marmiwal Re: 2557 16.08.04, 06:52 2557/65. Nie działa gadaczka.Słychać tylko "ding dong".I cisza. W przegubie kilka dziurek.Dobrze ze nie padało akurat.. Odpowiedz Link Zgłoś
marmiwal Re: 2997 - odradzam jazdę!!! 16.08.04, 06:53 2997/65. Pełno małych dziurek w przegubie. Odpowiedz Link Zgłoś
marmiwal Re: 2494 - odradzam jazdę!!! 16.08.04, 06:55 2494/69. Walące szyby.Dziurki w przegubie. Ale kierowca OK bardzo!!!Padał deszcz i do przystanków dojeżdżał powolutku,5km/h, żeby nie pochlapać ludzi!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
marmiwal Re: 2305 - odradzam jazdę!!! 16.08.04, 06:56 2305/13. 3 szyba z lewej strony. Do środka leje się woda - po co ta guma jest??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: STUDI 3026 - kto teskni za halasem.... IP: *.prokom.pl 16.08.04, 09:24 ....ten nim musi sie przejechac. Dzrwi naper*****a (inne slowo nie oddaje tego ....). Ponadto jak chcesz usiasc to obejrzyj doklneidnie krzeselko, bowiem mozez zniszcztc ubranie lub pokaleczyc sie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: STUDI 3320 - jak na dyskotece IP: *.prokom.pl 16.08.04, 09:25 Migajace osweiltenie niczym oswieltenie na dyskotece. Dodatkowa atrakcja sa zuzyte lozyska w silniku lub niewywazone wirniki. Fajne wibracje.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: STUDI 3319 - rozrywkowy inaczej..... IP: *.prokom.pl 16.08.04, 09:28 Wagon rytmicznie podskakuje podczas jazdy. Jako uzupelnienie wagonu 3320 z dyskotekowym oswietleniem, ten ma fajnie dzilacy zegarek. Rozmaite efekty sweiltne. Dodksonale pokazuje moment jazdy bez napedu, a ostani etap hamoania sygnalizuje brakiem swiecenia. Czasem na pol sekundy pokaze godzine. Kombinacje zapalonych segmentow sa tyle niepowatarzalne ze nie znudzisz patrzac na niegpo podczas jazdy. A na koniec podczas jazdy spod wagony dobywaja ciekawe efekty dzwiekow jakby ktos chcial rozpruc zagon od spodu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: STUDI 1606 - zamiast budzika.... IP: *.prokom.pl 16.08.04, 09:30 Nie jechalem nim (i ciesze sie bardzo). Ale tylny potwornie halasowal podczas jazdy, tak wiec na ulicy mozna bylo sie poczuc jak wewnatrz duzej hali z tokarkami, prasami itd. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: STUDI 1606 - dodajemy niesprawny naped IP: *.prokom.pl 17.08.04, 15:14 ... wagon ma duze trudnosci z ruszeniem. Ten tylny wozek porpstu zawsze buksuje podczas ruszania. Hmmm jak widac oszczednosci zumszaja MPK do tego aby tramwaje same szlifowaly szyny zamiast specjalizowanej maszyny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: J.S. Re: 1606 - zamiast budzika.... IP: *.pai.net.pl / *.pai.net.pl 18.08.04, 16:59 Ja nim jechalem (specjalnie wsiadlem do 1607) i stwierdzam, ze chyba masz jakies omamy. :> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: STUDI Re: 1606 - zamiast budzika.... IP: *.prokom.pl 18.08.04, 17:27 Na zewnatrz ten wagon po prostu w niedziele potwornie halasowal. Nie napisalem ze ws srodku bedzie glosno, napisalem co bylo slychac na zewnatrz .W poniedzialek sam bylem swiadkiem jak ledwo co mogl ruszyc na Przybyszewskiego przy dawnym kinie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: J.S. Nie do wiary! IP: *.pai.net.pl / *.pai.net.pl 19.08.04, 09:57 Naprawili? To sie kloci z Twoja wizja MPK Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: STUDI Re: Nie do wiary! IP: *.prokom.pl 19.08.04, 10:23 Poczekmy do jutra. Bede mial okzje trafic na ten sklad. Zobaczymy czy znowu kola potwornie buksuja podczas ruszania i rozpedzania sie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: STUDI 1700 - chcesz zniszczyc ubranie to siadaj.... IP: *.prokom.pl 16.08.04, 09:32 Tak ma tam uszkodzone krzeselko ze sterczacym zakonczeniem metalowej rurki. Popekany epoksyd z wloknem szklanym wraz z ostra krawedzia metalu. Ponadto jako standard napierd******e drzwi. Odpowiedz Link Zgłoś
marmiwal Re: 1827 17.08.04, 07:26 10, Coś skrzypi nad drzwiami, które walą jak cholera..Ogólny syf (np. odłazi farba nad drzwiami. Odpowiedz Link Zgłoś
marmiwal Re: 1202 17.08.04, 07:27 10, Piekarnik. Coś dziwnie tłucze pod trzecim przgubem (może za dużo jeździł jako 12?) Odpowiedz Link Zgłoś
marmiwal Re: 2290 17.08.04, 07:28 80, Dziurki w przegubie.Ale nie padał deszczyk! Odpowiedz Link Zgłoś
marmiwal Re: 2082 17.08.04, 07:29 86, Brak fragmentu linki w wyjściu awaryjnym naprzeciwko 3cich drzwi. Odpowiedz Link Zgłoś
marmiwal Re: 3853 17.08.04, 07:32 Linia 79. Fajny nizkopodłogowiec. Nie nudzimy się podczas jazdy, ponieważ pomiędzy szybami zebrało się baaaardzo dużo wody. Podczas hamowania/przyspieszania woda fajowo się buja. Napiszmy list do MPK,żeby wsypali tam takiego kolorowego piasku. Będą dodatkowe efekty wizualne, jak w tych obrazkach znad morza. (Cena biletu będzie większa o 20%). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: STUDI 1003..... IP: *.prokom.pl 17.08.04, 15:15 Nie pozwala przysnac w wagonie nawet najbardziej potrzebujacym snu. Rytmiczne podskakiwanie na pewno urozmaici nudna jazde tramwajem. Odpowiedz Link Zgłoś
marmiwal Re: 2080 - hamowanie nogami... 18.08.04, 06:50 69. Mała dziurka w przegubie. Ale na przgubie na dole, pod tym kołem po środku zieje ogromne dziursko wielkości dawnego województwa suwalskiego! Zastanawialem się czy to nie celowe działanie ZDiT i MPK. Może chodzi o to ,że podjęli uchwałę o porobieniu dziur w przgubach na dole po to, aby w razie awarii hamulców jakis pasażer z długimi nogami włożył tam stopę i hamował butem o asfalt... Odpowiedz Link Zgłoś
marmiwal Re: 1799 18.08.04, 06:51 69.Nie działa gadaczka.Trochę zardzewiałe ramy od okien, ale jeszcze z 15 lat wytrzymaaaająąąą... Odpowiedz Link Zgłoś
marmiwal Re: 2492 18.08.04, 06:51 69. Walące szyby i dziurka (naprawdę mała, ale niedługo będzie większa) z boku na przegubie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: luki Re: 2492 IP: *.toya.net.pl / *.toya.net.pl 18.08.04, 17:50 Lista się wydłuża. Może prościej będzie zacząć wymieniać sprawne wagony. Tylko czy takie wg Ciebie w ogóle istnieją? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: STUDI Re: 2492 IP: *.prokom.pl 18.08.04, 18:04 A co trzeba ukrywac fakt ze tabor MPK jest w coraz gorszym stanie technicznym? Musumy uprawiac obowiazujaca klamliwa propagande sukcesu w stylu tow. E. Gierka? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: luki Re: 2492 IP: *.toya.net.pl / *.toya.net.pl 18.08.04, 18:33 > A co trzeba ukrywac fakt ze tabor MPK jest w coraz gorszym stanie technicznym? W żadnym wypadku. Ale nie ma takiego drugiego narodu jak nasz, który byłby tak ze wszystkiego niezadowolony. Wieczne narzekanie i niezadowolenie - w tym jesteśmy najmocniejsi. Może czasem warto dostzec w czymś lub kimś coś pozytywnego, co Studi? Podoba Ci się w ogóle coś, czy wszystko jest be i wszyscy złodzieje? > Musumy uprawiac obowiazujaca klamliwa propagande sukcesu w stylu tow. E. Gierka > ? Dobrze wiesz, że jestem zdecydowanym przeciwnikiem tej propagandy i piętnuję ją na każdym kroku. Zresztą to ja jako pierwszy porównałem ją do czasów ów pierwszego sekretarza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: STUDI Re: 2492 IP: *.prokom.pl 19.08.04, 10:15 Sorry, ale tak mozna bylo to odebrac. A co do narzekania. Nie wiem ale wedlug mnie bardziej jest chore wyliczanie czegos co powinno byc standardem niczym egzotyczny eksponat. Nie uwazasz ze to jeszcze gorsze niz wyliczanie zlomow? I jeszcze jedno, ludzie placa i chyba maja prawo wymagac od przewoznika sprawnego taboru. A otrzymuja po prostu tortury podczas jazdy. Jak by to bylo za darmo to OK, ale jak kaza za to placic to co innego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: J.S. Re: 2492 IP: *.pai.net.pl / *.pai.net.pl 19.08.04, 09:32 Taaaa a te niedzialajace gadaczki "to juz jest k***a skandal"! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: STUDI Re: 2492 IP: *.prokom.pl 19.08.04, 10:12 Owszem bo wydano na nie pieniadze. Ponadto wewnatrz tramwajow i autobusow nie ZADNEJ innej informacji o trasie, przystankach.... Tablica zawiesona na oknie kosztuje znacznie mnije niz te elektroniczne systemy, ktore nie dzialaja. Wydano pieniadze, na co? PO to zeby znajomy mial dobry zarobek z kasy miejskiej? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: J.S. Re: 2492 IP: *.pai.net.pl / *.pai.net.pl 19.08.04, 10:16 > PO to zeby znajomy mial dobry zarobek z kasy miejskiej? Na pewno tak. Czesto niedzialajacy system to wina prowadzacego pojazd, ktory nie umie go obslugiwac, a nie jego uszkodzenie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: STUDI Re: 2492 IP: *.prokom.pl 19.08.04, 10:25 co za roznica, jesli urzadzeni kosztujace ilest tam kasy nie dziala. A za koszt kupna i instalacji jednego z nich mozna bylo zalozyc stosowne tablice wewnatrz autobusow i tramajow. To do Ciebie nie dociera? Co za roznica czy sie zepsul, czy kierowca nie umie wlaczyc. NIE DZIALA a wydano sporo kasy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: J.S. Re: 2492 IP: *.pai.net.pl / *.pai.net.pl 19.08.04, 11:00 Roznica jest zasadnicza, kiedy mowisz, ze tabor jest niesprawny Odpowiedz Link Zgłoś
marmiwal Re: 2498 19.08.04, 07:14 65. Dziura w przegubie służąca do hamowania butem... Bardzo głośne 3cie drzwi (syk PSSSSSSSSSSSSSSS). Odpowiedz Link Zgłoś