Dodaj do ulubionych

Zaskakujące wyznanie dyrektora sportowego Widzewa

IP: 85.17.254.* 07.07.10, 06:56
Widzew Dumą Łodzian!
Obserwuj wątek
    • Gość: kolio jak nie biznes jak biznes IP: *.toya.net.pl 07.07.10, 07:00
      Naturalne, że klub powinien na siebie sam zarabiać.
      Nie sztuką jest do niego ciągle dokładać.

      Uważam ponadto, że nie ma nic lepszego jak rotacja w składzie, któa jest czynikiem zdrowej rywalizacji.

      • Gość: bonobo Re: jak nie biznes jak biznes IP: *.toya.net.pl 07.07.10, 07:41
        właśnie. zresztą najbardziej dziwi mnie Derdzik, który dziwi się, że klub piłkarski to firma. Więcej realizmu, Derdziku!
        • Gość: jac zoob IP: 212.160.172.* 07.07.10, 07:58
          to nie jest człowiek Widzewa, choć rozumiem biznesowe podejście do
          tematu. Jeżeli taka jest polityka Klubu to po co mówi się o
          wzmocnieniach? soro mamy być dostarczycielem punktów i magazynem
          sprzedającym zawodników to po co mowa o LM?
          • wojcikmarcin Re: zoob 07.07.10, 08:16
            Przecież taka polityka jest normalna na świecie. Jeżeli Sernik odejdzie będzie
            to jedyny zawodnik z podstawowego składu a pozyskaliśmy potencjalnie 2.
            Nie ma wyprzedaży jak i nie ma łapanek i przywożenia w workach i promowania na
            siłę.
            Zub jako dyrektor sportowy ma zdecydowanie większe sukcesy niz jako trener (o
            ile można mówić o jakichkolwiek sukcesach trenerskich tego pana)
            • Gość: derdzik opanuj się Derdzik biznesmen IP: 62.233.161.* 07.07.10, 10:58
              dla nawiedzionego derdzika świat skończył się sto lat temu.

              Stosując ten sam sposób myślenia: przełożony derdzika nie powinien
              sprzedawać gazet z derdzikowymi wypocinami, tylko z niesprzedanych
              egzemplarzy budować wieżę derdzikowej mądrości.
    • Gość: dyg Po raz kolejny: zub musi odejść!! IP: 213.199.219.* 07.07.10, 08:13
      To jest najsłabsze i najbardziej konfiktowe ogniwo w calym klubie!!
    • Gość: kefir Zaskakujące wyznanie Derdzika IP: 94.254.196.* 07.07.10, 08:16
      To się dziennikarz zdziwił, że klub piłkarski to jest biznes:)))
      Myślał że Robak, Sernas, Dudu i reszta będą grali w Widzewie do
      emerytury? One milion ojro to zdecydowanie atrakcyjna cena jak na
      Sernasa. Za taką kasę mozna wyszperać kilku takich Sernasów.
      • Gość: gość Re: Zaskakujące wyznanie Derdzika IP: 194.42.116.* 07.07.10, 08:53
        no niby tak, ale wątpię, że nasz skauting wyszpera owych kilku sernasów - póki co trafia się perełka co sezon (Sernas, Dudu). Zgadzam się jednak z autorem artykułu, że "trochę" nie współgrają deklaracje Cacka z wyznaniami Zuba. Nie są to wg mnie wzmocnienia w kontekście odejścia Sernasa, czy Robaka. Póki co kupiliśmy, a właściwie wypożyczyliśmy dwa koty w worku. Grzelak nie grał pół roku, a i jego kariera przypomina raczej degradację (Boavista, klub grecki, Steaua, rezerwy). Mało który piłkarz po takich epizodach "odradza się" w ekstraklasie. Nakoulma jest kontuzjowany i w Łęcznej ustrzelił raptem pięć goli w zeszłym sezonie.
    • Gość: M Zaskakujące wyznanie dyrektora sportowego Widzewa IP: 83.142.205.* 07.07.10, 08:51
      w czasach gdy inni na potęgę starają się wzmocnić my sprzedamy
      zawodnika którego cena jeszcze wzrośnie w niedalekiej przyszłości
      polityka transefowa pokazuje, iż zapowiedzi władz klubu o walce o
      puchary to czca gadanina..walczyć to my będziemy ale o utrzymanie

      najlepiej niech oddadzą Sernasa, Panke , Robaka.. wpadnie pare
      baniek może cacek uzna żema dosyckasy i sprzeda klubkomuś kto
      naprawdę przywróci Widzew na nalezne mu miejsce
      • Gość: browar Re: Zaskakujące wyznanie dyrektora sportowego Wid IP: *.devs.futuro.pl 07.07.10, 11:35
        Weź pod uwagę że klub szykuje spory wydatek, mianowicie budowa
        stadionu potrzebna jesy gotówka. Jeżeli się nastawiałeś w tym
        sezonie na mistrza Polski to się rozczarujesz. Widzew prawdopodobnie
        przezimuje w środku tabeli i tak skończy na lato. Będzie duży
        stadion to będą sciągali zawodników do grania żeby przyciagnąć
        kibiców i sponsorów.
      • Gość: lewiatan137 Re: Zaskakujące wyznanie dyrektora sportowego Wid IP: *.toya.net.pl 07.07.10, 16:36
        Napewno wzrosnie.Jak wartosc Brozka ktorego juz nikt za darmo
        niechce.Polityka transferowa jest wlasciwa.Myslisz ze Sernasem,
        Dudu ,Robakiem,Panka podbijesz europejskie salony.Najlepiej zanim
        siadziesz do kompa zeby pisac swoje "genialne"przemyslenia walnij
        baranka na odmulenie.
    • Gość: mm Zaskakujące wyznanie dyrektora sportowego Widzewa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.10, 08:54
      jest w łodzi jeszcze jeden klub, oni piłkarzy nie sprzedają. i co
      Derdzik to może jest lepszy system?
      i jeszcze jedna uwaga co do dyrektora sportowego, Widzew miał Zuba a
      ŁKA nie , kto lepiej na tym wyszedł?
    • Gość: andrew Zaskakujące wyznanie dyrektora sportowego Widzewa IP: *.toya.net.pl 07.07.10, 09:35
      Z drugiej strony silna drużyna tez spowoduje ze do klubu zacznie
      wpływac kasa, przeciez im wyższe miejsce w tabeli tym większe sa
      pieniądze dla klubu ... nie mowiąc już o kasie za udział w
      rozgrywkach europejskich. Więc moja rada... budowac bardzo dobrą
      druzynę a nie liczyc tylko na dochód ze sprzedazy piłkarza raz na
      kilka lat!!!
    • Gość: gosc Zaskakujące wyznanie - czegos sie przyczepie IP: *.mofnet.gov.pl 07.07.10, 09:39
      Tym razem p. Derdzikowski napisal artykul na zasadzie "przyczepie
      sie czegos".
      Wisla promuje i sprzedaje Marcelo, Lech Lewandowskiego, a Widzew ma
      nikogo nie promowac ?

      P. Derdzikowski mial duzo racji w sporze z Widzewem, ale takimi
      artykulami szkodzi tylko sobie.
    • mineyko Zaskakujące wyznanie dyrektora sportowego Widzewa 07.07.10, 14:04
      Jak kupił, to chyba może sprzedać.
      Jak się przed czymś takim obronić?
      Starać sie nie być towarem!
      Autor
      Były sportowiec ale amator!
    • Gość: pool Zaskakujące wyznanie dyrektora sportowego Widzewa IP: 109.77.49.* 07.07.10, 15:13
      przypomina mi to poczynania p Ptaka w ŁKS i Pogoni,wziąć za darmo,wypromować i
      sprzedać,co z tego wyszło wszyscy doskonale wiemy>
    • Gość: kibic Widzewa z PT Zaskakujące wyznanie dyrektora sportowego Widzewa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.10, 15:55
      Ot cały ZUB. Dupek i nieudacznik. Ale to nie tylko jego wina. To jest tak jak
      za sport biorą się popieprzańcy, dla których nic nie znaczy WIDZEW, a tylko w
      klubie widzą przyszłą kasę. A taki jest - niestety - Cacek i cała jego zgraja.
      Jak szkoda...
      • Gość: CHN Re: Zaskakujące wyznanie dyrektora sportowego Wid IP: *.toya.net.pl 07.07.10, 18:27
        Przestań pieprzyć głupoty! Póki co to Widzew co rundę jest silniejszy! Póki co
        to Cacek zrobił więcej dla Widzewa niż ty debilu! Jak mają dostać za Sernasa
        tyle kasy to pewnie że trzeba go sprzedać, w to miejsce można kupić dwóch i
        jeszcze kasa zostanie! A co do Zuba, to większość jego transferów jest na plus
        dla Widzewa! Mielcarz, Robak, Sernas, Ostrowski, Ben, Dudu.
    • Gość: jinx dobry biznes = Liga Mistrzow IP: *.psych.uic.edu 07.07.10, 18:41
      to tyle w temacie.
      • Gość: lewiatan137 Re: dobry biznes = Liga Mistrzow IP: *.toya.net.pl 07.07.10, 19:02
        Pewnie ze LM=biznes.Tylko czy myslisz ze chlopcy do podawania pilek
        w LM typu Sernas, Robak, Panka i jescze paru dadza Widzewowi LM.Tam
        takich jak oni to gola 4:0 nadczo jako zaprawe poranna.
        • Gość: jinx Re: dobry biznes = Liga Mistrzow IP: *.psych.uic.edu 07.07.10, 19:47
          dlatego nalezy tych pilkarzy sprzedawac w momencie pojawienia sie oferty za
          "milion". liczac, ze w ich miejsce przyjdzie ktos mlodszy i z wiekszym
          potencjalem. niekoniecznie lepszy na ta chwile, ale po roku gry juz lepszy.
          Widzew przez najblizsze pare lat to srodek tabeli i nic wiecej, ani mniej. licze
          natomiast, ze w przeciagu pieciu lat zbuduja ekipe, ktora bedzie miala szanse na
          Mistrzostwo Polski. to taka moja realna wizja tej firmy/druzyny po obserwacji
          tego co robia wlasciciele.
          pozdrawiam
    • Gość: aras Zaskakujące wyznanie dyrektora sportowego Widzewa IP: *.centertel.pl 07.07.10, 20:10
      widać, że redaktorek jest wyczulony na WIDZEW po tym jak nie dostał
      akredytacji. Każdy profesjonalny klub sprzedaje (może poza Realem, nawet MU,
      chodzi o to, aby za naprawdę dobrą cenę, byle nie było wyprzedaży. Poza tym
      piłkarz (yki) też chcą zarabiać więcej i więcej, a kominy w Widzewie już były
      i nic dobrego z tego nie wyszło. Pozdrawiam... Widzew od zawsze i na zawsze!
    • Gość: ertees Zaskakujące wyznanie dyrektora sportowego Widzewa IP: *.toya.net.pl 08.07.10, 00:53
      czytając komentarz Redaktora popieram Zuba... warto zmieniac
      kadry....
    • Gość: bol Zaskakujące wyznanie dyrektora sportowego Widzewa IP: 178.56.8.* 08.07.10, 20:10
      czyli Wielki Kit z deklaracji Budujemy Wielki Widzew..

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka