Dodaj do ulubionych

Piłkarzyki - Liga Mistrzów

28.11.02, 14:49
Panowie gracie? jak idzie? u mnie nie za ciekawie 14 pkt i 7546 miejsce.
Obserwuj wątek
    • sieronek Re: Piłkarzyki - Liga Mistrzów 28.11.02, 15:44
      U mnie całkiem nieżle 1492 miejsce!!!
    • unikorn Re: Piłkarzyki - Liga Mistrzów 28.11.02, 19:29
      [ 6173 miejsce ]
      (heh, w jednym meczu trafiłem nawet wynik, a gdyby ManU strzeliło jeszcze jedną
      bramkę to bym wyższą lokatę okupował... ;-))
      Pzdr.
    • hubar Re: Piłkarzyki - Liga Mistrzów 29.11.02, 14:35
      aż ;-) 16 punktów
    • unikorn Re: Piłkarzyki - Liga Mistrzów 12.12.02, 20:58
      6809 miejsce
      26 pkt.

      :P

      -
    • bathon Re: Piłkarzyki - Liga Mistrzów 12.12.02, 21:05
      ja mam 49 pkt. i zajmuje 360 msc. całkiem całkiem...
    • mateo31 Re: Piłkarzyki - Liga Mistrzów 13.12.02, 10:21
      Brawo bathon niezły wynik!!! U mnie po 2 kolejce 23 pkt spadek o 501 pozycji i
      jestem na miejscu 8047.
      • ewagw Re: Piłkarzyki - Liga Mistrzów 14.12.02, 15:41
        Ja mam 51 punktów i 212 miejsce ;-)
        chce jeszcze dodać, że jestem dziewczyną :-)
        jednak ten instykt kobiecy :-)
        • unikorn Re: Piłkarzyki - Liga Mistrzów 15.12.02, 19:31
          Hmm... no no... gratuluję!
          A to że jesteś dziewczyną/kobietą wcale nie znaczy, że masz się na tym nie znać.

          Powodzenia w dalszych rundach!
          (ja już chyba szans raczej nie mam na nagrody, raczej na zabawę tylko...
          musiałbym trafiać centralnie wszystkie 8 wyników, ale wtedy to bym grał w
          TotoGol'a ;-))

          Pozdrawiam.

          -
    • mateo31 Re: Piłkarzyki - Liga Mistrzów 21.02.03, 08:27
      Nie zapomnieliście o Piłkarzykach?
      U mnie po tej kolejce 37 pkt i 5505 miejsce.
    • bathon Re: Piłkarzyki - Liga Mistrzów 21.02.03, 15:16
      ja się muszę pochwalić byłem już na 37 msc ale teraz spadłem ostro na 132(chyba
      73pkt) ale wsumie nie jest źle...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka