Dodaj do ulubionych

Taki serwis

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.12.03, 20:56
Pijany sędzia, skorumpowany dyrektor szkoły, podejrzewany o pedofilię
proboszcz, agresywni gimnazjaliści...straszny ten serwis trzynastogrudniowy!
Brakuje jeszcze tylko wiadomości, że dach Teatru Starego zawalił się pod
naporem wichury i warunków stawianych przez Mirka z prowincji.
Niech sie ten dzień już skończy...
Obserwuj wątek
    • Gość: . Re: Taki serwis IP: *.lublin.mm.pl 13.12.03, 21:19
      a miała być 13 grudnia wiosna!!!
      pozdrówka
      • Gość: Clavis Re: Taki serwis IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.12.03, 18:05
        Wiosny istotnie nie było, lecz do pewnych przełomów jednak doszło. Mam na
        myśli wydarzenia w Brukseli i w Iraku. I jak tu nie wierzyć w magię trzynastki?
        • Gość: . Re: Taki serwis IP: *.lublin.mm.pl 14.12.03, 19:23
          każdy może mieć swoją trzynastkę.
          pozdrawiam 14-nastkę.
          • Gość: Clavis Re: Taki serwis IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.12.03, 20:51
            Każdy może mieć. I miał.
            Chirac z dyktatorskimi zapędami zakrztusił się w tym dniu swoją niestrawną
            żabą, kanclerz ze swoim fisherem nie złowili złotej rybki, Miller zaś wrócił
            na wózku zamiast na tarczy. Zyskaliśmy wszyscy na tym - przynajmniej na razie.
            Choć "Gazeta" podsunęła nam na weekand ciężkie dania byliśmy też świadkami
            cudu w stolicy. Opozycja i Rząd przemówiły w sprawie istotnego dla Polski
            ważenia głosów - jednym głosem.
            Rokita wychwalał premiera. To także cud, czyż nie?
            No, a 14-stka? Choć deszczowa i wietrzna dobrze jednak, że przyszła. Trzeba z
            żywymi naprzód iść.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka