Gość: Ice_Baby
IP: *.smrw.lodz.pl
14.03.06, 14:53
Witam
Ostatnio podróżując tramwajem lini 4 w drugim wagonie dzieją się nie stworzone
rzeczy... miesiąc temu gdy jechałem do szkoły, w drugim wagonie otwarta była
skrzynka (ta za kabiną) 2 tygodnie temu strasznie coś śmierdziało jakby
palącymi się hamulcami, tydzień temu otwarta była kabina dla motorniczego i
tak sobie drzwi uderzały o skrzynke całą trase...
Czy mieliście podobne przygody? :)
A może też podróżujecie tramwajem lini 4 i widzieliście te zdarzenia?
Pozdrawiam.