Dodaj do ulubionych

Tramwaj lini 4

IP: *.smrw.lodz.pl 14.03.06, 14:53
Witam

Ostatnio podróżując tramwajem lini 4 w drugim wagonie dzieją się nie stworzone
rzeczy... miesiąc temu gdy jechałem do szkoły, w drugim wagonie otwarta była
skrzynka (ta za kabiną) 2 tygodnie temu strasznie coś śmierdziało jakby
palącymi się hamulcami, tydzień temu otwarta była kabina dla motorniczego i
tak sobie drzwi uderzały o skrzynke całą trase...
Czy mieliście podobne przygody? :)
A może też podróżujecie tramwajem lini 4 i widzieliście te zdarzenia?

Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • Gość: ikarusojelcz Re: Tramwaj lini 4 IP: *.palacmlodziezy.lodz.pl 14.03.06, 16:21
      Jadąc wieczorem 14-stką w drugim wagonie w dniu 10 lutego grupka młodzieży
      zrobiła bal.Przy centralu wysiedli i zostawili po sobie burdel.
      Połamame tablice,butelki i papierowe torebki.Co prawda w wagonie
      było wesoło i głośno.
      • Gość: Aleczko Re: Tramwaj lini 4 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.03.06, 17:25
        Że głośno to z pewnością, a czy wesoło? Zależy dla kogo... :(

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka