Gość: Gorn Jerzy Kropiwnicki mówi: "przepraszam" IP: *.smrw.lodz.pl 10.01.10, 19:57 OSTR a referendum: www.youtube.com/watch?v=-eiU0cZcYTo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gorn Re: Jerzy Kropiwnicki mówi: "przepraszam" IP: *.smrw.lodz.pl 10.01.10, 20:36 Kilka słów o Kropiwnickim, z którymi pewnie się zgadzamy - choć może wolelibyśmy wyrazić to w bardziej parlamentarnych słowach. www.youtube.com/watch?v=syHIQ9ZcN2w Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ppiotrek7 chyba pomyliłeś link ... IP: *.toya.net.pl 10.01.10, 23:41 www.youtube.com/watch?v=syHIQ9ZcN2w Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MAciek Jerzy Kropiwnicki mówi: "przepraszam" IP: *.warszawa.mm.pl 10.01.10, 20:09 Otóż to PARALIŻ DECYZYJNY to jedyny efekt jaki osiągną jego organizatorzy (być może o to im chodzi). A paraaliż oznacza brak przygotowywania ważnych projektów któe będziei tak realizował nowy samorząd. Brak projektów oznacza nie startowanie Łodzi w konkursach o środki UE które będą dostępne w 2011. Oznacza to, ze inne miasta (gdzie politycy są rozsądniejsi niż nierozgarnięci Jońscy i jego sympatycy z PO) pójdą do przodu a Łódź się cofnie. Zapłacą za to zwykli Łodzianie którzy dali i nie dali się zwieść zorganizowanej przez PO i SLD hucpie. Tego chcecie jeśli tak to dalej szykujcie się na to chore referendum. NORMALNI I MYŚLĄCY LUDZIE ZOSTANĄ W DOMU. Odpowiedz Link Zgłoś
czechy11 Jerzy Kropiwnicki mówi: "przepraszam" 10.01.10, 20:16 Odwołąnie Prezydenta w tej chwili będzie jednoznacznym znakiem że ŁODZIANIE PRZED SZKODĄ I PO SZKODZIE GŁUPI. Odwołąją prezydenta, żeby na 8 miesięcy sparalizować maisto. Wspaniały pomysł godny lumpenploretariatu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szuszu Re: Jerzy Kropiwnicki mówi: "przepraszam" IP: *.toya.net.pl 11.01.10, 00:06 Argument o paraliżu miasta wcale mnie nie przekonuje. Pierwsze primo, gdyby ktoś nie zauważym to MIASTO JEST JUŻ SPARALIŻOWANE Drugie primo, miałam okazję pracować w urzędzie miasta (chociaż nie w Łodzi), gdzie Burmistrz wylądował na 2 miesiące w szpitalu... I NIC SIĘ NIE STAŁO. Jak powiedział mój uwczesny szef - "nikt nie jest niezastąpiony. Burmistrza nie ma, a i tak wszystko się kręci" i się kręciło... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qwerty Re: Jerzy Kropiwnicki mówi: "przepraszam" IP: 77.255.174.* 11.01.10, 12:48 Gość portalu: szuszu napisał(a): > Argument o paraliżu miasta wcale mnie nie przekonuje. > > Pierwsze primo, gdyby ktoś nie zauważym to MIASTO JEST JUŻ > SPARALIŻOWANE > > Drugie primo, miałam okazję pracować w urzędzie miasta (chociaż nie > w Łodzi), gdzie Burmistrz wylądował na 2 miesiące w szpitalu... I > NIC SIĘ NIE STAŁO. Jak powiedział mój uwczesny szef - "nikt nie jest > niezastąpiony. Burmistrza nie ma, a i tak wszystko się kręci" > i się kręciło... ale Łódź to nie mieścina, która ma kilka tysięcy mieszkańców. przypominam Ci tak na zaś. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szu Re: Jerzy Kropiwnicki mówi: "przepraszam" IP: *.toya.net.pl 11.01.10, 21:44 Dziękuję, chociaż niepotrzebnie. Chciałam poprostu pokazać pewien mechanizm. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kaczus (Tomek) Re: Jerzy Kropiwnicki mówi: "przepraszam" IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.01.10, 10:59 P.O. prezydenta ma podobne możliwości jak prezydent.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cflx Re: Jerzy Kropiwnicki mówi: "przepraszam" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.10, 20:20 Szczególne przeprosiny są zapewne też skierowane do strażnika SM. A te całe "przeprosiny" są tak samo suche , jak te które zamieścił niedawno Zbigniew Z.Język typowo urzędniczy , tak przepraszać żeby za nic nie przeprosić.Pomijam już sam fakt że to o wiele za późno. Publikacja ma zapewne związek z wynikami sondażu. Zresztą przepraszać powinno też całe to "biuro polityczne" ponieważ między innymi jego działalność doprowadziła do referendum. Odpowiedz Link Zgłoś
fo.ka.zkro.ka Jestem ciekawa, 10.01.10, 20:26 czy na głosowanie pójdzie ten szanowny Ch...j bez czapki ze Straży Miejskiej? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: straznik_miejski Re: Jestem ciekawa, IP: *.smrw.lodz.pl 10.01.10, 22:41 Pójdę... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sitek Jerzy Kropiwnicki mówi: "przepraszam" IP: *.4web.pl 10.01.10, 20:28 I za te nieodśnieżone ulice i chodniki też mu podziękujemy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sitek Jerzy Kropiwnicki mówi: "przepraszam" IP: *.4web.pl 10.01.10, 20:31 I na odchodne niech zabierze sobie do łazienki tą PIĘKNĄ fontanne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: będącmłodąlekarką przepraszam ale to jest sranie pod siebie IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 10.01.10, 20:32 To forum dowodzi po raz kolejny, że dyskusja w tej sprawie jest opanowana przez organizatorów akcji - tyle tu głosu ładzian co kiełbasy w misce psa. To co na pewno da się stwierdzić o łódzkiej mentalności z "wyższej półki" (tzw, reprezentacja pewnych elit), to że potrafią główne sr... we własne gniazdo i ciąć gałęzie na której siedzą, bo tym jest właśnie niszczenie własnego miasta. Tu nigdy nic nie będzie jeśli co rusz grupka, która dla własnych korzyści wywoła burzę w szklance wody równa innych w dół, zamiast samemu ciągnąć w górę. Bo czymże jest udaremnienie dokończenia 7-letnich działań, które już miasto kosztowały jak nie awanturnictwem i sabotażem. Po to są kadencje, na które mierzy się długodystansowe działania by oceniać dokonania w określonych okresach, przy wyborach. Referendum to sytuacja nadzwyczajna, kiedy np. rządzący dopuszcza się działań na pograniczu prawa lub je przekracza - o ile śledzę wydarzenia takich zarzutów nie ma. Zatem działania zmierzające do wprowadzenia namiestnika z zewnątrz są wysoce szkodliwe, są zwykłym marnotrastwem i napewno zostaną wykorzystane przez inne miasta. Taki prymitywizm nierozgarniętych społeczności zawsze jest bezwzględnie wykorzystywany przez innych. Odpłyną stą wszystkie środki unijne, a nawet szanse na nie ale jedni pokażą drugim, że naszarpali się, nabiedzili, a i tak przed metą można nogę podłożyć, wsypać do szklanki, zmontować kompromitację itp. - polskie kino daje setki przykładów powojennych dokonań w zakresie tego co obecnie nazywamu czarnym PR, a dawniej propagandą. Dlatego nie dziwmy się, że Łódź ma nieustające problemy z dotrzymaniem kroku peletonowi, bo tu ciągle ktoś kij w szprychy pcha. To rzeczywiście przypomina mentalność małolata, któremu ojciec nie dał na kolejne szaleństwa, to ten mu wioskę zrobi podczas wizyty znajomych i jeszcze im samochód porysuje, żeby mu pokazać, że jest głupi. Pewnie, że głupi, bo było ani grosza gó...arzowi nie dać, nie rozpuszczać. Tak to jest taka właśnie mentalność. Pustka intelektualna prowadzi do frustracji. Piewcy referendum w sile wieku właściwie już srają pod siebie i ma być przyszłość tego miasta ? Prozaku się nałykali na technoparadzie i ich tak trzyma do tej pory, że nie wiedzą w co się bawić. Dla porównania przykład: Prezes NFZ postawił na granicy śmierci tysiące osób chorych na raka i jako karę za to ludobójstwo stracił całą jedną pensję. A tak właściwie za co mianoby odwołać prezydenta Łodzi - ktoś wyjaśnił ? Bo dyskusyjne ogólniki osobowościowe zupełnie mnie nie przekonują, zwłaszcza w zestawieniu z powierzchownością pewnych radnych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: brr Re: przepraszam ale to jest sranie pod siebie IP: *.iwacom.net.pl 10.01.10, 21:02 "A tak właściwie za co mianoby odwołać prezydenta Łodzi - ktoś wyjaśnił ?| Za fatalny stan dróg i kamienic, za zniszczenie Piotrkowskiej, za szkodzenie kulturze (Teatr Nowy!), za systemtyczne zadłużanie miasta, za permanentne nieobecności i wyjazdy, za zrobienie z UMŁ prywatnego folwarku, za wspieranie podejrzanych osób (jak byli szefowie MPO), za bezczelność i arogancję (nazywaną eufemistycznie w przepraszającym liście - stanowczością), za kłamstwa (zob. ostatni przypadek - mamienie ludzi, że będą pieniądze unijne na centrum kongresowo-festiwalowe Camerimage)... itd.itp. A referendum jest normalnym mechanizmem demokratycznym - to wynikło z woli blisko 100 tys. mieszkańców. Nawoływanie do jego bojkotu jest działaniem antydemokratycznym. Odpowiedz Link Zgłoś
madox44 za naruszanie dyscypliny finansów publicznych 10.01.10, 21:16 PERMANENTNE ! OD 2002 r. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cflx Re: przepraszam ale to jest sranie pod siebie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.10, 21:19 Do:będącmłodąlekarką O tutaj jest następny powód. lodz.gazeta.pl/lodz/1,35153,7438695,Opoznia_sie_remont_na_pl__Wolnosci.html Plac Wolności miał być gotowy na 10 stycznia. Tłumaczenie jak zwykle: to nie my to oni. Czy materiały budowlane to dostarcza tylko jedna firma ?. Skoro się nie wywiązał to wypowiedzieć umowę. Można kupić gdzie indziej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cflx Re: przepraszam ale to jest sranie pod siebie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.10, 01:21 Do:będącmłodąlekarką I jeszcze za to. lodz.gazeta.pl/lodz/51,35153,7436066.html?i=55 lodz.gazeta.pl/lodz/1,35136,7435381,Lodz_w_poczekalni__Na_metropolie_jeszcze_poczekamy.html lodz.gazeta.pl/lodz/1,35136,7434993,Przeklety_zakret_i_regularnie__koszona__latarnia.html lodz.gazeta.pl/lodz/1,35136,7431163,Balagan_na_stacji_Lodz_Widzew__Nie_ma_gdzie_zaparkowac.html lodz.gazeta.pl/lodz/1,35136,7431163,Balagan_na_stacji_Lodz_Widzew__Nie_ma_gdzie_zaparkowac.html lodz.gazeta.pl/lodz/1,35136,7421037,Swieto_Trzech_Kroli_wolne_od_pracy____tylko_w_Lodzi.html lodz.gazeta.pl/lodz/1,35136,7413607,Stracilismy_amerykanskiego_Della__bo_wybral_zly_wariant.html lodz.gazeta.pl/lodz/1,35136,7320702,Czy_wladze_Lodzi_zaslonilyby_pomnik_Papieza___.html lodz.gazeta.pl/lodz/1,35136,7140101,Bezdomny_mieszka_w_samochodzie.html lodz.gazeta.pl/lodz/1,35136,6964696,Kropiwnicki__Brzoze_odwolali_pracownicy_teatru.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ABC Odpowiedź na łodzian na przeprosiny IP: *.toya.net.pl 10.01.10, 22:26 biggziggy.wrzuta.pl/audio/0KD50YteEcp/referendum_dziad Odpowiedz Link Zgłoś
egzorcysta_666 CLC 10.01.10, 22:35 Tak ja trzymałem kciuki za tą inwestycję, tak teraz nie chcę jej. Jest za droga i zbyt wiele chamstwa. Strajki Łodzi nic nie dadzą. Łodzi potrzebni są inwestorzy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: esquire Jerzy Kropiwnicki mówi: "przepraszam" IP: *.toya.net.pl 10.01.10, 22:37 Kropa mówi przepraszam? No wreszcie, ale przeczytajcie listo otwarty do Tomaszewskiego (jakie jaja były z Camerimge czego Kropa bronił) polisfera.pl/articles.aspx?id=18 i wywiad z Markiem Cieślakiem z prezesem ŁSSE, czarno na białym do czego Kropa i jego klika doprowadziła, jak ładnie kupuje głosy innych radnych: polisfera.pl/articles.aspx?id=20 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: straznik_miejski Jerzy Kropiwnicki mówi: "przepraszam" IP: *.smrw.lodz.pl 10.01.10, 22:40 Wybaczam, Ci za "Gdzie masz czapkę, wuju?" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wisdom Maciejówka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.10, 23:06 na polisfera.pl jest już pełny wywiad z markiem cieślakiem, prezesem Łsse, odnośnie łodzi, w tym kwestii spółek komunalnuch, lotniska, planu zagospodarowania i dużej liczby tematów będących w Łodzi na I planie. Przeczytajcie i powiedzcie co sądzicie o tym gościu? Wydaje się całkiem rozumny (w przeciwieństwie do kropy, który już chyba ma delikatną demencję) i jakiś bardziej ludzki niż pan gdziemaszczapkę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Kropiwnicki, a Euro 2012 w Lodzi IP: *.pools.arcor-ip.net 10.01.10, 23:07 Gazetka opisuje tylko pozytywy prezydenta. Zapomniala napisac co nie zrobil. Boli mnie to, ze nie zajol sie uczestnictwem Lodzi w Euro 2012. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomek Paraliż miasta na wiele miesięcy dzięki burakom IP: *.toya.net.pl 10.01.10, 23:43 W gazetce wiele znanych osób i autorytetów opowiada się przeciwko referendum. Są wśród nich Janusz Wojciechowski, europoseł, Sławomir Kowalewski, Trubadur, prof. Stanisław Bielecki, rektor PŁ, a prof. Dariusz Górecki, konstytucjonalista z UŁ pisze o referendum: "Ma głęboki sens nie w okresie bliskim zakończenia kadencji. Następstwem są wysokie koszty, jakie poniosą mieszkańcy Łodzi, a efekt finalny - w razie odwołania prezydent a miasta - nader wątpliwy. -----Spowoduje bowiem nieunikniony paraliż decyzyjny -- Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wisdom Re: Paraliż miasta na wiele miesięcy dzięki burak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.10, 23:53 Rzeczywiście, po prostu pierwsza liga. Sławomir Kowalewski to dopiero ekspert swiatowej sławy, wybitny ekonomista, najgenialniejszy szachista, który rozbił Kasparova, Janusz Wojciechowski - wybitny intelektualista, polski mąż stanu, Górecki uczący prawa konstytucyjnego, czyli postanowień dokumentu, który - wybacz, wiem to z praktyki - ma w tym kraju taką moc jak poranna gazeta (ponadto uznany, wybitny prawnik). Chyba tylko Bilecki może coś powiedzieć, chociaż to też naciągane. Odpowiedz Link Zgłoś
armin_tucker gdzie masz h... czapkę? 10.01.10, 23:32 - koszty wszystkich wylotów prezydenta wraz z całą świtą do Izraela - liczone w milionach złotych - monstrualnych rozmiarów betonowy pomnik gwiazdy dawida - 20 milionów złotych - fontanna potocznie zwana "sromem kropiwnickiego" na placu dąbrowskiego - 5 milionów złotych - przychody dla miasta w związku z lizaniem tyłków izraelowi - 0 złotych - ilość żyć ludzkich, które można by uratować, gdyby pieniądze przeznaczone na izrael przeznaczyć na łódzkie szpitale - po stokroć bezcenne... - REFERENDUM 17. STYCZNIA - ostatnia deska ratunku! "załóż czapkę h...u, h...u załóż czapkę, kiedy wicher wieje, gdy pogoda w kratkę, uszka się przeziębią, kark zlodowacieje, resztki myśli o izraelu z mózgu, wiaterek przewieje..." Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: man-o-war Kim jest Cieślak???? IP: *.toya.net.pl 10.01.10, 23:49 Polisfera.pl zamieściła dziś drugą część wywiadu z szefem ŁSSE, po prostu ekstra. Wreszcie ktoś mówi prawdę o Łodzi. Warto go przeczytać, wywiad ukazał się w dwóch częściach: polisfera.pl/articles.aspx?id=20 polisfera.pl/articles.aspx?id=21 I co sądzicie? Odpowiedz Link Zgłoś
vemod Re: Kim jest Cieślak???? 12.01.10, 16:35 > polisfera.pl/articles.aspx?id=20 > polisfera.pl/articles.aspx?id=21 > I co sądzicie? Sporo trafnych spostrzeżeń. Koleś jednak jest mocno chaotyczny. Z jednej strony jego myśl przewodnia to zminimalizowanie kadry administracyjnej miasta i przekazanie czego tylko się da w off-sourcing, żeby poszczególnymi funkcjami zajęli się kompetentni specjaliści przy okazji optymalizując koszty - pomysł moim zdaniem bardzo dobry. Na tym jednak gość powinien swoją wypowiedź skończyć i wtedy miałaby ona sens. Z drugiej bowiem strony facet zaraz zaczyna mówić o pewnych szczegółowych rozwiązaniach w konkretnych, wąskich już dziedzinach, czyli dokładnie o tym, co powinno już leżeć w gestii wspomnianych wcześniej specjalistów. Np. likwidujemy ZDiT i wynajmujemy firmę, która zajmie się generalnym managementem dróg i komunikacji miejskiej - od planowania tras, przez odśnieżanie, po planowanie i realizację nowych inwestycji. Dostają target, budżet i wio! Mnie jako prezydenta miasta od tego momentu kompletnie już nie interesuje która konkretnie droga będzie szersza a która węższa - oni się na tym znają i wiedzą jak to zrobić cost-effectively. Tymczasem koleś wypowiada się wprost, że węższa Kilińskiego, że węższa Pomorska, że nie można wyminąć samochodem tramwaju, że na Piotrkowskiej korek, bo wydzielone torowisko, że generalnie wydzielone torowiska ograniczają przepustowość, że Piotrkowska-deptak jest mało atrakcyjna, bo nie można podjechać samochodem pod sklep, bo w Stanach to pod każdym, nawet najmniejszym są przynajmniej 2-3 miejsca parkingowe itp... czyli rzeczy, na których ten facet kompletnie się nie zna - powinien więc się powstrzymać od takich tekstów konsekwentnie uważając, że od tego są specjaliści, którym należy tą dziedzinę wypuścić, żeby zrobili to fachowo. A fachowo, z tego co się orientuję, to jednak jest zupełnie inaczej niż się temu panu osobiście wydaje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: precz z czerwonymi Jerzy Kropiwnicki mówi: "przepraszam" IP: *.toya.net.pl 10.01.10, 23:52 Pójdę i zagłosuję dla śp p. Olszewskiej-Lelonkiewicz by Galązka już nikogo ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wesolek Nowe harce? IP: *.toya.net.pl 11.01.10, 00:06 Podobno na www.polisfera.pl odchodza nowe niezłe harce?? Slyszeliscie cos o tym?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: %%% Jerzy Kropiwnicki mówi: "gdzie masz ch... czapke?" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.10, 00:19 Piszą tutaj - www.dzienniklodzki.pl/wiadomosci/207297,lodz-internauci-protestuja-przeciw-rozbiorce-kamienicy-na,id,t.html Odpowiedz Link Zgłoś
nbs_r Jerzy Kropiwnicki mówi: "przepraszam" 11.01.10, 05:54 Kropiwnicki wreszcie zdal sobie sprawe, ze reke pana sie lize a nie kasa. Chce tylko przypomniec, ze prawie sto tysiecy lodzian zdecydowalo, ze chce referendum. Tu nie ma zadnej dowolnosci, decyzja zostala podjeta ponad Kropiwnickim, SLD, PO czy PiS, i jest wiazaca. Teraz czeka nas jeszcze jedna decyzja, tym razem w sprawie wyrzucenia Kropiwnickiego ze stanowiska prezydenta naszego miasta. I jesli tylko frekwencja przekroczy 19% to ona rowniez bedzie wiazaca. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: A Jerzy Kropiwnicki mówi: "przepraszam" IP: *.uniqa.pl 11.01.10, 08:22 Idę i będę go odwoływać... Koszty się zwrócą bo nie pojedzie ze trzy razy do Izraela:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lodzianin Jerzy Kropiwnicki mówi: "przepraszam" IP: *.mnc.pl 11.01.10, 08:36 teraz to sobie gazete z dodatkiem praca kropa kup. dosc ponizania i lekcewazenia ludzi teraz jak strach u dupy to sie boisz ze ze swoimi przydupasami bedzie tak samo won na bruk z tymi niedojdami trzeba bylo wczesniej pracowac a nie podrozowac za nasza kase...lodzianie piekna wagine przed teatrem wielki pieknie podziekuja zasadzajac kopa...dziekujemy wdzieczni lodzianie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sandraZ Jerzy Kropiwnicki mówi: "przepraszam" IP: *.centertel.pl 11.01.10, 09:01 Ci którzy pójdą na referendum, mają mózgi zmanipulowane przez czerwonych populistów z SLD. Dlatego ja nie idę ! Na złość SLD ! Nie będę ich służalczykiem ! Wolę już Kropiwnickiego od tych zarozumiałych paniczyków. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zmanipulowana Re: Jerzy Kropiwnicki mówi: "przepraszam" IP: *.toya.net.pl 11.01.10, 09:28 jako zmanipulowana całkowicie przez czerwonych idę 17 stycznia oddać głos za odwołaniem czarnego chama Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kropka Re: Jerzy Kropiwnicki mówi: "przepraszam" IP: 91.193.160.* 11.01.10, 09:37 Twój głos i tak by się nie liczył, trzeba być pełnoletnim. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kkk Jerzy Kropiwnicki mówi: "przepraszam" IP: *.toya.net.pl 11.01.10, 09:25 Przepraszam za stanowcze decyzje? Za jakie to stanowcze decyzje kropa przeprasza? A słowa to zazwyczaj były chamskie a nie stanowcze. Kropa zawsze był kapralem zupakiem wojskowym z charakteru i tak mu zostało, w szkole jak egzaminował studentów wywalał z egzaminu wszystkich którzy nie przyszli odpowiednio jego zdaniem ubrani (sic!)Myślę że to dlatego dwa razy został prezydentem, studenci i koledzy z pracy poprzedniej gremialnie na niego głosowali bo wyszli z założenia że lepiej mieć go w magistracie niż pracować z nim na jednym uniwerku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: łodzianin Jerzy Kropiwnicki mówi: "przepraszam" IP: 82.160.245.* 11.01.10, 09:27 Chętnie zapłacę swoją część za referendum by tylko odwołać faceta który bardziej troszczył sie o miasta w Izraelu niż swoje własne/patrz jego książka/.Czuję się w Łodzi jakbym żył w latach dwudziestych u Mussoliniego /Franko/ czy innego dyktatorka.Demagog i nieudacznik, by obalić Hitlera trzeba było dogadać się ze Stalinem, by odwołać Kropę z SLD. Trudno ale odwołanie tego szkodnika i całą jego drużynę upiorów warte jest nawet tej ceny.Ten bufon musi za to co nam zrobił odejść w niesławie. Odpowiedz Link Zgłoś