Dodaj do ulubionych

Zaparkujesz gratis

IP: *.pronet.lublin.pl 01.12.03, 09:51
Żeby tylko nie było tak, jak kiedyś pod domem towarowym SEZAM:
dziś można, a jutro nie. Nie zawsze jest czas, aby odczytać z
tablic, czy płacić, czy nie, czy można parkować, czy nie?
Większość kierowców jeździ "na pamięć", wynika to z dużego
natężenia ruchu ( moim zdaniem ), a Straż Miejska rąbie mandaty
bez litości i nie pomagają tłumaczenia, że jeszcze wczoraj, to
itd... Ja już za taką dwutygodniową zmianę zaplaciłem manadat.
Obserwuj wątek
    • Gość: Rad Nowa sztuczka naszych władz?! IP: *.pronet.lublin.pl 01.12.03, 09:54
      Żeby tylko nie było tak, jak kiedyś pod domem towarowym SEZAM:
      dziś można, a jutro nie. Nie zawsze jest czas, aby odczytać z
      tablic, czy płacić, czy nie, czy można parkować, czy nie?
      Większość kierowców jeździ "na pamięć", wynika to z dużego
      natężenia ruchu ( moim zdaniem ), a Straż Miejska rąbie mandaty
      bez litości i nie pomagają tłumaczenia, że jeszcze wczoraj, to
      itd... Ja już za taką dwutygodniową zmianę znaków zaplaciłem
      manadat, właśnie pod SEZAMEM.
    • Gość: kasha Re: IP: *.zagiel.pl / *.zagiel.pl 01.12.03, 13:53
      Proponuje w ramach rekompesaty, aby w styczniu kierowców karać
      za nieparkowanie na płatnych parkingach. Może w ten sposób nasi
      genialni radni odzyskaliby utracone w grudniu pieniądze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka