Gość: Widzew rządzi! IP: 85.17.254.* 07.07.10, 06:56 Widzew Dumą Łodzian! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kolio jak nie biznes jak biznes IP: *.toya.net.pl 07.07.10, 07:00 Naturalne, że klub powinien na siebie sam zarabiać. Nie sztuką jest do niego ciągle dokładać. Uważam ponadto, że nie ma nic lepszego jak rotacja w składzie, któa jest czynikiem zdrowej rywalizacji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bonobo Re: jak nie biznes jak biznes IP: *.toya.net.pl 07.07.10, 07:41 właśnie. zresztą najbardziej dziwi mnie Derdzik, który dziwi się, że klub piłkarski to firma. Więcej realizmu, Derdziku! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jac zoob IP: 212.160.172.* 07.07.10, 07:58 to nie jest człowiek Widzewa, choć rozumiem biznesowe podejście do tematu. Jeżeli taka jest polityka Klubu to po co mówi się o wzmocnieniach? soro mamy być dostarczycielem punktów i magazynem sprzedającym zawodników to po co mowa o LM? Odpowiedz Link Zgłoś
wojcikmarcin Re: zoob 07.07.10, 08:16 Przecież taka polityka jest normalna na świecie. Jeżeli Sernik odejdzie będzie to jedyny zawodnik z podstawowego składu a pozyskaliśmy potencjalnie 2. Nie ma wyprzedaży jak i nie ma łapanek i przywożenia w workach i promowania na siłę. Zub jako dyrektor sportowy ma zdecydowanie większe sukcesy niz jako trener (o ile można mówić o jakichkolwiek sukcesach trenerskich tego pana) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: derdzik opanuj się Derdzik biznesmen IP: 62.233.161.* 07.07.10, 10:58 dla nawiedzionego derdzika świat skończył się sto lat temu. Stosując ten sam sposób myślenia: przełożony derdzika nie powinien sprzedawać gazet z derdzikowymi wypocinami, tylko z niesprzedanych egzemplarzy budować wieżę derdzikowej mądrości. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dyg Po raz kolejny: zub musi odejść!! IP: 213.199.219.* 07.07.10, 08:13 To jest najsłabsze i najbardziej konfiktowe ogniwo w calym klubie!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kefir Zaskakujące wyznanie Derdzika IP: 94.254.196.* 07.07.10, 08:16 To się dziennikarz zdziwił, że klub piłkarski to jest biznes:))) Myślał że Robak, Sernas, Dudu i reszta będą grali w Widzewie do emerytury? One milion ojro to zdecydowanie atrakcyjna cena jak na Sernasa. Za taką kasę mozna wyszperać kilku takich Sernasów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Zaskakujące wyznanie Derdzika IP: 194.42.116.* 07.07.10, 08:53 no niby tak, ale wątpię, że nasz skauting wyszpera owych kilku sernasów - póki co trafia się perełka co sezon (Sernas, Dudu). Zgadzam się jednak z autorem artykułu, że "trochę" nie współgrają deklaracje Cacka z wyznaniami Zuba. Nie są to wg mnie wzmocnienia w kontekście odejścia Sernasa, czy Robaka. Póki co kupiliśmy, a właściwie wypożyczyliśmy dwa koty w worku. Grzelak nie grał pół roku, a i jego kariera przypomina raczej degradację (Boavista, klub grecki, Steaua, rezerwy). Mało który piłkarz po takich epizodach "odradza się" w ekstraklasie. Nakoulma jest kontuzjowany i w Łęcznej ustrzelił raptem pięć goli w zeszłym sezonie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: M Zaskakujące wyznanie dyrektora sportowego Widzewa IP: 83.142.205.* 07.07.10, 08:51 w czasach gdy inni na potęgę starają się wzmocnić my sprzedamy zawodnika którego cena jeszcze wzrośnie w niedalekiej przyszłości polityka transefowa pokazuje, iż zapowiedzi władz klubu o walce o puchary to czca gadanina..walczyć to my będziemy ale o utrzymanie najlepiej niech oddadzą Sernasa, Panke , Robaka.. wpadnie pare baniek może cacek uzna żema dosyckasy i sprzeda klubkomuś kto naprawdę przywróci Widzew na nalezne mu miejsce Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: browar Re: Zaskakujące wyznanie dyrektora sportowego Wid IP: *.devs.futuro.pl 07.07.10, 11:35 Weź pod uwagę że klub szykuje spory wydatek, mianowicie budowa stadionu potrzebna jesy gotówka. Jeżeli się nastawiałeś w tym sezonie na mistrza Polski to się rozczarujesz. Widzew prawdopodobnie przezimuje w środku tabeli i tak skończy na lato. Będzie duży stadion to będą sciągali zawodników do grania żeby przyciagnąć kibiców i sponsorów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lewiatan137 Re: Zaskakujące wyznanie dyrektora sportowego Wid IP: *.toya.net.pl 07.07.10, 16:36 Napewno wzrosnie.Jak wartosc Brozka ktorego juz nikt za darmo niechce.Polityka transferowa jest wlasciwa.Myslisz ze Sernasem, Dudu ,Robakiem,Panka podbijesz europejskie salony.Najlepiej zanim siadziesz do kompa zeby pisac swoje "genialne"przemyslenia walnij baranka na odmulenie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Zaskakujące wyznanie dyrektora sportowego Widzewa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.10, 08:54 jest w łodzi jeszcze jeden klub, oni piłkarzy nie sprzedają. i co Derdzik to może jest lepszy system? i jeszcze jedna uwaga co do dyrektora sportowego, Widzew miał Zuba a ŁKA nie , kto lepiej na tym wyszedł? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andrew Zaskakujące wyznanie dyrektora sportowego Widzewa IP: *.toya.net.pl 07.07.10, 09:35 Z drugiej strony silna drużyna tez spowoduje ze do klubu zacznie wpływac kasa, przeciez im wyższe miejsce w tabeli tym większe sa pieniądze dla klubu ... nie mowiąc już o kasie za udział w rozgrywkach europejskich. Więc moja rada... budowac bardzo dobrą druzynę a nie liczyc tylko na dochód ze sprzedazy piłkarza raz na kilka lat!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Zaskakujące wyznanie - czegos sie przyczepie IP: *.mofnet.gov.pl 07.07.10, 09:39 Tym razem p. Derdzikowski napisal artykul na zasadzie "przyczepie sie czegos". Wisla promuje i sprzedaje Marcelo, Lech Lewandowskiego, a Widzew ma nikogo nie promowac ? P. Derdzikowski mial duzo racji w sporze z Widzewem, ale takimi artykulami szkodzi tylko sobie. Odpowiedz Link Zgłoś
mineyko Zaskakujące wyznanie dyrektora sportowego Widzewa 07.07.10, 14:04 Jak kupił, to chyba może sprzedać. Jak się przed czymś takim obronić? Starać sie nie być towarem! Autor Były sportowiec ale amator! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pool Zaskakujące wyznanie dyrektora sportowego Widzewa IP: 109.77.49.* 07.07.10, 15:13 przypomina mi to poczynania p Ptaka w ŁKS i Pogoni,wziąć za darmo,wypromować i sprzedać,co z tego wyszło wszyscy doskonale wiemy> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Widzewa z PT Zaskakujące wyznanie dyrektora sportowego Widzewa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.10, 15:55 Ot cały ZUB. Dupek i nieudacznik. Ale to nie tylko jego wina. To jest tak jak za sport biorą się popieprzańcy, dla których nic nie znaczy WIDZEW, a tylko w klubie widzą przyszłą kasę. A taki jest - niestety - Cacek i cała jego zgraja. Jak szkoda... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: CHN Re: Zaskakujące wyznanie dyrektora sportowego Wid IP: *.toya.net.pl 07.07.10, 18:27 Przestań pieprzyć głupoty! Póki co to Widzew co rundę jest silniejszy! Póki co to Cacek zrobił więcej dla Widzewa niż ty debilu! Jak mają dostać za Sernasa tyle kasy to pewnie że trzeba go sprzedać, w to miejsce można kupić dwóch i jeszcze kasa zostanie! A co do Zuba, to większość jego transferów jest na plus dla Widzewa! Mielcarz, Robak, Sernas, Ostrowski, Ben, Dudu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jinx dobry biznes = Liga Mistrzow IP: *.psych.uic.edu 07.07.10, 18:41 to tyle w temacie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lewiatan137 Re: dobry biznes = Liga Mistrzow IP: *.toya.net.pl 07.07.10, 19:02 Pewnie ze LM=biznes.Tylko czy myslisz ze chlopcy do podawania pilek w LM typu Sernas, Robak, Panka i jescze paru dadza Widzewowi LM.Tam takich jak oni to gola 4:0 nadczo jako zaprawe poranna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jinx Re: dobry biznes = Liga Mistrzow IP: *.psych.uic.edu 07.07.10, 19:47 dlatego nalezy tych pilkarzy sprzedawac w momencie pojawienia sie oferty za "milion". liczac, ze w ich miejsce przyjdzie ktos mlodszy i z wiekszym potencjalem. niekoniecznie lepszy na ta chwile, ale po roku gry juz lepszy. Widzew przez najblizsze pare lat to srodek tabeli i nic wiecej, ani mniej. licze natomiast, ze w przeciagu pieciu lat zbuduja ekipe, ktora bedzie miala szanse na Mistrzostwo Polski. to taka moja realna wizja tej firmy/druzyny po obserwacji tego co robia wlasciciele. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aras Zaskakujące wyznanie dyrektora sportowego Widzewa IP: *.centertel.pl 07.07.10, 20:10 widać, że redaktorek jest wyczulony na WIDZEW po tym jak nie dostał akredytacji. Każdy profesjonalny klub sprzedaje (może poza Realem, nawet MU, chodzi o to, aby za naprawdę dobrą cenę, byle nie było wyprzedaży. Poza tym piłkarz (yki) też chcą zarabiać więcej i więcej, a kominy w Widzewie już były i nic dobrego z tego nie wyszło. Pozdrawiam... Widzew od zawsze i na zawsze! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ertees Zaskakujące wyznanie dyrektora sportowego Widzewa IP: *.toya.net.pl 08.07.10, 00:53 czytając komentarz Redaktora popieram Zuba... warto zmieniac kadry.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bol Zaskakujące wyznanie dyrektora sportowego Widzewa IP: 178.56.8.* 08.07.10, 20:10 czyli Wielki Kit z deklaracji Budujemy Wielki Widzew.. Odpowiedz Link Zgłoś