mateo31 28.11.02, 14:49 Panowie gracie? jak idzie? u mnie nie za ciekawie 14 pkt i 7546 miejsce. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sieronek Re: Piłkarzyki - Liga Mistrzów 28.11.02, 15:44 U mnie całkiem nieżle 1492 miejsce!!! Odpowiedz Link Zgłoś
unikorn Re: Piłkarzyki - Liga Mistrzów 28.11.02, 19:29 [ 6173 miejsce ] (heh, w jednym meczu trafiłem nawet wynik, a gdyby ManU strzeliło jeszcze jedną bramkę to bym wyższą lokatę okupował... ;-)) Pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś
unikorn Re: Piłkarzyki - Liga Mistrzów 12.12.02, 20:58 6809 miejsce 26 pkt. :P - Odpowiedz Link Zgłoś
bathon Re: Piłkarzyki - Liga Mistrzów 12.12.02, 21:05 ja mam 49 pkt. i zajmuje 360 msc. całkiem całkiem... Odpowiedz Link Zgłoś
mateo31 Re: Piłkarzyki - Liga Mistrzów 13.12.02, 10:21 Brawo bathon niezły wynik!!! U mnie po 2 kolejce 23 pkt spadek o 501 pozycji i jestem na miejscu 8047. Odpowiedz Link Zgłoś
ewagw Re: Piłkarzyki - Liga Mistrzów 14.12.02, 15:41 Ja mam 51 punktów i 212 miejsce ;-) chce jeszcze dodać, że jestem dziewczyną :-) jednak ten instykt kobiecy :-) Odpowiedz Link Zgłoś
unikorn Re: Piłkarzyki - Liga Mistrzów 15.12.02, 19:31 Hmm... no no... gratuluję! A to że jesteś dziewczyną/kobietą wcale nie znaczy, że masz się na tym nie znać. Powodzenia w dalszych rundach! (ja już chyba szans raczej nie mam na nagrody, raczej na zabawę tylko... musiałbym trafiać centralnie wszystkie 8 wyników, ale wtedy to bym grał w TotoGol'a ;-)) Pozdrawiam. - Odpowiedz Link Zgłoś
mateo31 Re: Piłkarzyki - Liga Mistrzów 21.02.03, 08:27 Nie zapomnieliście o Piłkarzykach? U mnie po tej kolejce 37 pkt i 5505 miejsce. Odpowiedz Link Zgłoś
bathon Re: Piłkarzyki - Liga Mistrzów 21.02.03, 15:16 ja się muszę pochwalić byłem już na 37 msc ale teraz spadłem ostro na 132(chyba 73pkt) ale wsumie nie jest źle... Odpowiedz Link Zgłoś