Gość: łażej
IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl
07.10.04, 10:50
PKS wykorzystuje katastrofalny stan połączeń kolejowych Łodzi. Co prawda o
wiele bardziej wolę podróże pociągiem, ale skoro kolej ma Łódź w dupie, to
dobrze, że chociaż PKS sprawnie uzupełnia ofertę przewozową.
Ale i działania PKS nie są chyba do końca przemyślane. Chyba warto by było
nieco opóźnić wyjazd z Łodzi bo dojazd do Krynicy o godzinie 4:50 jest zbyt
wczesny.