Dodaj do ulubionych

Jerzy Kropiwnicki mówi: "przepraszam"

    • Gość: Gorn Jerzy Kropiwnicki mówi: "przepraszam" IP: *.smrw.lodz.pl 10.01.10, 19:57
      OSTR a referendum:
      www.youtube.com/watch?v=-eiU0cZcYTo
      • Gość: Gorn Re: Jerzy Kropiwnicki mówi: "przepraszam" IP: *.smrw.lodz.pl 10.01.10, 20:36
        Kilka słów o Kropiwnickim, z którymi pewnie się zgadzamy - choć może
        wolelibyśmy wyrazić to w bardziej parlamentarnych słowach.
        www.youtube.com/watch?v=syHIQ9ZcN2w
      • Gość: ppiotrek7 chyba pomyliłeś link ... IP: *.toya.net.pl 10.01.10, 23:41
        www.youtube.com/watch?v=syHIQ9ZcN2w
    • Gość: MAciek Jerzy Kropiwnicki mówi: "przepraszam" IP: *.warszawa.mm.pl 10.01.10, 20:09
      Otóż to PARALIŻ DECYZYJNY to jedyny efekt jaki osiągną jego
      organizatorzy (być może o to im chodzi). A paraaliż oznacza brak
      przygotowywania ważnych projektów któe będziei tak realizował nowy
      samorząd. Brak projektów oznacza nie startowanie Łodzi w konkursach
      o środki UE które będą dostępne w 2011. Oznacza to, ze inne miasta
      (gdzie politycy są rozsądniejsi niż nierozgarnięci Jońscy i jego
      sympatycy z PO) pójdą do przodu a Łódź się cofnie. Zapłacą za to
      zwykli Łodzianie którzy dali i nie dali się zwieść zorganizowanej
      przez PO i SLD hucpie. Tego chcecie jeśli tak to dalej szykujcie się
      na to chore referendum. NORMALNI I MYŚLĄCY LUDZIE ZOSTANĄ W DOMU.
    • czechy11 Jerzy Kropiwnicki mówi: "przepraszam" 10.01.10, 20:16
      Odwołąnie Prezydenta w tej chwili będzie jednoznacznym znakiem że
      ŁODZIANIE PRZED SZKODĄ I PO SZKODZIE GŁUPI. Odwołąją prezydenta,
      żeby na 8 miesięcy sparalizować maisto. Wspaniały pomysł godny
      lumpenploretariatu.
      • Gość: szuszu Re: Jerzy Kropiwnicki mówi: "przepraszam" IP: *.toya.net.pl 11.01.10, 00:06
        Argument o paraliżu miasta wcale mnie nie przekonuje.

        Pierwsze primo, gdyby ktoś nie zauważym to MIASTO JEST JUŻ
        SPARALIŻOWANE

        Drugie primo, miałam okazję pracować w urzędzie miasta (chociaż nie
        w Łodzi), gdzie Burmistrz wylądował na 2 miesiące w szpitalu... I
        NIC SIĘ NIE STAŁO. Jak powiedział mój uwczesny szef - "nikt nie jest
        niezastąpiony. Burmistrza nie ma, a i tak wszystko się kręci"
        i się kręciło...
        • Gość: qwerty Re: Jerzy Kropiwnicki mówi: "przepraszam" IP: 77.255.174.* 11.01.10, 12:48
          Gość portalu: szuszu napisał(a):

          > Argument o paraliżu miasta wcale mnie nie przekonuje.
          >
          > Pierwsze primo, gdyby ktoś nie zauważym to MIASTO JEST JUŻ
          > SPARALIŻOWANE
          >
          > Drugie primo, miałam okazję pracować w urzędzie miasta (chociaż nie
          > w Łodzi), gdzie Burmistrz wylądował na 2 miesiące w szpitalu... I
          > NIC SIĘ NIE STAŁO. Jak powiedział mój uwczesny szef - "nikt nie jest
          > niezastąpiony. Burmistrza nie ma, a i tak wszystko się kręci"
          > i się kręciło...

          ale Łódź to nie mieścina, która ma kilka tysięcy mieszkańców.
          przypominam Ci tak na zaś.
          • Gość: szu Re: Jerzy Kropiwnicki mówi: "przepraszam" IP: *.toya.net.pl 11.01.10, 21:44
            Dziękuję, chociaż niepotrzebnie. Chciałam poprostu pokazać pewien
            mechanizm.
      • Gość: Kaczus (Tomek) Re: Jerzy Kropiwnicki mówi: "przepraszam" IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.01.10, 10:59
        P.O. prezydenta ma podobne możliwości jak prezydent....
    • Gość: Cflx Re: Jerzy Kropiwnicki mówi: "przepraszam" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.10, 20:20
      Szczególne przeprosiny są zapewne też skierowane do strażnika SM.

      A te całe "przeprosiny" są tak samo suche , jak te które zamieścił niedawno
      Zbigniew Z.Język typowo urzędniczy , tak przepraszać żeby za nic nie
      przeprosić.Pomijam już sam fakt że to o wiele za późno.
      Publikacja ma zapewne związek z wynikami sondażu.
      Zresztą przepraszać powinno też całe to "biuro polityczne" ponieważ między
      innymi jego działalność doprowadziła do referendum.
    • fo.ka.zkro.ka Jestem ciekawa, 10.01.10, 20:26
      czy na głosowanie pójdzie ten szanowny Ch...j bez czapki ze Straży Miejskiej?
      • Gość: straznik_miejski Re: Jestem ciekawa, IP: *.smrw.lodz.pl 10.01.10, 22:41
        Pójdę...
    • Gość: sitek Jerzy Kropiwnicki mówi: "przepraszam" IP: *.4web.pl 10.01.10, 20:28
      I za te nieodśnieżone ulice i chodniki też mu podziękujemy.
    • Gość: sitek Jerzy Kropiwnicki mówi: "przepraszam" IP: *.4web.pl 10.01.10, 20:31
      I na odchodne niech zabierze sobie do łazienki tą PIĘKNĄ fontanne.
    • Gość: będącmłodąlekarką przepraszam ale to jest sranie pod siebie IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 10.01.10, 20:32
      To forum dowodzi po raz kolejny, że dyskusja w tej sprawie jest
      opanowana przez organizatorów akcji - tyle tu głosu ładzian co
      kiełbasy w misce psa.

      To co na pewno da się stwierdzić o łódzkiej mentalności z "wyższej
      półki" (tzw, reprezentacja pewnych elit), to że potrafią główne sr...
      we własne gniazdo i ciąć gałęzie na której siedzą, bo tym jest
      właśnie niszczenie własnego miasta. Tu nigdy nic nie będzie jeśli co
      rusz grupka, która dla własnych korzyści wywoła burzę w szklance
      wody równa innych w dół, zamiast samemu ciągnąć w górę. Bo czymże
      jest udaremnienie dokończenia 7-letnich działań, które już miasto
      kosztowały jak nie awanturnictwem i sabotażem. Po to są kadencje, na
      które mierzy się długodystansowe działania by oceniać dokonania w
      określonych okresach, przy wyborach. Referendum to sytuacja
      nadzwyczajna, kiedy np. rządzący dopuszcza się działań na pograniczu
      prawa lub je przekracza - o ile śledzę wydarzenia takich zarzutów
      nie ma. Zatem działania zmierzające do wprowadzenia namiestnika z
      zewnątrz są wysoce szkodliwe, są zwykłym marnotrastwem i napewno
      zostaną wykorzystane przez inne miasta. Taki prymitywizm
      nierozgarniętych społeczności zawsze jest bezwzględnie
      wykorzystywany przez innych. Odpłyną stą wszystkie środki unijne, a
      nawet szanse na nie ale jedni pokażą drugim, że naszarpali się,
      nabiedzili, a i tak przed metą można nogę podłożyć, wsypać do
      szklanki, zmontować kompromitację itp. - polskie kino daje setki
      przykładów powojennych dokonań w zakresie tego co obecnie nazywamu
      czarnym PR, a dawniej propagandą. Dlatego nie dziwmy się, że Łódź ma
      nieustające problemy z dotrzymaniem kroku peletonowi, bo tu ciągle
      ktoś kij w szprychy pcha. To rzeczywiście przypomina mentalność
      małolata, któremu ojciec nie dał na kolejne szaleństwa, to ten mu
      wioskę zrobi podczas wizyty znajomych i jeszcze im samochód
      porysuje, żeby mu pokazać, że jest głupi. Pewnie, że głupi, bo było
      ani grosza gó...arzowi nie dać, nie rozpuszczać. Tak to jest taka
      właśnie mentalność. Pustka intelektualna prowadzi do frustracji.

      Piewcy referendum w sile wieku właściwie już srają pod siebie i ma
      być przyszłość tego miasta ? Prozaku się nałykali na technoparadzie
      i ich tak trzyma do tej pory, że nie wiedzą w co się bawić.

      Dla porównania przykład:
      Prezes NFZ postawił na granicy śmierci tysiące osób chorych na raka
      i jako karę za to ludobójstwo stracił całą jedną pensję. A tak
      właściwie za co mianoby odwołać prezydenta Łodzi - ktoś wyjaśnił ?
      Bo dyskusyjne ogólniki osobowościowe zupełnie mnie nie przekonują,
      zwłaszcza w zestawieniu z powierzchownością pewnych radnych.

      • Gość: brr Re: przepraszam ale to jest sranie pod siebie IP: *.iwacom.net.pl 10.01.10, 21:02
        "A tak
        właściwie za co mianoby odwołać prezydenta Łodzi - ktoś wyjaśnił ?|

        Za fatalny stan dróg i kamienic, za zniszczenie Piotrkowskiej, za
        szkodzenie kulturze (Teatr Nowy!), za systemtyczne zadłużanie miasta,
        za permanentne nieobecności i wyjazdy, za zrobienie z UMŁ prywatnego
        folwarku, za wspieranie podejrzanych osób (jak byli szefowie MPO),
        za bezczelność i arogancję (nazywaną eufemistycznie w
        przepraszającym liście - stanowczością), za kłamstwa (zob. ostatni
        przypadek - mamienie ludzi, że będą pieniądze unijne na centrum
        kongresowo-festiwalowe Camerimage)... itd.itp. A referendum jest
        normalnym mechanizmem demokratycznym - to wynikło z woli blisko 100
        tys. mieszkańców. Nawoływanie do jego bojkotu jest działaniem
        antydemokratycznym.
        • madox44 za naruszanie dyscypliny finansów publicznych 10.01.10, 21:16
          PERMANENTNE ! OD 2002 r.
      • Gość: Cflx Re: przepraszam ale to jest sranie pod siebie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.10, 21:19
        Do:będącmłodąlekarką

        O tutaj jest następny powód.
        lodz.gazeta.pl/lodz/1,35153,7438695,Opoznia_sie_remont_na_pl__Wolnosci.html
        Plac Wolności miał być gotowy na 10 stycznia.
        Tłumaczenie jak zwykle: to nie my to oni.
        Czy materiały budowlane to dostarcza tylko jedna firma ?.
        Skoro się nie wywiązał to wypowiedzieć umowę.
        Można kupić gdzie indziej.
        • Gość: Cflx Re: przepraszam ale to jest sranie pod siebie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.10, 01:21
          Do:będącmłodąlekarką

          I jeszcze za to.
          lodz.gazeta.pl/lodz/51,35153,7436066.html?i=55
          lodz.gazeta.pl/lodz/1,35136,7435381,Lodz_w_poczekalni__Na_metropolie_jeszcze_poczekamy.html
          lodz.gazeta.pl/lodz/1,35136,7434993,Przeklety_zakret_i_regularnie__koszona__latarnia.html
          lodz.gazeta.pl/lodz/1,35136,7431163,Balagan_na_stacji_Lodz_Widzew__Nie_ma_gdzie_zaparkowac.html
          lodz.gazeta.pl/lodz/1,35136,7431163,Balagan_na_stacji_Lodz_Widzew__Nie_ma_gdzie_zaparkowac.html
          lodz.gazeta.pl/lodz/1,35136,7421037,Swieto_Trzech_Kroli_wolne_od_pracy____tylko_w_Lodzi.html
          lodz.gazeta.pl/lodz/1,35136,7413607,Stracilismy_amerykanskiego_Della__bo_wybral_zly_wariant.html
          lodz.gazeta.pl/lodz/1,35136,7320702,Czy_wladze_Lodzi_zaslonilyby_pomnik_Papieza___.html
          lodz.gazeta.pl/lodz/1,35136,7140101,Bezdomny_mieszka_w_samochodzie.html
          lodz.gazeta.pl/lodz/1,35136,6964696,Kropiwnicki__Brzoze_odwolali_pracownicy_teatru.html
    • Gość: ABC Odpowiedź na łodzian na przeprosiny IP: *.toya.net.pl 10.01.10, 22:26
      biggziggy.wrzuta.pl/audio/0KD50YteEcp/referendum_dziad
    • egzorcysta_666 CLC 10.01.10, 22:35
      Tak ja trzymałem kciuki za tą inwestycję, tak teraz nie chcę jej. Jest za droga
      i zbyt wiele chamstwa. Strajki Łodzi nic nie dadzą. Łodzi potrzebni są inwestorzy.
    • Gość: esquire Jerzy Kropiwnicki mówi: "przepraszam" IP: *.toya.net.pl 10.01.10, 22:37
      Kropa mówi przepraszam? No wreszcie, ale przeczytajcie listo otwarty do Tomaszewskiego (jakie jaja były z Camerimge czego Kropa bronił)

      polisfera.pl/articles.aspx?id=18
      i wywiad z Markiem Cieślakiem z prezesem ŁSSE, czarno na białym do czego Kropa i jego klika doprowadziła, jak ładnie kupuje głosy innych radnych:

      polisfera.pl/articles.aspx?id=20
    • Gość: straznik_miejski Jerzy Kropiwnicki mówi: "przepraszam" IP: *.smrw.lodz.pl 10.01.10, 22:40
      Wybaczam, Ci za "Gdzie masz czapkę, wuju?"
    • Gość: Wisdom Maciejówka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.10, 23:06
      na polisfera.pl jest już pełny wywiad z markiem cieślakiem, prezesem
      Łsse, odnośnie łodzi, w tym kwestii spółek komunalnuch, lotniska,
      planu zagospodarowania i dużej liczby tematów będących w Łodzi na I
      planie. Przeczytajcie i powiedzcie co sądzicie o tym gościu? Wydaje
      się całkiem rozumny (w przeciwieństwie do kropy, który już chyba ma
      delikatną demencję) i jakiś bardziej ludzki niż pan gdziemaszczapkę
    • Gość: gosc Kropiwnicki, a Euro 2012 w Lodzi IP: *.pools.arcor-ip.net 10.01.10, 23:07
      Gazetka opisuje tylko pozytywy prezydenta. Zapomniala napisac co nie zrobil.
      Boli mnie to, ze nie zajol sie uczestnictwem Lodzi w Euro 2012.
      Pozdrawiam
      • Gość: tomek Paraliż miasta na wiele miesięcy dzięki burakom IP: *.toya.net.pl 10.01.10, 23:43
        W gazetce wiele znanych osób i autorytetów opowiada się przeciwko
        referendum. Są wśród nich Janusz Wojciechowski, europoseł, Sławomir
        Kowalewski, Trubadur, prof. Stanisław Bielecki, rektor PŁ, a prof.
        Dariusz Górecki, konstytucjonalista z UŁ pisze o referendum: "Ma
        głęboki sens nie w okresie bliskim zakończenia kadencji. Następstwem
        są wysokie koszty, jakie poniosą mieszkańcy Łodzi, a efekt finalny -
        w razie odwołania prezydent a miasta - nader wątpliwy.
        -----Spowoduje bowiem nieunikniony paraliż decyzyjny --
        • Gość: Wisdom Re: Paraliż miasta na wiele miesięcy dzięki burak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.10, 23:53
          Rzeczywiście, po prostu pierwsza liga. Sławomir Kowalewski to
          dopiero ekspert swiatowej sławy, wybitny ekonomista,
          najgenialniejszy szachista, który rozbił Kasparova, Janusz
          Wojciechowski - wybitny intelektualista, polski mąż stanu, Górecki
          uczący prawa konstytucyjnego, czyli postanowień dokumentu, który -
          wybacz, wiem to z praktyki - ma w tym kraju taką moc jak poranna
          gazeta (ponadto uznany, wybitny prawnik). Chyba tylko Bilecki może
          coś powiedzieć, chociaż to też naciągane.
    • armin_tucker gdzie masz h... czapkę? 10.01.10, 23:32
      - koszty wszystkich wylotów prezydenta wraz z całą świtą do Izraela - liczone
      w milionach złotych
      - monstrualnych rozmiarów betonowy pomnik gwiazdy dawida - 20 milionów złotych
      - fontanna potocznie zwana "sromem kropiwnickiego" na placu dąbrowskiego - 5
      milionów złotych
      - przychody dla miasta w związku z lizaniem tyłków izraelowi - 0 złotych


      - ilość żyć ludzkich, które można by uratować, gdyby pieniądze przeznaczone na
      izrael przeznaczyć na łódzkie szpitale - po stokroć bezcenne...

      - REFERENDUM 17. STYCZNIA - ostatnia deska ratunku!


      "załóż czapkę h...u, h...u załóż czapkę,
      kiedy wicher wieje, gdy pogoda w kratkę,
      uszka się przeziębią, kark zlodowacieje,
      resztki myśli o izraelu z mózgu, wiaterek przewieje..."
    • Gość: man-o-war Kim jest Cieślak???? IP: *.toya.net.pl 10.01.10, 23:49
      Polisfera.pl zamieściła dziś drugą część wywiadu z szefem ŁSSE, po prostu
      ekstra. Wreszcie ktoś mówi prawdę o Łodzi. Warto go przeczytać, wywiad ukazał
      się w dwóch częściach:
      polisfera.pl/articles.aspx?id=20
      polisfera.pl/articles.aspx?id=21
      I co sądzicie?
      • vemod Re: Kim jest Cieślak???? 12.01.10, 16:35
        > polisfera.pl/articles.aspx?id=20
        > polisfera.pl/articles.aspx?id=21
        > I co sądzicie?


        Sporo trafnych spostrzeżeń. Koleś jednak jest
        mocno chaotyczny. Z jednej strony jego myśl przewodnia to zminimalizowanie
        kadry administracyjnej miasta i przekazanie czego tylko się da w off-sourcing,
        żeby poszczególnymi funkcjami zajęli się kompetentni specjaliści przy
        okazji optymalizując koszty - pomysł moim zdaniem bardzo dobry. Na tym jednak
        gość powinien swoją wypowiedź skończyć i wtedy miałaby ona sens. Z
        drugiej bowiem strony facet zaraz zaczyna mówić o pewnych szczegółowych
        rozwiązaniach w konkretnych, wąskich już dziedzinach, czyli dokładnie o tym,
        co powinno już leżeć w gestii wspomnianych wcześniej specjalistów. Np.
        likwidujemy ZDiT i wynajmujemy firmę, która zajmie się generalnym
        managementem dróg i komunikacji miejskiej - od planowania tras, przez odśnieżanie,
        po planowanie i realizację nowych inwestycji. Dostają target, budżet i
        wio! Mnie jako prezydenta miasta od tego momentu kompletnie już nie interesuje
        która konkretnie droga będzie szersza a która węższa - oni się na tym
        znają i wiedzą jak to zrobić cost-effectively. Tymczasem koleś wypowiada
        się wprost, że węższa Kilińskiego, że węższa Pomorska, że nie można
        wyminąć samochodem tramwaju, że na Piotrkowskiej korek, bo wydzielone
        torowisko, że generalnie wydzielone torowiska ograniczają przepustowość, że
        Piotrkowska-deptak jest mało atrakcyjna, bo nie można podjechać samochodem
        pod sklep, bo w Stanach to pod każdym, nawet najmniejszym są przynajmniej
        2-3 miejsca parkingowe itp... czyli rzeczy, na których ten facet kompletnie
        się nie zna - powinien więc się powstrzymać od takich tekstów
        konsekwentnie uważając, że od tego są specjaliści, którym należy tą dziedzinę
        wypuścić, żeby zrobili to fachowo. A fachowo, z tego co się orientuję,
        to jednak jest zupełnie inaczej niż się temu panu osobiście wydaje.
    • Gość: precz z czerwonymi Jerzy Kropiwnicki mówi: "przepraszam" IP: *.toya.net.pl 10.01.10, 23:52
      Pójdę i zagłosuję dla śp p. Olszewskiej-Lelonkiewicz
      by Galązka już nikogo ...
    • Gość: wesolek Nowe harce? IP: *.toya.net.pl 11.01.10, 00:06
      Podobno na www.polisfera.pl odchodza nowe niezłe harce?? Slyszeliscie cos o tym??
    • Gość: %%% Jerzy Kropiwnicki mówi: "gdzie masz ch... czapke?" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.10, 00:19
      Piszą tutaj -
      www.dzienniklodzki.pl/wiadomosci/207297,lodz-internauci-protestuja-przeciw-rozbiorce-kamienicy-na,id,t.html
    • nbs_r Jerzy Kropiwnicki mówi: "przepraszam" 11.01.10, 05:54
      Kropiwnicki wreszcie zdal sobie sprawe, ze reke pana sie lize a nie kasa.

      Chce tylko przypomniec, ze prawie sto tysiecy lodzian zdecydowalo, ze
      chce referendum. Tu nie ma zadnej dowolnosci, decyzja zostala podjeta
      ponad Kropiwnickim, SLD, PO czy PiS, i jest wiazaca.

      Teraz czeka nas jeszcze jedna decyzja, tym razem w sprawie wyrzucenia
      Kropiwnickiego ze stanowiska prezydenta naszego miasta. I jesli tylko
      frekwencja przekroczy 19% to ona rowniez bedzie wiazaca.
    • Gość: A Jerzy Kropiwnicki mówi: "przepraszam" IP: *.uniqa.pl 11.01.10, 08:22
      Idę i będę go odwoływać... Koszty się zwrócą bo nie pojedzie ze trzy
      razy do Izraela:)
    • Gość: lodzianin Jerzy Kropiwnicki mówi: "przepraszam" IP: *.mnc.pl 11.01.10, 08:36
      teraz to sobie gazete z dodatkiem praca kropa kup. dosc ponizania i
      lekcewazenia ludzi teraz jak strach u dupy to sie boisz ze ze swoimi
      przydupasami bedzie tak samo won na bruk z tymi niedojdami
      trzeba bylo wczesniej pracowac a nie podrozowac za nasza
      kase...lodzianie piekna wagine przed teatrem wielki pieknie
      podziekuja zasadzajac kopa...dziekujemy
      wdzieczni lodzianie
    • Gość: sandraZ Jerzy Kropiwnicki mówi: "przepraszam" IP: *.centertel.pl 11.01.10, 09:01
      Ci którzy pójdą na referendum, mają mózgi zmanipulowane przez
      czerwonych populistów z SLD. Dlatego ja nie idę ! Na złość SLD ! Nie
      będę ich służalczykiem ! Wolę już Kropiwnickiego od tych
      zarozumiałych paniczyków.
      • Gość: zmanipulowana Re: Jerzy Kropiwnicki mówi: "przepraszam" IP: *.toya.net.pl 11.01.10, 09:28
        jako zmanipulowana całkowicie przez czerwonych idę 17 stycznia oddać głos za
        odwołaniem czarnego chama
      • Gość: kropka Re: Jerzy Kropiwnicki mówi: "przepraszam" IP: 91.193.160.* 11.01.10, 09:37
        Twój głos i tak by się nie liczył, trzeba być pełnoletnim.
    • Gość: kkk Jerzy Kropiwnicki mówi: "przepraszam" IP: *.toya.net.pl 11.01.10, 09:25
      Przepraszam za stanowcze decyzje? Za jakie to stanowcze decyzje kropa
      przeprasza? A słowa to zazwyczaj były chamskie a nie stanowcze. Kropa zawsze
      był kapralem zupakiem wojskowym z charakteru i tak mu zostało, w szkole jak
      egzaminował studentów wywalał z egzaminu wszystkich którzy nie przyszli
      odpowiednio jego zdaniem ubrani (sic!)Myślę że to dlatego dwa razy został
      prezydentem, studenci i koledzy z pracy poprzedniej gremialnie na niego
      głosowali bo wyszli z założenia że lepiej mieć go w magistracie niż pracować z
      nim na jednym uniwerku
    • Gość: łodzianin Jerzy Kropiwnicki mówi: "przepraszam" IP: 82.160.245.* 11.01.10, 09:27
      Chętnie zapłacę swoją część za referendum by tylko odwołać faceta
      który bardziej troszczył sie o miasta w Izraelu niż swoje
      własne/patrz jego książka/.Czuję się w Łodzi jakbym żył w latach
      dwudziestych u Mussoliniego /Franko/ czy innego dyktatorka.Demagog i
      nieudacznik, by obalić Hitlera trzeba było dogadać się ze Stalinem,
      by odwołać Kropę z SLD. Trudno ale odwołanie tego szkodnika i całą
      jego drużynę upiorów warte jest nawet tej ceny.Ten bufon musi za to
      co nam zrobił odejść w niesławie.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka