
        > skończyła i dalej po lasach się błąkają, ale zobaczyłem nowego VW
        i zrozumiałem
        > ,
        > że to wstydliwi policjanci.
        ===================================== To zdaje się nie tak; gdyby
        stali w widocznym miejscu, każdy przecież by zwalniał.
        A gliniarzy komendant pozbawiałby premamentnie premii za brak
        wyników.
        Opinia społeczna też by podzielała podejrzenia kierownictwa komendy,
        że gliniarze całe dnie nic nie robią.
        Taka jest smutna prawda, zwłaszcza w odniesieniu do drogówki.
        • test1410 Re: Jeszcze jedno pytanie ws drogówki 26.03.09, 18:18
          Chyba ta "opinia" co nosa z domu nie wystawia.

          A tak na poważnie to myślałem, że policja nie jest od ściągania podatków
          (niektórzy nazywają to mandatami karnymi), a od zapobiegania wypadkom (ale nie
          tylko łowienia za prędkość).

          Prawdą jest, że niższa prędkość zmniejsza liczbę wypadków (co nie znaczy, że to
          prędkość byłaby przyczyną wypadków które się nie zdarzyły) - po prostu skończyło
          się albo na stłuczce (albo na ostrym hamowaniu). Ale czy to oznacza, że
          powinniśmy jeździć 20-30 km/h (bo tylko taka prędkość gwarantuje realną/pełną
          kontrolę nad pojazdem, w normalnych warunkach)?
    • xvart Skandal seksualny w policji: wykorzystywał mundur 26.03.09, 10:38
      a mnie najbardziej ubawił fragment o tym jak panienka mówi, że
      policjant ją nagabywał w ten sposób, że ją "nosił na rękach".
      Przepraszam, ale wolałbym, żeby wydziały wewnętrzne policji zajęły
      się z równą energią ściganiem łapownictwa.
      A dla policjantów z drogówki nauka: nigdy nie brać numerów telefonów
      od panienek bo obietnice mogą się okazać obietnicami bez pokrycia.
      Zawsze wlepiać mandat, bez względu na to, czy kierowca ma urok
      osobisty, czy też nie.
      • zigzaur Re: Skandal seksualny w policji: wykorzystywał mu 26.03.09, 12:27
        Mandatów się nie "wlepia". Mandaty się "proponuje".
        • Gość: gupi Re: Skandal seksualny w policji: wykorzystywał mu IP: *.toya.net.pl 26.03.09, 20:02
          mandatów sie nie proponuje (chyba ze matrymonialny) tylko mandat sie nakłada na...
          • zigzaur Re: Skandal seksualny w policji: wykorzystywał mu 27.03.09, 12:54
            Proponuje się nałożenie mandatu.

            Postępowanie mandatowe jest najprostszym postępowaniem karno-administracyjnym
            czyli przy karaniu wykroczeń. Na zastosowanie postępowanie mandatowe musi być
            zgoda obwinionego. Postępowanie mandatowe kończy się prawomocnie przez przyjęcie
            propozycji mandatu. Jeśli obwiniony odmawia przyjęcia mandatu, sprawa trafia do
            sądu, gdzie obwiniony może się bronić czyli odpierać stawiane mu zarzuty.
    • kormiii Skandal seksualny w policji: wykorzystywał mundur 26.03.09, 10:46
      Chyba myślał że jest tą policjantką z reklamy:P

      wykopgier.pl/gry-online/138/itsafact/
    • darkraj [...] 26.03.09, 11:35
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • zigzaur Re: Jakiś ofiara ten policjant. 26.03.09, 12:23
        Nie "potwierdzić molestowanie" ale "oskarżyć o molestowanie".
        W takich przypadkach postępowanie karne jest wszczynane NA ŻĄDANIE osoby
        pokrzywdzonej.

        Przeciwko policjantowi jest wszczęte postępowanie o nadużycie pełnionej funkcji
        przy uwodzeniu kobiet i to w dodatku w czasie pracy. I bardzo dobrze, że to jest
        ścigane. To tak, jakby poszedł do restauracji i zamówił obiad dodając: "Jestem z
        policji więc proszę mi zrobić dobre jedzenie, rzetelnie zważyć i nie oszukać na
        rachunku."

        Ale nasuwa się zasadnicze pytanie:

        Czy do kontrolowania prawa jazdy, podbicia dowodu rejestracyjnego,
        kierunkowskazów i stanu opon koniecznie potrzebny jest oficer? Czy nie wystarczy
        dać takie zadanie podoficerowi?
        • darkraj Re: Jakiś ofiara ten policjant. 26.03.09, 12:52
          zigzaur napisał:

          > Nie "potwierdzić molestowanie" ale "oskarżyć o molestowanie".
          > W takich przypadkach postępowanie karne jest wszczynane NA ŻĄDANIE
          osoby
          > pokrzywdzonej.
          >
          > Przeciwko policjantowi jest wszczęte postępowanie o nadużycie
          pełnionej funkcji
          > przy uwodzeniu kobiet i to w dodatku w czasie pracy. I bardzo
          dobrze, że to jes
          > t
          > ścigane. To tak, jakby poszedł do restauracji i zamówił obiad
          dodając: "Jestem
          > z
          > policji więc proszę mi zrobić dobre jedzenie, rzetelnie zważyć i
          nie oszukać na
          > rachunku."
          >
          > Ale nasuwa się zasadnicze pytanie:
          >
          > Czy do kontrolowania prawa jazdy, podbicia dowodu rejestracyjnego,
          > kierunkowskazów i stanu opon koniecznie potrzebny jest oficer? Czy
          nie wystarcz
          > y
          > dać takie zadanie podoficerowi?
          ==================================== Ale żeby wszcząć jakiekolwiek
          postępowanie (łącznie z dyscyplinarnym), musi nastąpić potwierdzenie
          popełnienia czynu zabronionego.
          W pragmatyce służbowej Policji a nawet w Kodeksie Karnym nie
          istnieje pojęcie "uwodzenia kobiet".
          Podobnie, na zasadzie wzajemności, jak "uwodzenie mężczyzn".

          Jeżeli gliniarz idzie na posiłek w mundurze (co nie jest zabronione
          z przyczyn oczywistych), nie musi przecież przypominać obsłudze o
          swojej pozycji społecznej.
          Zresztą, rzetelność restauratorów czy sprzedawców musi dotyczyć
          wszystkich konsumentów, bez względu na ubiór klienta.

          Załogi drogówki nie tylko sprawdzają jakieś duperele.
          Bardzo często są to spece od ratownictwa oraz zabezpieczeń miejsc
          wypadków i katastrof.
          Oni także w znacznym stopniu zabezpieczają przejazdy VIP'ów, a
          niejednokrotnie są konsultantami przy budowach ważnych węzłów
          komunikacyjnych.
          Do tego potrzebne jest wykształcenie i doświadczenie, a co za tym
          idzie: awanse (stopnie służbowe).
          • zigzaur Re: Jakiś ofiara ten policjant. 26.03.09, 13:22
            No proszę. Wyjaśniła się sprawa.

            Budownictwo drogowe wygląda w Polsce tak a nie inaczej, bo konsultacji udziela
            drogówka.

            Od ratownictwa to jest inna służba, o nazwie Państwowa Straż Pożarna.
            • darkraj Re: Jakiś ofiara ten policjant. 26.03.09, 13:55
              zigzaur napisał:

              > No proszę. Wyjaśniła się sprawa.
              >
              > Budownictwo drogowe wygląda w Polsce tak a nie inaczej, bo
              konsultacji udziela
              > drogówka.
              >
              > Od ratownictwa to jest inna służba, o nazwie Państwowa Straż
              Pożarna.
              ================================== Zigi, bądź zdrów.
              Żegnam ozięble z domieszką ironii.
      • Gość: nastka Re: Jakiś ofiara ten policjant. IP: *.adsl.inetia.pl 27.03.09, 16:22
        do darkraj:a nie przyszło ci na myśl ze one mogą się bać, skoro nawet którejś groził już wcześniej bronią,jeśli komuś powie o jego zachowaniu?A uważasz ,że on nie ma kolegów którzy "odwdzięczą się" tym paniom w przyszłości ,uprzykrzając im życie ciągłymi kontrolami?(I będzie to jeden z łagodniejszych sposobów "odwdzięczania się" za krzywdę kolegi)
      • Gość: gość Re: Jakiś ofiara ten policjant. IP: 212.106.23.* 28.03.09, 15:09
        Autor tego tematu to albo kolega oskarżonego policjanta albo ktoś z jego rodziny. Naprawdę ten sk.... oskarzony policjant powinien dostać dożywocie!!! To co wyczyniał to jest kryminał!!! Zwykły bandytyzm...... tacy ludzie w Policji to wielki skandal. Apel do Policji : Nie brońcie i nie bądźcie ślepi wobec takich zachowań. Panowie? - macie żony, narzeczone czy dziewczyny? Co zrobilibyscie gdyby......
      • Gość: xxx Re: Jakiś ofiara ten policjant. IP: 212.106.23.* 28.03.09, 15:18
        Do autora artykułu. Człowieku zastanów się. Podałeś pewne dane osobowe, a za rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji grozi odpowiedzialność karna. Myslę, iż powinieneś za to beknąć i to zdrowo. Dodatkowo jesli masz żonę lub dziewczynę to się zastanów co piszesz, jeśli nie wiesz prawdy lub jesteś kolesiem oskarżonego
    • jagrudz Skandal seksualny w policji: wykorzystywał mundur 26.03.09, 11:56
      KOOOLEEDZY GO WYBBBRONIĄ
      • zigzaur Re: Skandal seksualny w policji: wykorzystywał mu 26.03.09, 12:26
        Nie koledzy go wybronią tylko przełożeni wszczęli postępowanie dyscyplinarne.
        Wkrótce zwolni się etat i bardzo dobrze.

        Obawiam się jednak, że po wywaleniu z pracy ten Casanova za dychę znajdzie pracę
        jako egzaminator w WORD.
        • Gość: llollo Re: Skandal seksualny w policji: wykorzystywał mu IP: *.net.autocom.pl 26.03.09, 12:44
          a tam dopiero będzie się bawił :):):)
          • zigzaur Re: Skandal seksualny w policji: wykorzystywał mu 26.03.09, 13:23
            Proszę wystawić trójkąt !!!
        • jagrudz Re: Skandal seksualny w policji: wykorzystywał mu 26.03.09, 19:19
          zigzaur napisał:

          > Nie koledzy go wybronią tylko przełożeni wszczęli postępowanie
          dyscyplinarne.
          > Wkrótce zwolni się etat i bardzo dobrze.
          >
          > Obawiam się jednak, że po wywaleniu z pracy ten Casanova za dychę
          znajdzie prac
          > ę
          > jako egzaminator w WORD.O to chodzi że odpowiednią fuchę dostanie
          ,jak za komuny dyr.podpadl u ludzi[w Gumówce w Grudziądzu] to
          dostal kopa i znalazl się w Zjednoczeni w lodzi.
      • darkraj Re: Skandal seksualny w policji: wykorzystywał mu 26.03.09, 13:24
        jagrudz napisał:

        > KOOOLEEDZY GO WYBBBRONIĄ
        ================================== Pozostaje tylko pytanie: przed
        czym koooledzy mają tego niedoszłego Casanovę wybronić?
    • zojek2 Skandal seksualny w policji: wykorzystywał mundur 26.03.09, 12:45
      Jednak, jak ustalili śledczy, w kontaktach w sieci nie wykorzystywał
      munduru.
      Ciekawe, jak by wykorzystal. Co za idioci w redakcji siedza.
      • Gość: 5cik Re: Skandal seksualny w policji: wykorzystywał mu IP: *.220.107.78.dsl.dynamic.eranet.pl 26.03.09, 13:01
        zojek2 napisał:

        > Jednak, jak ustalili śledczy, w kontaktach w sieci nie
        wykorzystywał > munduru.> Ciekawe, jak by wykorzystal. Co za idioci
        w redakcji siedza.

        Jak by wykorzystał?, to proste, przecież mógłby przesłać mundur e-
        mailem.
      • qudlataasia Re: Skandal seksualny w policji: wykorzystywał mu 26.03.09, 14:03
        Mógł w swoim profilu zamieścić zdjęcie w mundurze.
      • Gość: p_xi_p Skandal seksualny w Gazecie: wykorzystywał zmu IP: *.cm.umk.pl 26.03.09, 17:16
        rszałe narządy niejakiego Michnika Adama do......itd, itp, etc,
        brednie w stylu GóW-nianych żurnalistów.
    • Gość: CZYTAJ!!!!!!!!!!!! Skandal seksualny w policji: wykorzystywał mundur IP: *.conticap.com 26.03.09, 12:48
      BESTIA, WYNATURZENI MILICJANCI. ZA NASZE PIENIADZE - CO ZA BESTIE..
      • darkraj Re: Skandal seksualny w policji: wykorzystywał mu 26.03.09, 13:08
        Gość portalu: CZYTAJ!!!!!!!!!!!! napisał(a):

        > BESTIA, WYNATURZENI MILICJANCI. ZA NASZE PIENIADZE - CO ZA
        BESTIE..
        =================================== No właśnie!
        A gdzie wiadome wartości? Gdzie był wtedy kapelan komendy?

        Świat sie przewraca "do góry nogami"(sic!) na takie bezeceństwa!
        I kto to słyszał, żeby wśród kilkadziesięciu cnotliwych córek
        kościoła nie znalazła się ani jedna, która posłałaby pod pręgierz
        albo i stos tego jawnogrzesznika?
        Kumo, to już jest świata koniec, mówię wam...:-)))
        • Gość: gość Re: Skandal seksualny w policji: wykorzystywał mu IP: *.centertel.pl 26.03.09, 15:49
          Po co kapelan jest szwagier jako przełozony napiszę odpowiednio raporcik i jest
          aniołek.Ha ha puławy????/
    • Gość: ona Skandal seksualny w policji: wykorzystywał mundur IP: *.rev.numericable.fr 26.03.09, 12:51
      no pod mundurem to chyba chlop hahaha policja
    • rraaddeekk Skandal seksualny w policji: wykorzystywał mundur 26.03.09, 13:22
      Nic nowego.
      Moja przyjaciółka miała takie przypadki.
      Za przekroczenie prędkości 2 razy policjanci (różni) zaproponowali
      pouczenie w zamian za jej numer telefonu.
      Idioci wydzawaniali i SMSowali (z błędami stylistycznymi).
      Po pierwszym telefonie zapisała numer i przestała odbierać, aż im
      się znudziło.
      W sumie to żaden problem, a laska jak się usmiechnie to nawet bez
      zostawiania numeru telefonu wiele razy udaje się zamiast mandatu
      zakończyć sprawę pouczeniem.
    • darkraj Szkoda, że w artykule nie określono treści 26.03.09, 13:51
      ================================== tych "erotycznych" (a nie
      seksualnych!) propozycji.
      Kiedy mi panienka z banku proponuje spożycie romantycznej kolacji ze
      śniadaniem, to jaka to propozycja?

      Miałem przypadek na poczcie w Warszawie, gdzie naprawdę sympatyczna
      kobitka na odwrocie pokwitowania napisała swój numer komórki bez
      żadnej supozycji z mojej strony.
      Czy to była erotyczna propozycja?

      Kiedy mi "piguła" (cudo, nie kobieta) sugeruje, żebym odwiedził mamę
      jutro po 23:00 (miałem całodobową przepustkę), bo wtedy będzie sama,
      to mam prawo czuć się ofiarą uwodzenia?

      Ludzie, opamiętania trochę!!! Katabasy robią z was frajerów.
      Dajcie sobie w końcu spokój z kołtuńskim zakłamaniem i dulszczyzną
      aż bijącą po oczach.
      • Gość: pocałujcie Re: Szkoda, że w artykule nie określono treści IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.09, 15:43
        pocałujcie goooooooooooooooooooooooooooooooo!
      • Gość: za wasze Re: Szkoda, że w artykule nie określono treści IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.09, 15:45
        pieniądze hahaha
      • Gość: anna Re: Szkoda, że w artykule nie określono treści IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.09, 15:47
        z trójką tem tem
        • Gość: blady Re: Szkoda, że w artykule nie określono treści IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.09, 15:51
          ten uśmiech tak, tak
      • Gość: emilka Re: Szkoda, że w artykule nie określono treści IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.09, 15:48
        to dar , dar
    • Gość: on Skandal seksualny w policji: wykorzystywał mundur IP: *.adsl.inetia.pl 26.03.09, 16:48
      akurat podobna sytuacja miala miejsce kilka dni temu ze 3 kolezanki mojej panny zostaly oskarzone z eukradly dziadkowi 28tys. dziadek ich rozpoznal chociaz ledwo co widzial ale mialy alibi bo byly tego dnia w szkole. na policji paly ostro do nich ze dostanienie 5 lat a jak sie zgodzicie z nami wpsolpracowac to skonczy sie na roku w zawieszeniu cyz jakos tak. caly czas teksty erotyczne. panienki po 19 lat przestraszone nie wiedzialy co mowic. przesluchujacy cich policjanci chciali ich numery telefonow dawaly domowe a oni nie komorkowe;/ dlay im i caly czas propozycje w esmesach wspolnych spotkan i zabawy. szlak mnie trafia jak slysze o takich szujachw policji. nie wiem co im powiedziec gdzie maja sie z tym zglosic??
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka