Forum   mario

mario

(299 wyników)
 • Chciałabym przeczytać biografię Marii Skłodowskiej - Curie. Którą pozycję polecacie?? Jest ich dosyć dużo na rynku i nie wiem co wybrać.
 • bo psikus losu raz był mi dany że pani Maria to fetowała i aza także kwiatki dostała historia miła,a teraz szok! czy się przedłużył pechowy rok?
 • ta piosenkarka, też reżyseruje, jak się okazało, a nawet kilka dni temu dostała główną nagrodę na festiwalu kina wschodnioeuropejskiego w niemieckim Cottbus chyba powinniśmy się cieszyć, pisać o tym i gratulować twórcom filmu, a tu w mediach cisza... co to za cenzura, czy Sadowska komuś się naraziła, czy co?
 • Skandaliczne ubranie Pieńkowskiej podczas rozmowy z Pierwszą Damą. Można p.Kaczyńskiej nie lubić ale wypada się stosownie ubrać na rozmowę w Pałacu Prezydenckim. Pieńkowska w sukience z odsłoniętymi udami, różowym sweterku i "licealnej" fryzurze. Co najmniej niestosowne !!!
 • Kiedyś byłam fanką mjakm, ale od dłuższego czasu oglądam jeden odcinek na 2-3 miesiące i od czasu do czasu jakąś przypadkową powtórkę. Obecnie, jako że przebywam chwilowo na zwolnieniu obejrzałam tych odcinków i powtórek nieco więcej i nasunął mi się wniosek - jak bardzo zmieniło się jej życie na przestrzeni kilku lat. Na początku była pielęgniarką, chochoły mialy wspólny pokoik w małym mieszkanku, a jej mąż schrzaniał każdy biznes za jaki się wziął. Krzysztofa zapamiętałam jako właścici...
 • Pierwsza żona grzybki lubiła A ze przyszła na nią pora Mario podał muchomora Druga się bała ciemności Mario za ducha , idzie pomału -dostała zawału Trzecia los tamtych odgadła Traf jakiś Doniczka jej na głowę spadła Czwarta na imprezie jeszcze dobrze się czuje Ale już Mario Niespodziankę szykuje
 • wylegarnia polskiego feminizmu oraz kuźnia afirmacja patologii obyczajowych przestała istnieć, nareszcie!!!
 • Bardzo spodobał mi się wywiad z Marią Czubaszek - kobieta z dużym dystansem do siebie i nie boi się mówić o tym, co myśli, jakich wyborów w życiu dokonuje...
 • Dorośli ludzie a zachowują się jak dzieci. Dlaczego Tadziu uwierzył na słowo jakiejś babie, że zdradza go kobieta jego życia i smiertelnie się na nią obraził, zamiast isć do niej wyjaśnić sprawę? Dlaczego Mania nie zapytała go dlaczego ukochany puścił ją w trąbę, tylko obraziła się na amen? Jak dla mnie dziecinada i głupota.
 • Przede wszystkim:udanego Sylwestra i szczęśliwego Nowego Roku! Jestem po lekturze "Oczekiwanej" Kathleen McGowan. Nie jestem książką zachwycona, ale mam apetyt na inne historie o rzekomej żonie Jezusa. Czy możecie coś polecić? Pozdrawiam.
 • to jest rozkaz,nie zachęta namalujmy transparenty: Nasz kandydat nie nadęty" to się przecież pięknie uda i nad urną będą cuda;-)
 • Proszę Państwa, co Państwo sądzą o powołanej przez prof. Marię Szyszkowską filozofii codzienności. Czy w Polsce istnieją wyznawcy tej filozofii? W jaki sposób kontaktują się ze sobą? Dlaczego ma tak niewielu zwolenników?
 • opowiadane przez nasze nicki..:-) • Re: Przez azaheca 12.06.07, 10:25 + odpowiedz Płonne były me obawy żądza wielkości i sławy wcale ciebie nie opuszcza jeszcze bardziej nas poduszcza... i o rymy znów się prosi nowy temat teraz wnosi ty poemat pisz pod gruszą pewnie nas twe rymy skuszą by opowieść popłynęła o wielkości Maria dzieła..;)
 • Maria Antonina.Podróż przez życie-Antonia Fraser. Ostatnio się natknęłam w ksiegarni. To chyba na podstawie tej ksiażki powstał film Coppoli. Może ktoś czytał i napisze czy ciekawa to rzecz?
 • Jak Radosz porwał Marię? no jak?? jak? uśpił, otumanił, dał butelka po głowie? i jak ją przeniosł, w końcu kobietę słusznej postury, do jakiegoś hotelu?
 • Czy ktoś z Was zna jakieś księgarnie internetowe albo "tradycyjne" (w Warszawie), gdzie można jeszcze kupić książkę "Maria i Magdalena" Magdaleny Samozwaniec? Chodzi mi konkretnie o wydanie z wydawnictwa Ad Oculos z 2004 roku. Zależy mi na tym tytule, bo chciałabym go dać komuś jako prezent na imieniny.
 • Myślę, że wszyscy, albo prawie wszyscy znamy jego Ojca Chrzestnego, Ostatniego Dona, Sycylijczyka i kilka innych. Jedni lubią twórczość tego pana inni nie, ale ukryć się nie da, że swoje miejsce panteonie pisarskich gwiazd ma, i dobrze. Moja osoba Puzo lubi, właśnie za Ojca :). I właśnie w tym miesiącu, ukaże się niepublikowana u nas książka merlin.pl/Szesc-grobow-do-Monachium_Mario-Puzo/browse/product/1,663436.html to może być fajna historia. A swoją drogą, opis przypomina trochę...
 • Ten kultowy serial oglądam od przypadku, ale po wczorajszym oddcinku jestem tak poruszony, że muszę zabrać głos. Scena rozstania Graży i Maria poruszyła moje nieczułe serce. Te szkliste od łez oczy Grażynki, te wypowiedziane łamiącym się od szolchu głosem: „odejdź, proszę cię...”, biedna kobieta rozdarta między miłością i lojalnością rozpłaszczona na drzwiach bezlitośnie nie pozwalających pobiec za oddalającym się ukochanym. Humphrey Bogart i Ingrid Bergman w CASABLANC...
 • Na Marysię z "Pierwszej miłości"mówią Maja. Nawet na kanale tvn meteo pani Maria Popielarska w swoim programie podpisuje się jako Maja Popielarska. Wg mnie to różne dwa imiona,ale może się mylę?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?