gazela37
08.09.07, 21:14
Miałam już Neostradę, od ponad roku mam Toyę. Niestety ale nie jestem zadowolona - po pierwsze bardzo wolno chodzi, a po drugie zamiast obniżki coraz więcej płacę. Dlatego szukam nowej oferty. Podpowiedzcie proszę skąd macie internet, czy jesteście zadowoleni z usług i czy cenowo się opłaca?
Dziękuję.